Od 2008 roku pracuję online

Zastanawiasz się, jak często zmieniać pracę, aby nie wyjść na „skoczka” lub z drugiej strony na „dinozaura”?

To jest ciekawe, że jedni uważają za negatyw częstą zmianę prac. A drudzy widzą źle zbyt długie zasiedzenie w jednej organizacji. Często ta opina zależy od punktu siedzenia i wygody „stołka”;)

Moim zdaniem jednak coraz bardziej typowe i prawdopodobne jest częste zmienianie prac – czy tego chcemy czy nie. Zobacz dlaczego i jak często zmieniać pracę w postach poniżej.

[WIDEO] Co ile lat zmieniać ścieżkę kariery?

[WIDEO] Czy 10 lat w jednej firmie dyskredytuje?

  • Czujesz się „skoczkiem” czy „dinozaurem”?

Bo ja skaczącym tygrysem!:)

  • Masz dalsze pytania w temacie?

Pisz w komentarzach pod tym postem na blogu.

Iza

O autorce bloga:  Izabella M. Wojtaszek, Projektant kariery, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Iza ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Jej misją jest sprawienie, by każdy kto chce odkrył do czego jest naprawdę zdolny. I wykorzystywał to zawodowo. Wierzy, że dzięki temu można mieć WYMARZONE ŻYCIE (nie tylko) zawodowe i dlatego na co dzień pomaga je stworzyć. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play). Ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Jest autorką programów Odkryj i zdobądź pracę marzeńPEWNY KROKTYGRYSI SKOKWŁASNY LOTwielowymiarowej metody pisania CVnaWymiar o oraz książki „Pasja to za mało czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.

PS: Znasz kogoś kto zastanawia się, czy to dobry moment na zmianę pracy, bo boi się, że będzie źle postrzegany? – Prześlij mu ten post.