Od 2008 roku pracuję online

Wiem co dokładnie musisz wpisać w Twoje CV, żeby się przebić w mgnieniu oka

Dzięki zastosowaniu tej wiedzy możesz:
  1. Spisać się świetnie w swoim CV

  2. Wyróżnić się na tle Twojej konkurencji 

  3. Dostawać więcej zaproszeń do właściwej dla Ciebie rekrutacji

W Narzędziowniku: CV na wymiar – Zrób to Sam dzielę się moim autorskim opartym na dowodach z badań (śledzenia wzroku rekrutera, psychologii przetwarzania informacji), sposobem pisania CV. To jest ten sam sposób pisania CV, którego używałam z setkami klientów „CV na zamówienie” za grube pieniądze. Dzięki mojemu Narzędziownikowi CV możesz mieć tą wiedzę nie tylko taniej, co dzięki niej rozwinąć umiejętność wyróżniającej autoprezentacji w CV, która jest na wagę złota. Pokażę ci jak stworzyć samodzielnie, prosto i szybko CV na wymiar. Dzięki temu dowiesz się jak napisać CV biorąc pod uwagę twoją indywidualną sytuację. Zobaczysz na własnych oczach spójnie, dokładnie, dogłębnie wielowymiarowo przedstawiony sposób pisania CV, który naprawdę działa i jest łatwy do zastosowania. Pisanie CV jest jednym z oficjalnych kroków zdobywania pracy, którego nie da się pominąć i Narzędziownik CV na wymiar – Zrób to Sam pomoże Ci dobrze się spisać.

Doskonale skrojone CV pozwoliło mi już w pierwszym podejściu zakwalifikować się do finału rekrutacji na stanowiska w UEFA!
Maciej Chorążyk

Sports Manager

Izę poznałem 10 lat temu, już wtedy zaczęła mieć wpływ na moja karierę pomagając mi w przygotowaniu mojego CV, które wygrywa do dziś!!

Bart Kuka

Head of Engineering UK w branży transportowej

Kim jestem, żeby uczyć jak pisać CV

 
Izabella Wojtaszek

Izabella Wojtaszek

Autorka metody CV na Wymiar

Misją Izy jest sprawienie, by każdy odkrył i robił to do czego jest zdolny. Zawodowo.

Iza ma wieloletnie doświadczenie w branży Zarządzania Zasobami Ludzkimi, włączając w to doświadczenia z pracy po drugiej stronie muru jako rekruter.

Rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (m.in.Randstad) i w działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej.

Przez wiele lat pisała CV na zamówienie oraz skonsultowała tysiące CV w wyniku czego opracowała niezwykle skuteczne pomoce do pisania CV.

Z wykształcenia jest magistrem psychologii społecznej oraz certyfikowanym trenerem biznesu i coachem umiejętności managerskich. 

Pracuje zdalnie od 2008 roku świadcząc niezależne usługi wsparcia w budowaniu kariery.

wystąpień w mediach

opinii

czytelników

Co jeszcze mówią osoby, które skorzystały

 
Wysłałem CV. A że CV było po tuningu zrobionym zgodnie z wytycznymi z narzędziownika, to nie mogli mnie nie zaprosić:)
Krzysztof

IT

E-book wyczerpująco opisuje kolejne kroki pisania CV. Jest przejrzyście napisany i przyjemnie się z niego korzysta. Według mnie jest to najlepszy e-book na temat tworzenia CV, który na prawdę jest przydatny.
Ola

Dziękuję za przyjazne, pouczające informacje oraz okazaną pomoc. Efekt murowany!
Lech

Bankowość

Świetny i naprawdę przydatny przewodnik … Szczerze polecam
Monika

Dzwonili do mnie dziś z Kopenhagi i powiedzieli, że mam bardzo dobre CV na to stanowisko.
Tomasz

FMCG

Jestem bardzo zadowolona z Pani kursu, który był dla mnie praktyczny i pomocny.
Marta

Program jest praktycznym kompendium wiedzy na temat przygotowania dokumentów aplikacyjnych. W bardzo przystępny sposób pomaga zwrócić uwagę na istotne, aczkolwiek często pomijane przez nas kwestie. Wysyłając nasze setne CV nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz dokument może okazać się szablonowy, nieadekwatny lub przestarzały. Dlatego uważam, że warto pokusić się o fachową pomoc zamiast popadać w frustrację produkując coś, co nie przynosi żadnych efektów.
Marta

Polecam program z e-kursu i e-booka, ponieważ w przystępny i logiczny sposób pozwala na samodzielne stworzenie ciekawego CV. Bardzo rekomenduje program.
Dariusz Zygmunt

To było pierwsze CV po kilku latach i pierwsze, dzięki któremu od razu otrzymałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
Andrzej Wróbel

Redaktor naczelny, Emerging Europe

Napisz szybko naprawdę dobre CV

Co jeszcze mówią osoby, które korzystały z mojej pomocy

 

Kurs CVnaWymiar pomógł mi przełamać własną nieśmiałość. Moje CV jest teraz bardziej przejrzyste. Dostałam więcej informacji zwrotnych po jego rozesłaniu w ciągu kilku dni niż przy poprzednim układzie w przeciągu ostatniego roku dość intensywnego poszukiwania pracy. Polecam każdemu kto utknął w martwym punkcie i nie wie jak ruszyć dalej. Kurs jest genialny! Próbowałam coś zmienić w układzie CV wcześniej niestety nie potrafiłam wyrwać się z własnego przestarzałego schematu. Twój e-book przeprowadził mnie za rękę krok po kroku. Zrozumiałam też swój błąd rozsyłając jedno CV na wiele różnych rekrutacji.

Ania P.

Dzięki udziałowi w programie … z konkretnym i profesjonalnym kontaktem z Izą stworzyłam dobre CV. (…) Iza nie tylko pomaga zdobyć pracę, ale pozwala nam również odkryć siebie i swoje mocne strony w CV.

Agnieszka, Trener

(…)Jeden jedyny mail wysłany (…) Wysłałam CV i wypracowanie na temat, który sobie zażyczyli. Nie minęło i dwóch dni, jak do mnie zadzwonili. Zaprosili mnie na rozmowę. Dokumenty do nich pisałam tydzień, chciałam, aby były perfekcyjne.Wiem piszę nieskładnie, ale dzwonili przed chwilą i ja jestem jeszcze pod wpływem emocji. Najlepsze jest to, że po odłożeniu telefonu pierwsze, co to pomyślałam o tobie. Izo, sprawiłaś cuda. Nawet jak mnie nie zatrudnią i tak będę uważała to za cud.  Nieraz bywało, że wysyłałam mnóstwo maili i nic, a tu…Izo, dziękuję . Pozdrawiam serdecznie. Zawsze Cię polecałam, a zaraz będę robić to podwójnie.
YS, Zarządzanie

W tydzień od wysłania przeze mnie CV opracowanego przez Panią Izę otrzymałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną.

Sylwester

Finanse

Nie spodziewałem się takiego przygotowania. Usługa była wykonana fachowo tak jak chciałem, a do tego otrzymałem parę dodatkowych bonusów. Czuję się jakby doskonale mnie znano i moje potrzeby
Michał

Specjalista IT


Moje CV jest teraz znacznie inne od tego, które sobie sama wcześniej przygotowałam. Ja poszłam w zupełnie inną stronę. Teraz dokumenty są bardzo konkretne i zwięzłe.
Aneta

PR

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc (…) Świetnie się współpracowało.
Danuta

Branża farmaceutyczna

Przejrzałem już CV, list motywacyjny i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Podoba mi się forma, CV jest przejrzyste, treściwe, fajnie wyedytowane. Nie pozostaje mi nic jak tylko podziękować. Jestem bardzo wdzięczny nie tylko za usługę, ale ogólnie rozmowę, która dała mi trochę do myślenia. Jakbym mógł się kiedyś do czegoś przydać to proszę pytać. Jeżeli ktoś w moim otoczeniu będzie szukał podobnej usługi to będę polecał. Zresztą, w przyszłości się pewnie odezwę, w celu zaczerpnięcia dalszych wskazówek.
Bartłomiej

Manager ds. technicznych, Anglia

Z niezłego bałaganu wyszło coś ładnego. Podobam się sobie na papierze 😉
Marek

Programista, Anglia

…jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu profesjonalnego CV i LM, bo teraz moje CV wygląda imponująco – słowa mojego męża, a tym samym w dużej mierze przyczyniłaś się do mojego sukcesu w poszukiwaniu pracy.
Kinga

Finanse, Specjalista

Dokładnie tego oczekiwałem zlecając Państwa firmie przygotowania dokumentów CV i LM. (…) Ogólnie mogłem praktycznie wybierać oferty pracy. Od 1 marca zaczynam w Niemczech, tak jak sobie zaplanowałem.
Dariusz

Energetyka, Niemcy

PROFESJONALIZM !!!!!
Tomasz

Rewelacyjny kontakt mailowy oraz telefoniczny. Reagowanie na potrzeby klienta i dostosowywanie się do jego potrzeb. Jakość „produktu” końcowego na 5+.
Edyta

Telekomunikacja

Moje CV przeszło metamorfozę. Potrafię stworzyć własny jednorazowy produkt marketingowy. Zaktualizowałam i uporządkowałam wiedzę o tworzeniu własnego życiorysu.
Ewelina

Marketing

Z uwagą czytam Pani wskazówki i zgodnie z nimi poprawiam swoje CV. Dopiero teraz widzę jakie błędy popełniłam. Nie jestem zwolennikiem korzystania z przygotowanych szablonów stąd bardzo cenię sobie Pani porady.
Marta

Ogólnie bardzo chciałabym polecić Izę jak osobę i jako trenera, a także jej kurs „Odkryj i zdobądź pracę marzeń” i ten Narzędziownik CV. Bardzo konkretna wiedza, poparta przykładami, konkretne wskazówki, wyjaśnienia. Wszystko w wygodnej i przejrzystej formie. Bardzo pomocne, zwraca uwagę na wiele szczegółów, o których się zapomina, a które mają duże znaczenie. Do tego dostaje się jeszcze maile z pomocnymi artykułami. A sam kontakt z Izą ciepły, serdeczny, a jednocześnie konkretny i profesjonalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Polecam!
Adrianna Lalak-Włosek

Psycholog rodzinny