Zastanawiasz się, jak często zmieniać pracę, aby nie wyjść na „skoczka” lub z drugiej strony na „dinozaura”?
To jest ciekawe, że jedni uważają za negatyw częstą zmianę prac. A drudzy widzą źle zbyt długie zasiedzenie w jednej organizacji. Często ta opina zależy od punktu siedzenia i wygody „stołka”;)
Moim zdaniem jednak coraz bardziej typowe i prawdopodobne jest częste zmienianie prac – czy tego chcemy czy nie. Zobacz dlaczego i jak często zmieniać pracę w postach poniżej.
- Czujesz się „skoczkiem” czy „dinozaurem”?
- Masz dalsze pytania w temacie?
Pisz w komentarzach pod tym postem na blogu.
Iza
O autorce bloga: Izabella M. Wojtaszek, Projektant kariery, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń
Iza ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Jej misją jest sprawienie, by każdy kto chce odkrył do czego jest naprawdę zdolny. I wykorzystywał to zawodowo. Wierzy, że dzięki temu można mieć WYMARZONE ŻYCIE (nie tylko) zawodowe i dlatego na co dzień pomaga je stworzyć. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play). Ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Jest autorką programów Odkryj i zdobądź pracę marzeń, PEWNY KROK, TYGRYSI SKOK, WŁASNY LOT, wielowymiarowej metody pisania CVnaWymiar o oraz książki „Pasja to za mało czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.
PS: Znasz kogoś kto zastanawia się, czy to dobry moment na zmianę pracy, bo boi się, że będzie źle postrzegany? – Prześlij mu ten post.
Najnowsze komentarze