Od 2008 roku pracuję online
Izabella Wojtaszek

Izabella Wojtaszek

Twoje wsparcie w tworzeniu WYMARZONEGO ŻYCIA zawodowego, zdobywaniu pracy marzeń i satysfakcji w pracy

Adres: dostępność zdalna (najczęściej pracuje z Warszawy)

Skrócony biogram:

  • Mentor kariery, certyfikowany coach managerski i trener biznesu, magister psychologii społecznej
  • Bogate doświadczenie w rekrutacji, „head-huntingu”, prowadzeniu szkoleń i coachingu oraz pracy w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi/People
  • Od 2008 roku prowadzi niezależny zdalny serwis wsparcia w karierze pod szyldem pracanawymiar.pl /cvnawymiar.pl

 

DLACZEGO ROBIĘ TO CO ROBIĘ

Moją misją jest sprawienie, aby każdy odkrył i robił to do czego jest zdolny. Zawodowo. Dlatego od kilkunastu lat pomagam ludziom w budowaniu kariery. Jestem pionierką projektowania kariery w Polsce.

AUTORKA METODYKI SZUKANIA PRACY OPARTEJ NA DOWODACH

Opracowałam 7-krokową metodykę zdobywania wymarzonej pracy – całościowe i oparte na dowodach podejście do szukania pracy, które daje spektakularne rezultaty. Przez pewien czas zajmowałam się pisaniem CV na zamówienie. Z sukcesami. Na tej podstawie opracowałam wielowymiarową metodę pisania CV – CV na wymiar. Cały czas klienci prosili mnie o wsparcie w kolejnych obszarach jak np. przygotowanie do interview, wsparcie w określeniu dalszych celów zawodowych, opracowaniu dobrego profilu LinkedIN, zaprojektowaniu dalszej ścieżki kariery, czy o nauczenie strategii dotarcia do ukrytego rynku pracy itp.itd..

DOŚWIADCZONY „ŁOWCA GŁÓW”

Przed rozpoczęciem niezależnej działalności byłam head-hunterem, a także realizowałam projekt direct i executive search przez LinkedIN. Ponadto pracowałam m.in. jako konsultant/rekruter w agencji zatrudnienia (Randstad), wsparcie HR w banku oraz koordynator ds. zarządzania zasobami ludzkimi w dziale personalnym (pion techniczny sieci Play).

CERTYFIKOWANY TRENER BIZNESU

Wtedy zdobyłam kwalifikacje trenera i zaczęłam również szkolić z umiejętności potrzebnych na rynku pracy. Na liście organizacji, które korzystały z moich wystąpień są m.in. Targi Kariera IT, z którymi – jako prelegentka i doradca zawodowy – kilkukrotnie objeździłam całą Polskę. Ponadto przez dłuższy czas szkoliłam klientów Biura Karier Politechniki Warszawskiej oraz byłam wykładowcą na International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Mam też na koncie m.in. wystąpienie na KUL i kilka na SGH.

EKSPERTYZA W SZKOLENIU Z WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

Jestem regularnie zapraszana jako ekspert do wystąpień mass mediach (telewizje, radio, prasa, portale). Byłam prezesem elektem najstarszego w Polsce klubu mówców i liderów -Toastmasters SA. A ponadto m.in. trenerem na pierwszej w Polsce konferencji TEDx. Moje podejście do wystąpień zyskało nawet uznanie w TVN, gdzie na zaproszenie stacji brałam udział m.in. w castingu na trenera prezentacji w stacji.

GLOBALNA KARIERA

Bardzo dużą część moich grupowych warsztatów przeprowadzałam po angielsku dla obcokrajowców w Polsce. Gromadząc w jednym ze szkoleń reprezentantów z 17 krajów jedocześnie. Byłam dyrektorem merytorycznym i trenerem Letniej Szkoły Trenerów w pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego.
Ponadto zostałam wyłowiona przez zagraniczną firmę konsultingową do pomagania w karierze anglojęzycznym expatom z takich krajów jak Australia, Francja, Niemcy, Anglia, Szwecja etc.. Dzięki temu bardzo zgłębiłam również międzynarodowe metody szukania pracy i budowania globalnej kariery.

PSYCHOLOG SPOŁECZNY

Z wykształcenia magisterskiego jestem psychologiem. Indeks na studia zdobyłam przed maturą w konkursie magazynu psychologicznego „Charaktery”. W trakcie studiów ukończyłam m.in. takie przedmioty jak psychologia motywacji, psychologia pracy czy zarządzanie zasobami ludzkimi. Studia dały mi również uprawnienia, praktykę i doświadczenie w konstruowaniu, i przeprowadzaniu testów psychologicznych.
Pracę magisterską napisałam po angielsku u amerykańskiego psychologa na podstawie badań naukowych, które koordynowałam w Polsce.

CERTYFIKOWANY COACH LIDERÓW

Dodatkowo skończyłam 2-letnie studium przygotowujące do prowadzenia psychoterapii, w tym trening interpersonalny. Na koncie mam też udział w programach rozwojowych dla liderów oraz przedsiębiorców. Jestem m.in certyfikowanym coachem managerskim.

PASJA DO TECHNOLOGII

Działalność związaną z niezależnym pomaganiem w karierze przez internet prowadzę od 2008 roku kiedy wszyscy mówili, że tak się nie da. Uwielbiam przenosić się w czasie i miejscu za pomocą technologii. Szczególnie dlatego, że pomaga mi to łatwiej łączyć pracę z byciem mamą i daje możliwość pracy z dowolnego miejsca na ziemi. Interesuje mnie podejście agile.

 

Najczęściej pomagam stworzyć wymarzone życie zawodowe poprzez:

  • Określenie właściwej pracy – dopasowanie pracy do osoby, która chce zmiany zawodowej, ale nie jest pewna do końca jakiej
  • Zaplanowanie strategicznej – bezpiecznej i szybkiej – zmiany zawodowej
  • Wsparcie w zdobyciu pracy marzeń (od poprawy CV i profili w social mediach profesjonalistów jak profil LinkedIN po przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych itp.)
  • Wypracowanie pomysłu na biznes w oparciu o zasoby osobiste i rozkręcenie go (zdobycie pierwszych klientów)
  • Szkolenie z wystąpień publicznych i (auto) prezentacji
  • „Szyte na wymiar” wystąpienia i programy rozwojowe

 

Jestem autorką następujących materiałów:

Książka „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”

Program ODKRYJ i ZDOBĄDŹ Pracę MARZEŃ! – Budź się z inspiracją, chodź spać z satysfakcją!

Kurs PEWNY KROK – Odkryj na nowo swoje powołanie zawodowe i idź pewnym krokiem

Kurs TYGRYSI SKOK – Szkoda się marnować! Wskocz na wymarzony poziom zawodowy

Kurs WŁASNY LOT – Przestań pracować pod czyjeś dyktando, rozwiń skrzydła i stwórz własny biznes

Wielowymiarowa metoda pisania CV na wymiar opisana w Narzędziowniku CV na wymiar

Zwróć się po MOC TERAZ

4 + 10 =

lata doświadczenia życiowego

lat doświadczenia zawodowego

lat pracy zdalnej