Co mówią absolwenci programu "Odkryj i zdobądź pracę marzeń"

Bardzo chciałabym polecić Izę jak osobę i jako trenera, a także jej kurs „Odkryj i zdobądź pracę marzeń” i Narzędziownik CV. Bardzo konkretna wiedza, poparta przykładami, konkretne wskazówki, wyjaśnienia. Wszystko w wygodnej i przejrzystej formie. Bardzo pomocne, zwraca uwagę na wiele szczegółów, o których się zapomina, a które mają duże znaczenie. Do tego dostaje się jeszcze maile z pomocnymi artykułami. A sam kontakt z Izą ciepły, serdeczny, a jednocześnie konkretny i profesjonalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Polecam!
Adrianna Lalak-Włosek

Psycholog rodzinny

Program pomógł mi wyznaczyć ścieżkę rozwoju zawodowego pod kątem fundraisera; stworzyć dobre CV i list motywacyjny; dał wiedzę o przygotowaniu do interview. Najbardziej jestem dumna ze zdobycia pracy w NGO. Najcenniejsza była praca w grupie i wzajemna inspiracja. PRZED udziałem w programie miałam niewiarę w możliwość dostania pasującej do mnie pracy. PO programie mam większa wiarę w swoje możliwości na polskim rynku pracy i większą pewność siebie. Nie miałam ofert pracy przed programem. Nie szukałam w odpowiednim sektorze. Podczas programu dostałam około 6 ofert pracy i zwiększyłam miesięczne dochody o 1000 zł.
Monika Morawska

Podczas programu Przekwalifikowała się & Przebranżowiła z Biznesu do NGO

W trakcie programu znalazłam pracę (tak naprawdę sama do mnie przyszła), która była o wiele lepiej płatna i mniej stresująca pod względem ilości obowiązków. Zdałam sobie również sprawę z tego, że nie chcę kontynuować na tej ścieżce i zrezygnowałam z tej pracy na rzecz rozwijania swoich własnych pomysłów na biznes i pracy na rzecz siebie – swojego rozwoju, rozwijania swoich kompetencji i swoich zainteresowań. Tworzyć własne zasady zgodne z moimi wartościami. To bardzo budująca myśl, na którą przed programem nawet bym sobie nie pozwoliła.

Martyna Szymańska

Myślę, że bez tego programu nie miałabym tej pracy, którą mam. Pracy, która mnie znalazła, ale tak naprawdę przez swoje działania znalazłam ją, dałam się znaleźć. Cieszę się, że nie zadowoliłam się byle czym. No i rzeczywiście, to co reklamujesz, to się potwierdziło. Tylko, że na początku, jak się przystępuje do tego programu, to się wydaje, że to jest taka trochę bajka, jest strasznie cukierkowe.
Ania z Wrocławia

Awansowała do pracy za granicą

Jeśli ktoś stawia na świadome budowanie kariery, albo czuje, że to co robi, to nie do końca ta „wymarzona praca”, albo po prostu szuka porad w sprawie rozmów rekrutacyjnych – polecam program Izy, BTW: nie piszę tego po znajomości, tylko jestem żywym dowodem na to, że to działa 🙂
Dominika Hanc

Biznesowe Rewolucje

Jak Ania przestała „się łasić na byle co” i znalazła pracę marzeń – wywiad

Przeczytaj wywiad z Anią, uczestniczką programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”, która zdobyła pracę swoich marzeń.
Wysłałem CV. A że CV było po tuningu zrobionym zgodnie z wytycznymi z narzędziownika, to nie mogli mnie nie zaprosić:)
Krzysztof

IT

E-book wyczerpująco opisuje kolejne kroki pisania CV. Jest przejrzyście napisany i przyjemnie się z niego korzysta. Według mnie jest to najlepszy e-book na temat tworzenia CV, który na prawdę jest przydatny.
Ola

Dziękuję za przyjazne, pouczające informacje oraz okazaną pomoc. Efekt murowany!
Lech

Bankowość

Bardzo mi się podoba moje CV i jestem po prostu zachwycona.
Zarządzający

Branża edukacja

Moje CV przeszło metamorfozę. Potrafię stworzyć własny jednorazowy produkt marketingowy. Zaktualizowałam i uporządkowałam wiedzę o tworzeniu własnego życiorysu.
Ewelina

CSR

Informacje zawarte w programie były w profesjonalny sposób przekazane w postaci ciekawej prezentacji wizualnej oraz szczegółowo omówione przez prowadzącą (…). Najważniejsze, że w trakcie można było zadawać pytania uzupełniające i była dyskusja między uczestnikami. Dziękuję.

Dla mnie bardzo ważny był ten początek programu; początkowego określenia siebie, co chce robić i właściwie te wszystkie rzeczy się zdarzyły.
Brand manager

Dałaś mi dużo ciekawych narzędzi. Dodałaś mi wiary we własne możliwości. Pokazałaś, że to, co wydawało mi się skomplikowane lub wręcz niemożliwe, tak naprawdę jest proste.
Dziennikarz/Tłumacz szukający zleceń we Francji

Chciałam ci bardzo podziękować za to, że dość istotnie przyciskasz, a ja jestem typem osoby, której przyciskać absolutnie nie można, tobie się mimo wszystko to udało (…) przyciskasz ludzi w taki fajny sposób, który powoduje, że człowiek nie do końca się czuje tak bardzo przyciśnięty natomiast robi grzecznie to co należy, bo jest to rzeczywiście z myślą o naszym końcowym celu i naszym dobrze.
Ela

Co było dobre?
Adaptowalność programu do sytuacji
Dostępność i Kompetencja coacha. Ponadto komunikacja z coachem i otrzymane wsparcie, rady nt CV i zrozumienie.

Czy została zdobyta praca na koniec programu?

Tak (awans zewnętrzny po przerwie na specjalne utworzone pod kompetencje stanowisko i bez znajomości języka)

Menedżer bankowości z zagranicy szukający pracy w Polsce

Czy zaistniały w Tobie jakieś wewnętrzne zmiany dzięki temu programowi? Jeżeli tak, to jakie?
– Mocniejsza wiara w siebie i w to, że się uda osiągnąć postawione przed sobą cele.
Co było dla Ciebie najcenniejsze?
1. Kontakt z prowadzącą – szczegółowe omawianie nurtujących mnie spraw.
2. Uświadomienie sobie, jak duże mam doświadczenie zawodowe.
3. Poznanie w programie ludzi, którzy często mają podobne wątpliwości, jak ja.
4. Samodzielna praca nad dokumentami aplikacyjnymi pod okiem profesjonalisty, a nie robienie za nas.
5. Pozytywne i wyrozumiałe nastawienie prowadzącej do uczestników.
Yana Sira

(…)Jeden jedyny mail wysłany (…) Wysłałam CV i wypracowanie na temat, który sobie zażyczyli. Nie minęło i dwóch dni, jak do mnie zadzwonili. Zaprosili mnie na rozmowę. Dokumenty do nich pisałam tydzień, chciałam, aby były perfekcyjne.Wiem piszę nieskładnie, ale dzwonili przed chwilą i ja jestem jeszcze pod wpływem emocji. Najlepsze jest to, że po odłożeniu telefonu pierwsze, co to pomyślałam o tobie. Izo, sprawiłaś cuda. Nawet jak mnie nie zatrudnią i tak będę uważała to za cud. Nieraz bywało, że wysyłałam mnóstwo maili i nic, a tu…Izo, dziękuję . Pozdrawiam serdecznie. Zawsze Cię polecałam, a zaraz będę robić to podwójnie.

YS

Branza Edukacja

Poznałam inne metody szukania pracy, o których dotychczas nawet nie słyszałam.

wystąpień w mediach

opinii

czytelników newslettera

[et_bloom_inline optin_id="optin_0"]