Izabella Wojtaszek

Izabella Wojtaszek

Mentor kariery, coach umiejętności managerskich, trener biznesu, psycholog społeczny z doświadczeniem w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi

Email: wsparcie@pracanawymiar.pl

Adres: dostępność zdalna (najczęściej pracuje z Warszawy)

Moją misją jest sprawienie, aby każdy odkrył i robił to do czego jest zdolny. Zawodowo. Dlatego od kilkunastu lat pomagam ludziom w budowaniu kariery. Jestem pionierką projektowania kariery w Polsce. 

Opracowałam 7-krokową metodykę zdobywania wymarzonej pracy, która jest pionierskim, całościowym i opartym na dowodach podejściem do szukania pracy, które daje spektakularne rezultaty.

Przed rozpoczęciem niezależnej działalności byłam “łowcą głów”, a także realizowałam projekt direct i executive search przez LinkedIN. Ponadto pracowałam m.in. jako konsultant/rekruter w agencji zatrudnienia (Randstad), wsparcie HR w banku oraz koordynator ds. zarządzania zasobami ludzkimi w dziale personalnym (pion techniczny sieci Play). 

Po odejściu z etatu przez pewien czas zajmowałam się pisaniem CV na zamówienie. Z sukcesami. Na tej podstawie opracowałam wielowymiarową metodę pisania CV – CV na wymiar

Cały czas klienci prosili mnie o wsparcie w kolejnych obszarach jak np. przygotowanie do interview, wsparcie w określeniu dalszych celów zawodowych, opracowaniu dobrego profilu LinkedIN, zaprojektowaniu kariery, czy o nauczenie strategii dotarcia do ukrytego rynku pracy itp.itd.. 

Wtedy zdobyłam kwalifikacje trenera i zaczęłam również szkolić z umiejętności potrzebnych na rynku pracy. Na liście organizacji, które korzystały z moich wystąpień są m.in. Targi Kariera IT, z którymi kilkukrotnie objeździłam jako prelegentka i doradca zawodowy całą Polskę. Ponadto przez dłuższy czas szkoliłam klientów Biura Karier Politechniki Warszawskiej oraz byłam wykładowcą na International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Mam też na koncie m.in. wystąpienie na KUL, kilka na SGH oraz jestem regularnie zapraszana do wystąpień w mass mediach

Bardzo dużą część moich grupowych warsztatów przeprowadzałam po angielsku dla obcokrajowców w Polsce. Ponadto zostałam zhead-huntowana przez zagraniczną firmę konsultingową do pomagania w karierze anglojęzycznym expatom z takich krajów jak Australia, Francja, Niemcy, Anglia, Szwecja etc.. Dzięki temu bardzo zgłębiłam również międzynarodowe metody szukania pracy i budowania globalnej kariery.

Z wykształcenia jestem magistrem psychologii. Indeks na studia zdobyłam przed maturą w konkursie magazynu psychologicznego “Charaktery”. W trakcie studiów ukończyłam m.in. takie przedmioty jak diagnoza psychologiczna, psychologia motywacji, oraz fakultety jak psychologia pracy oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Studia dały mi również uprawnienia, praktykę i doświadczenie w konstruowaniu, i przeprowadzaniu testów psychologicznych. Dodatkowo skończyłam 2-letnie studium przygotowujące do prowadzenia psychoterapii, w tym trening interpersonalny. Na koncie mam też udział w programach rozwojowych dla coachów, liderów oraz przedsiębiorców.

Działalność związaną z niezależnym pomaganiem w karierze przez internet prowadzę od 2009 roku – kiedy wielu się nie śniło, że praca zdalna jest możliwa. Uwielbiam przenosić się w czasie i miejscu za pomocą technologii. Szczególnie dlatego, że pomaga mi to łatwiej łączyć pracę z byciem mamą i daje możliwość pracy z dowolnego miejsca na ziemi.

Najczęściej pomagam stworzyć wymarzone życie zawodowe poprzez:

  • Określenie właściwej pracy – dopasowanie pracy do osoby, która chce zmiany zawodowej, ale nie jest pewna do końca jakiej
  • Zaplanowanie strategicznej – bezpiecznej i szybkiej – zmiany zawodowej
  • Wsparcie w zdobyciu pracy marzeń (od poprawy CV i profili w social mediach profesjonalistów jak profil LinkedIN po przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych itp.)
  • Wypracowanie pomysłu na biznes w oparciu o zasoby osobiste i rozkręcenie go (zdobycie pierwszych klientów)
  • Szkolenie z wystąpień publicznych i (auto) prezentacji
  • “Szyte na wymiar” wystąpienia i programy rozwojowe

 

Jestem autorką następujących materiałów:

Książka “Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”

Program ODKRYJ i ZDOBĄDŹ Pracę MARZEŃ! – Budź się z inspiracją, chodź spać z satysfakcją!

Kurs PEWNY KROK – Odkryj na nowo swoje powołanie zawodowe i idź pewnym krokiem

Kurs TYGRYSI SKOK – Szkoda się marnować! Wskocz na wymarzony poziom zawodowy

Kurs WŁASNY LOT – Przestań pracować pod czyjeś dyktando, rozwiń skrzydła i stwórz własny biznes

Wielowymiarowa metoda pisania CV na wymiar opisana w Narzędziowniku CV na wymiar

Zwróć się po MOC TERAZ

2 + 11 =

lat doświadczenia życiowego

lat doświadczenia zawodowego

lat pracy zdalnej