Ile szans w życiu zmarnowałeś szukając pracy w zły sposób?

Co jeśli mógłbyś zrobić tygrysi skok z pierwszej lepszej pracy, której nie lubisz do pracy, o której śnisz całe życie?

Wiesz doskonale, na jaki kąsek zawodowy masz ochotę.

Widzisz, jak ktoś odnosi sukcesy w czymś, na co ty szykujesz się od dawna. Robią to nawet osoby, które nie spełniają wszystkich wymogów, a ty nie czujesz się od nich gorszy. Myślisz: „co oni mają takiego, czego nie mam ja?!”

Nie chcesz odbierać nikomu pracy, ale zwyczajnie też chcesz mieć swoją szansę. Wiesz, że jesteś wystarczająco dobry do wykonywania Twojej pracy marzeń. Chcesz robić to, do czego jesteś stworzony, a nie się marnować. Zresztą to nie tylko Twoje zdanie.

Nadszedł czas, by wykonać tygrysi skok w szukaniu pracy, a nie jakieś pochopne czy ślimacze ruchy. Nie wiesz tylko do końca, jak sprawnie i z klasą wskoczyć w wymarzoną rolę.

Przecież może być inaczej. Też możesz być w swojej idealnej pracy! Spełniać się, rozwijać, zarabiać adekwatnie do wartości, jaką wnosi Twoja praca. Wyobraź sobie, jak się poczujesz w tej właściwej dla Ciebie pracy. Jak się poczujesz, kiedy w końcu będziesz robić to, na czym Ci zależy?

Na co czekasz? Co Cię powstrzymuje?

Mogę Ci w tym pomóc

Nazywam się Iza Wojtaszek i pomagam stworzyć WYMARZONE ŻYCIE zawodowe osobom, które chcą skapitalizować na swoim potencjale.

Na spotkaniach ze mną pomogłam już tysiącom osób szukającym pracy, pomagając im m.in. rozwiązać problemy dotyczące autoprezentacji w rekrutacji, pisania CV, tworzenia profili na LinkedIn, przechwytywania najlepszych ofert pracy, przekonywania do siebie na rozmowach kwalifikacyjnych i negocjacji.

Wiele z osób, z którymi miałam przyjemność pracować osiągnęło wręcz spektakularne sukcesy.

Dla przykładu Maciej Chorążyk, któremu pomagałam przy zdobyciu pracy jako opiekun drużyn podczas Euro 2012 został w efekcie bezpośrednim opiekunem drużyny Danii.

Oprócz bogatego doświadczenia z obu stron muru rekrutacyjnego, w tym w branży zdobywania pracy, mam doświadczenie jako mentor kariery, magister psychologii społecznej, certyfikowany trener biznesu i coach menedżerski.

Warto byś pamiętał, że uważam się za zwyczajną babkę z sąsiedztwa, która „nie jest w czepku urodzona” i wielokrotnie zaczynała „od nowa” bez konieczności zaczynania od zera — wykorzystując m.in. sztukę i naukę adekwatnej autoprezentacji w rekrutacji i techniki „hakowania” najlepszych ofert pracy.

 

wystąpień w mediach

opinie

czytelników

Oto jedna z historii, jak pomogłam samej sobie


Kiedy miałam 27 lat urodziłam swojego synka. Siedziałam sobie z Jeremim w domu. Był przepiękny słoneczny dzień i wygrzewaliśmy się w słońcu. Wtedy zadzwonił telefon.

Dostałam propozycję zostania wykładowcą na kierunkach Executive i International MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Był to taki moment życia, kiedy miałam naprawdę sporo na głowie.

  • Panicznie bałam się przemawiać i dopiero co zaczęłam nad tym pracować.
  • Nie tak dawno założyłam swoją pierwszą w życiu działalność gospodarczą.
  • Nie miałam też, ani nie robiłam, doktoratu, żeby wykładać (miałam tylko tytuł magistra, bynajmniej nie z uczelni biznesowej czy technicznej).
  • No i byłam świeżo upieczoną mamą — Panowie, może nie wiecie, jak to jest, ale kiedy kobieta rodzi dziecko, to jej się strasznie „miesza w głowie”…

Miałam potworną „myślówkę”. Strasznie się wahałam.

Czy przyjąć tę propozycję, czy nie? Czy dam sobie radę, czy nie?

Ale kusiło jak diabli!

Wśród wykładowców był prof. Orłowski, Jacek Santorski i wielu wykładowców z zagranicznych prestiżowych uczelni.

Studenci, by wziąć udział w tych studiach, płacili po ok. 50 tysięcy złotych… od osoby.

Uczestnikami byli głównie, managerowie, dyrektorzy i prezesi zarządu. Studenci, aby dostać się na ten kierunek, musieli mieć doświadczenie zawodowe. Najbardziej doświadczeni uczestnicy byli w takim wieku, że… każdy z nich mógłby być moim ojcem.

Wykłady prowadzono po angielsku, a mój angielski, mówiąc delikatnie, był daleki od perfekcji. 

Myślałam… 

… Kim ja jestem, żeby ich uczyć?

… Co ja młoda pocznę w tym męskim świecie biznesu i technologii? 

W końcu przestałam się czaić, zebrałam się na odwagę i przyjęłam tę ofertę. To jest jedna z sytuacji, która sprawiła, że zaczęłam się zastanawiać, jak to jest, że jedni ludzie dostają takie propozycje, a drudzy nie. A także jakby to było, gdyby takie sukcesy powielać.

Podobne historie zdarzyły mi się wielokrotnie. Mogę powiedzieć, że każdy mój angaż był rozwojowym awansem.

 

Chciałabym, abyś i Ty tego doświadczył!

Od tego czasu pomogłam wielu osobom z Polski i z zagranicy, które zdobyły swoją prawdziwą pracę marzeń i uzyskały spełnienie, rozwój i pieniądze.

 

Chcę pomóc i Tobie!

Pomógł mi TYGRYSI SKOK. Czułem, że tak trzeba, bo koledzy z pracy mówili, że po przerwie nie znajdę pracy ( 1,5 roku podróżowałem ). I że za małe pieniążki… Pracę znalazłem i za większe pieniądze niż chciałem. Izo, dzięki! Byłaś jednym z powiewów, które uruchomiły domino.
Marcin Rudzki

IT Consultant, po godzinach Wolontariusz w www.KodujdlaPolski.pl, MarcinRudzki.net

TYGRYSI SKOK

Składa się z trzech etapów
i

1. OSTRZENIE PAZURKÓW, czyli jak stworzyć chwytliwą aplikację do pracy

Na tym etapie szkolę, jak napisać tak dobre CV, żeby pracodawcom było ciężko zignorować danego kandydata. Pokazuję na przykładach, jak udoskonalić aplikację, aby być częściej zapraszanym na dalsze etapy rekrutacji do odpowiedniej pracy.

Tłumaczę jak dobrać strukturę CV do celu poszukiwania. Demonstruję, jak szybko napisać profil kompetencyjny. Dobrze napisany profil kompetencji, to ważny element składowy nie tylko CV do awansu czy zmiany zawodu, ale też wielu innych formatów autoprezentacji, w tym bio czy profilu LinkedIn

W tej części daję pełen instruktaż, jak szybko napisać CV na wymiar potrzeb pracodawcy, a także maile/listy motywacyjne na wymiar. 

Podsumowując, uczę w tej części sposobu przedstawiania się w aplikacjach, który pomaga podwyższyć skuteczność przekonywania i przebijania się w rekrutacji.

 

\

2. WIELKIE POLOWANIE, czyli jak przechwycić najlepszą ofertę pracy

To nauka na postawie sprawdzonych i uniwersalnych wytycznych „hakowania ofert pracy”, czyli przechwytywania ofert zanim znajdą się na stronach pracodawców, w portalach z ogłoszeniami, u pośredników, rekruterów czy w rękach Twojej konkurencji.

Słowem, dowiesz się, jak działać na tzw. ukrytym rynku pracy oraz które metody szukania pracy najlepiej stosować (i jak to robić) jeśli chcesz szybko zdobyć tę właściwą pracę. Będzie to na wagę złota zwłaszcza jeśli w Twojej docelowej dziedzinie jest mało ofert, nie przebijasz się lub jest duża konkurencja.

Podpowiadam też, jak wyszukiwać informacje o pracodawcach, a także dokładnie tłumaczę, jak uzyskiwać informacje zwrotne od rekruterów.

W tym module zawarte są też wytyczne do uporządkowania profilu LinkedIn i jak wykorzystywać LinkedIn w szukaniu pracy.

w

3. DZIKA PRZYJEMNOŚĆ, czyli jak polubić rozmowy kwalifikacyjne

W tej części zdradzam mój sposób na przekonywanie do siebie pracodawców, który nieraz już pomógł przeskoczyć przeszkody nie do przejścia.

Będzie oczywiście mowa o kalkulacji wynagrodzeń i o negocjacjach wynagrodzenia.

Tą część opracowałam łącząc doświadczenia z obu stron muru rekrutacyjnego z doświadczeniem w wystąpieniach publicznych jako trener przemawiania i ekspert regularnie występujący w mass mediach.

Metodę, którą będziemy przerabiać nazwałam Modelem 3 Kategorii Pytań Rekrutacyjnych (M3KPR). Poznasz kolejność i rodzaje pytań na rozmowie, które są zgodne z psychologią przetwarzania informacji. Przerobimy też sprawdzony schemat odpowiedzi na pytania.

„Dzika przyjemność” wzięła się m.in. stąd, że uczestnicy zgłębiający ten moduł mówili, że nie dość, że się nauczyli lepszego podejścia do rozmów, to równocześnie dobrze się bawili na sesji, jak i podczas lektury materiałów, w których wyjaśniam wnikliwie najbardziej nurtujące kwestie.

Znalazłem kontrakt w Holandii, potem użyłem metod poznanych na Twoim szkoleniu i zdobyłem wewnętrznie następny. Mimo dużych redukcji w firmie mam kontrakt:) Twoje szkolenie w połączeniu z obszarem asertywności odnosi sukcesy:) Przeczytałem też Twoją książkę – jest fantastyczna. Dziękuję!:)
Maciej Młyński

Cybersecurity Consultant

Program działa, ponieważ daje wsparcie w zdobywaniu pracy jakiego potrzebujesz, by zdobyć pracę jakiej pragniesz.
WIEDZĘ i UMIEJĘTNOŚCI

Dogłębne zrozumienie i sprawdzona wiedza oraz wsparcie w jej praktycznym zastosowaniu na bieżąco do efektywnego szukania Twojej idealnej pracy.

KONSULTING

Profesjonalne wsparcie zawodowego trenera z ekspertyzą w zdobywaniu pracy, pisarza CV na zamówienie, mentora kariery, psychologa i doświadczonego rekrutera czyli Izy Wojtaszek.

Dla kogo jest ten program

R

Chcesz zdobyć odpowiednią dla siebie pracę

R

Masz gotowość na zdobycie tej właściwej pracy

R

Masz motywację do szukania

R

Chcesz wznieść swoje szukanie pracy na wyższy poziom

i rozwinąć kompetencję przyszłości, jaką jest zwinne szukanie pracy

Dla kogo NIE jest to program

Q

Chcesz zdobyć pracę bez wysiłku, bez odpowiednich działań, najlepiej we śnie i bez wdrażania sprawdzonych rekomendacji

Q

Liczysz, że wykonam za Ciebie działania szukania - wręcz wniosę Cię na szczyt na barana

Q

Chcesz tylko zobaczyć, jak to jest brać udział w takim programie

Co dokładnie dostaniesz

Ile jest warte rozwinięcie kompetencji zdobywania pracy

Wartość tego programu to minimum 46 258,56 PLN
Skąd taka kwota? Średnia krajowa to 3854,88 PLN; średni czas samodzielnego poszukiwania pracy przez osobę z wyższym wykształceniem to 12 miesięcy.


MOJA NIESAMOWITA OFERTA ZA MIESIĄC OSOBISTEGO WSPARCIA W SZUKANIU PRACY TO: 1800 PLN

Cena jest niska, ponieważ chce, aby udział w tej edycji programu był dostępny dla każdego szukającego pracy marzeń i był oczywistym rozwiązaniem.

JESZCZE SIĘ ZASTANAWIASZ? Pozwól, że Ci pomogę w analizie.


CZY WIESZ, ILE CIĘ KOSZTUJE TYDZIEŃ BEZROBOCIA?


Powiedzmy, że twoja pensja roczna wynosi 46 258, 56 PLN, czyli zarabiasz 3854,88 PLN na miesiąc.

Tak, wiem, że to nie szczyt Twoich możliwości na etacie, ale chce ci to zademonstrować na średniej krajowej.

Użycie poniższej formuły może ci pomóc określić ile możesz tracić każdego tygodnia bezrobocia.

Wstaw swoje liczby i policz ile to jest w Twoim przypadku:
1.    Pomnóż swoją miesięczną pensję przez liczbę miesięcy w roku (czyli 3854,88 PLN x 12 miesięcy = 46 258, 56 PLN)
2.    Podziel tę liczbę przez liczbę tygodni w roku, czyli 51,2 (46 258, 565 PLN /51,2 = 903,49 PLN)
3.    Przybliżona tygodniowa płaca za pracę z rocznym wynagrodzeniem 46 258, 565 PLN wynosi 903 PLN
4.    BEZROBOCIE KOSZTUJE KOGOŚ O ŚREDNIM WYNAGRODZENIU 903 PLN NA TYDZIEŃ! 

Obecna cena programu to 450 PLN na tydzień, a to daje ok. 64 PLN dziennie!

Tak, chcę zainwestować w swoją karierę ok 64 PLN dziennie i zdobyć właściwą dla siebie pracę!

Zauważ, że 1800 PLN to 64 PLN dziennie przez miesiąc trwania programu.

Tyle, ile wiele osób codziennie wydaje na używki takie jak: kawa, papierosy, słodycze, alkohol, czy zbędne gadżety i dekoracje itp., by poczuć się lepiej w pracy i życiu, a które nie przybliżają Cię do pokonania prawdziwych przeszkód i zdobycia odpowiedniej pracy. Niewiele, prawda?

Ogólnie mogłem praktycznie wybierać oferty pracy. Od 1 marca zaczynam w Niemczech, tak jak sobie zaplanowałem.
Dariusz

Branża Energetyka, Niemcy

Dzwonili do mnie dziś z Kopenhagi i powiedzieli, że mam bardzo dobre CV na to stanowisko.
Tomasz

Branża FMCG

Co było dobre?  – Adaptowalność programu do sytuacji – Dostępność & Kompetencja coacha. Ponadto komunikacja z coachem i otrzymane wsparcie, rady nt CV i zrozumienie. Czy została zdobyta praca na koniec programu? – Tak
Szukający pracy w Polsce bez znajomości języka polskiego

Menedżer bankowości

Twoja silnikowa metoda zdobywania pracy zadziałała. Rady, które mi dałaś były bezcenne. Od stycznia jestem Senior IT Project Managerem w jednym z banków. Dziękuję!
Jaromir Putrycz

Senior IT Project Manager

Masz pytania? Mam odpowiedzi!

 

  • Masz dalsze pytania do tego programu?
  • Bierzesz na poważnie pod uwagę udział w najbliższym czasie, ale się wahasz?