PROMOCJA JESIENNA - 10 % w programie z Twoim osobistym trenerem zdobywania pracy

N

Masz już może nawet kilka lat pracy na koncie?

 
N

Zarabiasz własne pieniądze i może masz własne mieszkanie, i dzieci na utrzymaniu?

 
N

Chcesz żyć tak, aby to co robisz zawodowo miało znaczenie dla Ciebie i organizacji, dla której pracujesz?

N

Jesteś otwarty na rozwój, na to co nowe, ciekawy świata i przygód?

 
N

Jesteś poszukiwaczem, odkrywcą i lubisz się rozwijać?

 
N

Wszystko świetnie, ale jednocześnie istnieje maleńki, ale bardzo duży problem?

Czasami czujesz, że prawdziwe życie przecieka Ci przez palce. Czasami chcesz ukryć się pod kołdrą, kiedy nadchodzi czas, aby pójść do pracy, bo wiesz, że ta praca, którą obecnie masz, to tak naprawdę strata Twojego cennego czasu, zdolności i energii.

Chcesz wykonywać pracę, która cię pasjonuje i mieć wystarczająco dużo pieniędzy, aby jeździć na wakacje, płacić rachunki i rozwijać swoje pasje i kompetencje… ale nie masz pojęcia, jak to wszystko zrobić.

Spełnienie w pracy?

 

%

%

%

Zgodnie ze statystykami aż 50 % z nas przeżywa scenariusz przedstawiony powyżej w lewej.

Kolejne 25% jest wręcz sfrustrowana tkwiąc w takiej sytuacji.

Owszem istnieją osoby, które są spełnione i zarabiają solidne pieniądze ale jak widzisz stanowią niewielki procent.

Podobne wyniki spełnienia się w pracy są na całym świecie. Dotyczą zarówno osób początkujących, specjalistów jak i zarządzających.

Na szczęście coraz więcej osób ma tak tego dość, że zaczyna coś z tym robić.

Czym się różnią spełnieni profesjonaliści?

 

Tym, że oprócz umiejętności zawodowych mają opanowane i wdrożone – nie tyle umiejętności szukania – pracy, co jej ZDOBYWANIA!

Nie ma potrzeby, byś tkwił w stanie znudzenia, zdemotywowania i zniechęcenia do pracy, które przelewa się na Twoje życie. Mogę Ci pomóc. 

Program ODKRYJ i ZDOBĄDŹ pracę MARZEŃ! został zaprojektowany, by pomóc ci wstać z łóżka bez rzucania… budzikiem i udać się w kierunku zdobycia WYMARZONEJ pracy, która może nasycić Twoje serce, głowę, żołądek i… portfel.

Ten program pomoże Ci odkryć pracę, która może równocześnie dać spełnienie i dać się zdobyć. Daje wsparcie i narzędzia do dokonania zmiany w Twojej karierze.

To jest program, który może rozwiązać Twoje problemy z szukaniem właściwej pracy – pomoże Ci stworzyć i zrealizować skuteczny SYSTEM poszukiwania pracy i zdobywania wymarzonej pracy.

Ten program to serce i dusza wszystkich moich ofert – to jest mój główny produkt. Program, który ma w sobie właściwą siłę dokonania kompleksowej, wielowarstwowej zmiany w Twojej karierze, nastawionej na zdobycie Twojej dopasowanej pracy i godziwych zarobków.

Program ODKRYJ i ZDOBĄDŹ pracę MARZEŃ! może odmienić Twoje życie zawodowe. Na dobre.

Czy to program dla wszystkich?

Nie. Najbardziej skorzystasz z niego jeśli masz doświadczenie pracy.

Czego jeszcze potrzebujesz, by odnieść sukces w programie?

Gotowości do rozwoju, nauki i do DZIAŁANIA.
Zależy mi na osobach, które chcą faktycznie tą wymarzoną pracę zdobyć, bo nam się wtedy lepiej pracuje.
Weź pod uwagę, że to nie jest program, który się odbywa w sterylnej sali szkoleniowej, gdzie się uczysz teorii i po jakimś czasie wszystko dopiero sam wdrażasz.

Owszem nauczysz się rzeczy, do których będziesz wielokrotnie wracać, w tym i jakimkolwiek innym poszukiwaniu pracy w przyszłości. Założenie programu jest jednak takie, że to czego cię uczysz wdrażasz w życie na bieżąco w trakcie programu.

Dzielisz się ze mną swoimi sukcesami i wyzwaniami. Jeśli trzeba pomagam Ci na bieżąco przez nie przejść, tak by wdrożyć wiedzę, którą nabędziesz i faktycznie zdobyć pracę jakiej chcesz.

Ten program jest dla Ciebie jeśli:

 
R

Chcesz znaleźć pomysł na siebie, który będzie Twoim głównym źródłem spełnienia i dochodu?

 
R

Masz już pomysł na siebie i chcesz się upewnić, że to jest na pewno ta właściwa praca i możesz na niej zarabiać?

R

Wiesz dokładnie co chcesz robić, ale nie wiesz, jak to zdobyć w jak najbardziej szybki, bezpieczny i łatwy sposób?

Jeśli choćby na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś “tak”, to ten program jest idealny dla Ciebie!

Ten program NIE jest dla Ciebie jeśli:

 
Q

Chcesz zdobyć pracę bez wysiłku, bez żadnych działań, najlepiej we śnie i bez wdrażania moich rekomendacji

 
Q

Liczysz, że wszystko za Ciebie zrobię i "wniosę na barana na szczyt"

Q

Chcesz tylko zobaczyć, jak to jest brać udział w takim programie

 
Q

Chcesz prowadzić analogiczny do mojego program

Co dokładnie opanujesz?

 

Ogólnie bardzo chciałabym polecić Izę jak osobę i jako trenera, a także jej kurs “Odkryj i zdobądź pracę marzeń” i ten Narzędziownik CV. Bardzo konkretna wiedza, poparta przykładami, konkretne wskazówki, wyjaśnienia. Wszystko w wygodnej i przejrzystej formie. Bardzo pomocne, zwraca uwagę na wiele szczegółów, o których się zapomina, a które mają duże znaczenie. Do tego dostaje się jeszcze maile z pomocnymi artykułami. A sam kontakt z Izą ciepły, serdeczny, a jednocześnie konkretny i profesjonalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Polecam!

Adrianna Lalak-Włosek

Psycholog rodzinny

ZROBISZ AUDYT KARIERY/ŻYCIA

Nim zakasasz rękawy i przystąpisz do działania, musisz mieć pewność, że zmierzasz we właściwym kierunku, w przeciwnym razie jedynie zmarnujesz swój czas i energię. Dlatego naszą wspólną pracę zaczynamy od Audytu kariery czyli autoanalizy Twojego profilu zawodowego, w tym od określenia Twoich pasji, kompetencji transferowanych i priorytetów. Na tej podstawie wybierzesz zgodny z Twoimi pragnieniami oraz potrzebami rynku pracy realistyczny cel poszukiwania pracy (lub upewnisz się, że szukasz właściwej pracy).

Dowiedz się DO CZEGO JESTEŚ ZDOLNY i zacznij to robić. ZAWODOWO.

STWORZYSZ STRATEGIĘ SPEŁNIENIA MARZENIA

Stworzysz strategiczny plan bezpiecznej, i szybkiej zmiany zawodowej, który rozjaśni i ułatwi ci drogę do zdobycia idealnej dla Ciebie pracy. Dowiesz się, jak to zrobić, żeby nawet zaczynając coś od nowa (czy bez spełnienia wszystkich wymogów) nie obniżać dochodów czy stanowiska, a się rozwijać, spełniać i mieć pieniądze.

URUCHOMISZ SUPER MOCE PRACY MARZEŃ

Zwiększysz wiarę w to, że możesz pracować na Twoim wymarzonym stanowisku i w pożądanej przez Ciebie branży. Ty też możesz zarabiać na tym co cię pasjonuje i w czym jesteś dobry! Dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanych narzędzi zyskasz super moce (wiarę, pewność, chęci i odwagę), by pokonać wyzwania i stworzysz solidne fundamenty pod zdobycie przez Ciebie wymarzonej pracy, co sprawi, że będziesz nie do powstrzymania w zdobywaniu swojej upragnionej pracy.

STWORZYSZ TAK DOBRE APLIKACJE, ŻE NIE BĘDĄ MOGLI CIĘ ZIGNOROWAĆ

Dowiesz się jak, składać mniej aplikacji do pracy i dostawać więcej zaproszeń. Poznasz sposób pisania aplikacji, który sprawił, że 90 % osób w pierwszej edycji tego programu dostało zaproszenia już po pierwszym wysłanym CV do pracy marzeń. Po wdrożeniu zawartych w tym programie sugestii będziesz częściej zapraszany do Twojej wymarzonej pracy u najlepszych. 

„Bardzo mi się podoba moje CV i jestem po prostu zachwycona.”

“ZHAKUJESZ” NAJLEPSZE OFERTY

Dowiesz się jak dobrać najszybsze i najskuteczniejsze metody szukania pracy, odpowiednie do Twojego celu i pokażę ci jak je stosować we właściwy sposób.

Będziesz móc zastosować metody, które pozwolą ci PRZECHWYCIĆ OFERTY nim znajdą się na stronach internetowych, w portalach z ogłoszeniami o pracę, w rękach pośredników czy Twojej konkurencji.

Wykupując program zyskasz nieograniczony dostęp do materiałów krok-po-kroku i wnikliwie przedstawiających cały proces „hakowania” ofert.

Będziesz móc wdrożyć w odpowiedni sposób: bezpośrednie podejście do firm, budowanie kontaktów z rekruterami, szukanie pracy przez networking i media społecznościowe oraz udoskonalić odpowiadanie na oferty.

WDROŻYSZ SYSTEM ZDOBYWANIA

Dowiesz się jak na bieżąco dostawać informacje zwrotne na temat procesów rekrutacyjnych. Dzięki uczestnictwu w tym programie dostaniesz wsparcie motywacyjno-merytoryczne w prowadzonych poszukiwaniach.

POLUBISZ ROZMOWY KWALIFIKACYJNE

Nauczysz przedstawiać się w sposób, który będzie pasować do Ciebie i Twojego celu i dzięki temu staniesz się bardziej przekonujący. Dowiesz się, jak ustalać wynagrodzenie i negocjować satysfakcjonujące zarobki. 

“Rozmowa kwalifikacyjna jest jedną z najprzyjemniejszych rozmów”

Kroki te są nie tylko moim programem pracy, co całościowym efektywnym sposobem zdobywania wymarzonej pracy oraz budowania niezależnej kariery.

Program powstał na podstawie doświadczeń rekruterskich, solidnych danych i wyników badań i ponad 11 letnich licznych doświadczeń w pomaganiu w znalezieniu pracy klientom z różnych zawodów, branż i krajów, i dzięki temu jest bardzo skuteczny.

Wielu poszukujących pracy, którzy współpracowali ze mną w oparciu o te kroki odniosło wręcz spektakularne sukcesy.

 • Wymarzony awans po długiej przerwie na rynku pracy
 • Intratny kontrakt zagraniczny i to bez znajomości języka danego kraju!
 • Stworzenie nowego stanowiska specjalnie pod kompetencje kandydata
 • Zatrudnienie w prestiżowych i dochodowych projektach
 • Awans ze specjalisty na zarządzającego i po przerwie w karierze
 • Zdobycie pierwszej pracy bez doświadczenia zawodowego w wymarzonej dziedzinie…

To tylko niektóre z przykładów sukcesów moich klientów.

Oto co mówią uczestnicy programu:

Jeśli ktoś stawia na świadome budowanie kariery, albo czuje, że to co robi, to nie do końca ta “wymarzona praca”, albo po prostu szuka porad w sprawie rozmów rekrutacyjnych – polecam program Izy, BTW: nie piszę tego po znajomości, tylko jestem żywym dowodem na to, że to działa 🙂 Dominika Hanc

BiznesoweRewolucje.com

“Myślę, że bez tego programu nie miałabym tej pracy, którą mam. Pracy, która mnie znalazła, ale tak naprawdę przez swoje działania znalazłam ją, dałam się znaleźć. Cieszę się, że nie zadowoliłam się byle czym. No i rzeczywiście, to co reklamujesz, to się potwierdziło. Tylko, że na początku, jak się przystępuje do tego programu, to się wydaje, że to jest taka trochę bajka, jest strasznie cukierkowe.”
Ania z Wrocławia

Awansowała do pracy za granicą

“Chciałam ci bardzo podziękować za to, że dość istotnie przyciskasz, a ja jestem typem osoby, której przyciskać absolutnie nie można, tobie się mimo wszystko to udało (…) przyciskasz ludzi w taki fajny sposób, który powoduje, że człowiek nie do końca się czuje tak bardzo przyciśnięty natomiast robi grzecznie to co należy, bo jest to rzeczywiście z myślą o naszym końcowym celu i naszym dobrze.”

Chcę podziękować za rady. Pozwoliły mi na uporządkowanie życia zawodowego i znalezienia kolejnej już pracy tam gdzie chciałem. Pierwsza udowodniła mi że praca w pseudo korpo nie jest dla mnie. Teraz jestem już 5 miesiąc w firmie, w której czuje się bardzo dobrze. Jeszcze raz dziękuję 😀 Bartek - Przekwalifikował się i zdobył pracę w nowym zawodzie

%

uczestników dostało zaproszenie na rozmowy do wymarzonej pracy po 1szym CV w 1szej edycji programu

Program działa, ponieważ daje CAŁE kluczowe wsparcie jakiego potrzebujesz, by zdobyć Twoją wymarzoną pracę:

WIEDZĘ i UMIEJĘTNOŚCI

Dogłębne zrozumienie i sprawdzona wiedza oraz jej praktyczne zastosowanie na bieżąco do efektywnego szukania Twojej idealnej pracy. Podczas programu zdobędziesz wiedzę i umiejętności zdobywania pracy, które będą ci służyły długoterminowo.

KONSULTING

Profesjonalne wsparcie doświadczonego trenera biznesu, psychologa społecznego i rekrutera czyli Izy Wojtaszek.

WSPARCIE
Niezastąpione wsparcie motywacyjno-merytoryczne od prowadzącej. Jeśli zdecydujesz się na program grupowy, to dostaniesz też wsparcie innych uczestników dążących tak jak Ty do zdobycia pracy marzeń. W tym szansę na nowe pomocne znajomości.

Poczekaj, jest jeszcze coś...

 

Materiały krok po kroku przedstawiające oparty na dowodach proces określania i zdobywania dopasowanej do osoby pracy.

W sumie dostaniesz 9 książek w PDF czyli 251 stron merytorycznych materiałów (w nich m.in. szczegółowy instruktaż, wzory, przykłady, szablony, zadania). Większość zawartych w programie materiałów NIE jest dostępna nigdzie poza tym programem.

Co jeszcze mówią osoby, które skorzystały?

 
“Program pomógł mi wyznaczyć ścieżkę rozwoju zawodowego pod kątem fundraisera; stworzyć dobre CV i list motywacyjny; dał wiedzę o przygotowaniu do interview. Najbardziej jestem dumna ze zdobycia pracy w NGO. Najcenniejsza była praca w grupie i wzajemna inspiracja. PRZED udziałem w programie miałam niewiarę w możliwość dostania pasującej do mnie pracy. PO programie mam większa wiarę w swoje możliwości na polskim rynku pracy i większą pewność siebie. Nie miałam ofert pracy przed programem. Nie szukałam w odpowiednim sektorze. Podczas programu dostałam około 6 ofert pracy i zwiększyłam miesięczne dochody o 1000 zł.” Monika Morawska

Podczas programu Przekwalifikowała się & Przebranżowiła z Biznesu do NGO

 

Kim jestem, by cię uczyć i dlaczego możesz mi zaufać?

 

Izabella M. Wojtaszek

Projektant kariery & Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Iza WojtaszekIza ma wieloletnie doświadczenie w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z pracy po drugiej stronie muru jako rekruter.

Misją Izy jest sprawienie, by każdy odkrył i robił to do czego jest zdolny. Zawodowo.

Rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (m.in.Randstad) i w działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej.

Jest autorką książki “Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” oraz autorką i prowadzącą program “Odkryj i zdobądź pracę marzeń!”.

Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii Społecznej oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. 

Działalność związaną z niezależnym pomaganiem w karierze prowadzi już ponad 11 lat – online.

wystąpień w mediach

opinii

czytelników newslettera

Co dokładnie dostaniesz?

 

Gdybym wiedział, że parę lat później tej samej agencji wystawię fakturę na 42 000 EUR za zlecenia wykonane w zeszłym miesiącu 🙂 

Dziękuję, że mnie zmotywowałaś do wysłania tego CV i przełamania niechęci do kontaktowania z nieznanymi mi ludźmi (w międzyczasie mój zespół skontaktował się z paroma tysiącami agencji wykorzystując Twoją metodologię i moje roczne obroty wzrosły do ponad 600 000 PLN).
Frédéric Schneider

CEO, Broadience - Opinia Kwiecień 2020, Korzystał z indywidualnego Coachingu Zdobywania Pracy Marzeń

Ile kosztuje Cię zdobycie odpowiedniej dla Ciebie pracy?

Zauważ, że 1600 zł miesięcznie to ok 53 zł dziennie przez 16 tygodni trwania programu.

Tyle ile wielu wydaje codziennie na rozrywki i używki takie jak choćby kawa, słodycze czy kino domowe, by poczuć się lepiej w pracy i życiu, a które nie przybliżają do pokonania prawdziwych przeszkód i zdobycia satysfakcjonującej pracy. Niewiele, prawda?

Podsumujmy:
Obecna cena to TYLKO 1600 zł za miesiąc przez 4 miesiące trwania. Możesz też zapłacić od razu za cały program z góry, co daje 45 zł za dzień wsparcia w szukaniu.

Tak, chcę zainwestować w swoją karierę 45 zł dziennie i zdobyć moją pracę marzeń!

 

Ile trwa SAMODZIELNE SZUKANIE pracy przez osoby z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM?

 

Zajmuje średnio dwanaście (12) miesięcy.

Daje to dodatkowe straty takie jak:

 • zmarnowanie czasu na nieefektywne poszukiwanie pracy, zamiast na jej zdobywanie,
 • psychologiczne, związane z przedłużającym się bezrobociem, jak obniżenie poczucia własnej wartości i wiary w siebie jako pracownik i człowiek; negatywny stres, który wpływa zwrotnie na zdrowie, pogorszenie relacji, i wiele innych…
 • tysiące złotych z powodu utraconej pensji – dla przykładu 12 miesięcy braku pracy przy średniej płacy daje stratę 46 258,565 zł !!!!

Zauważ też, że ten średni czas szukania pracy dotyczy znalezienia PIERWSZEJ LEPSZEJ PRACY, a nie wymarzonej, która daje spełnienie.

Scenariusz dla tych, którzy decydują się zdobyć WYMARZONĄ pracę SAMODZIELNIE najczęściej wygląda tak, że:

 • nawet jeśli samodzielnie odkryją wymarzoną pracę,
 • postawią wszystko na jedną kartę,
 • zainwestują w studia i twarde szkolenia, kursy oraz certyfikaty w wymarzonej dziedzinie,
 • to i tak nie są w stanie jej zdobyć.

Czym się różnią od osób, które z sukcesem zdobywają wymarzoną pracę i spełnienie?

Tym, że ci którzy zdobywają wymarzoną pracę, oprócz umiejętności zawodowych mają opanowane i wdrożone umiejętności zdobywania pracy.

Gwarantuje Ci, że nauczę cię systemu, który odkryje i zdobędzie ci Twoją wymarzoną pracę, jeżeli wdrożysz jego zalecenia.

Nie patrz bezczynnie, jak wyfruwają Twoje pieniądze, marzenia o spełnieniu się w pracy i lepszym życiu oraz poczucie wiary w siebie jako wartościowy pracownik!

Już zredukowanie szukania pracy o kilka tygodni robi WIELKĄ różnicę w Twoim życiu.

Skorzystaj z wielkiej szansy, oszczędź sobie trudu i pieniędzy, i zapisz się teraz

 

PODEJMIJ TĄ WAŻNĄ DECYZJĘ TERAZ

 
[

albo będziesz nadal szukać w pojedynkę i najprawdopodobniej dostawać takie rezultaty jak do tej pory

\

albo zapiszesz się na program teraz i zdobędziesz w końcu swoją pracę marzeń

 

Jeżeli odnajdujesz się w tym co jest powyżej napisane, to zapisuj się teraz na 14 edycję programu

Gratisowa konsultacja wprowadzająca

 
 • Masz dalsze pytania do programu programu?
 • Bierzesz na poważnie pod uwagę udział w najbliższym czasie?
 • Masz palącą potrzebę zdobycia wymarzonej pracy?
 • Chcesz się przekonać, czy ten program jest odpowiedni dla Ciebie?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na te pytania to umów się na Gratisową konsultację wprowadzającą z Izą Wojtaszek, autorką programu.

Na Gratisowej konsultacji:

 • Zadasz mi swoje pytania i przejrzymy Twoje poszukiwania wymarzonej pracy
 • Dostaniesz informacje zwrotne na temat tego jak widzę Twoją sytuację
 • Zobaczymy, czy ten program jest odpowiedni

Gratisowe konsultacje odbywają się przez Skype lub telefon.

Konsultacje są niezobowiązujące tzn. że ani Ty, ani ja, nie jesteśmy zobowiązani do podjęcia współpracy na takiej rozmowie.

Jeśli chcesz skorzystać umów się teraz…

Proszę zarezerwuj spotkanie tylko jeśli masz zamiar się pokazać i masz poważne chęci działania. Mam ograniczone miejsce na te rozmowy telefoniczne i nie chcę, żeby ktokolwiek je przegapił.