Od 2008 roku pracuję online

"Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać"

Wydanie papierowe

Autor:

Izabella Wojtaszek

 

 

ZAMÓW TERAZ

ZNAJDZIESZ W NIEJ

 

Odpowiedź na pytanie, czego Ci potrzeba, by odnieść sukces gwarantujący spełnienie

 

Wskazówki, jak dobrać pracę do siebie, a nie tylko siebie do pracy

 
}

Wiedzę, dlaczego teraz jest dobry czas na wprowadzanie zmian w życiu zawodowym

 

Informacje o trendach pracy dominujących na świecie

 
Dzięki zastosowaniu wskazówek zamieszczonych w tej książce zmieni się Twoje podejście do pracy, rozwoju oraz do pozyskiwania pracy, zleceń czy klientów.

Metoda omówiona w końcowej partii książki pomoże Ci zdecydować, w jakim kierunku chcesz iść, by trwale i stabilnie nasycić swoje serce, umysł i żołądek.

O AUTORCE

O AUTORCE

Poznaj Izabellę Wojtaszek

Mentor kariery, trener biznesu, psycholog społeczny, coach managerski z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, w tym w zarządzaniu zasobami ludzkimi i w rekrutacji.

Twórczyni CVnaWymiar.pl – wielowymiarowego sposobu pisania CV, który pomógł setkom osób w zdobyciu pracy marzeń w Polsce i za granicą.

Autorka 10 e-booków, w których prezentuje poparte dowodami metody zdobywania pracy marzeń, w tym Poszukiwanie pracy przez media społecznościowe.

Od 2008 roku prowadzi działalność w zakresie dopasowywania pracy do osoby, zdobywania pracy, zleceń i klientów marzeń, oraz tworzenia firmy w oparciu o markę osobistą.

Pełna pasji i entuzjazmu kobieta, która uwielbia przenosić się w czasie i miejscu za pomocą technologii. Spełnia się jako mama Jeremiego, pracując często z domu przez internet.

wystąpień w mediach

opinii

czytelników newslettera

OPINIE

 

Książkę „Pasja to za mało” mogę polecić każdej osobie, która uwierzyła w mit, że wystarczy podążyć za pasją, a reszta ułoży się sama. „Reszta” nigdy nie ułoży się sama. Pasja to za mało, by odnieść sukces zawodowy czy biznesowy. Jak udowadnia autorka, sukces i poczucie spełnienia zawodowego osiągamy wtedy, gdy potrafimy nakarmić serce, żołądek i umysł.

Krystyna Bezubik

dr literaturoznawstwa

Ta książka jest rewelacyjna: dojrzała, mądra, pisana z doświadczenia z dobrymi intencjami o tym jak unikać raf i mielizn, by nie dać się ponieść nieodpowiedzialnemu porywowi nagłego, niesprawdzonego entuzjazmu. Jest bardzo dobra, rzeczowa, konkretna, poparta badaniami, a jednocześnie przystępna i autentycznie motywująca.

 

Aleksandra Wilmańska

doradca klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Poddębicach

Iza jest genialna. To, co mówi, jest bardzo ważne i prawdziwe, a świat jest gotowy na to, by to usłyszeć. To ogromna zmiana paradygmatu w Polsce.

Margaret Żukowska

coach marketingowy

Ta książka to streszczenie setek godzin rozmów przeprowadzonych z klientami na temat ich pasji i zmagań w poszukiwaniu pracy marzeń. Iza łączy w niej swoje wieloletnie doświadczenie, z najnowszą wiedzą psychologiczną i marketingową. Wszystko to po to, by precyzyjnie trafić w punkt, który zarezonuje w tobie i pobudzi do prawdziwej zmiany.

 

Michał Marcinkowski

twórca gier komputerowych "Soldat" i „King Arthur’s Gold”

INFORMACJE O KSIĄŻCE

Szczegóły techniczne dotyczące książki
 

Wydawnictwo: ANOPPA

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-65738-00-4

Chcesz upewnić się, że ta książka jest dla Ciebie?

Teraz możesz pobrać bezpłatny rozdział.
 Przeczytaj teraz i zacznij korzystać z mocy pasji. 

WYBIERZ NAJLEPSZY DLA SIEBIE WARIANT I ZAMÓW KSIĄŻKĘ TERAZ

KONTAKT - Napisz do autorki

4 + 4 =