Od 2008 roku pracuję online

Czy uważasz, że dziesięcioletni staż w firmie jest dyskredytujący? Miałam ostatnio taką rozmowę ze znajomymi i się wystraszyłam.

– Napisała Patrycja.

Jeśli i Ty się zastanawiasz:

  • Czy jest sens pracować 10 czy 20 lat w jednej firmie
  • Jak długo pracować w jednej firmie
  • Jak często zmieniać pracę
  • Kiedy warto zmienić pracę
  • Jak zmienia się rynek pracy pod kątem zmienności pracy i częstotliwości zmiany pracy

Zobacz poniższe wideo, w którym odpowiadam na powyższe pytania.

Pali Ci się czerwone światło na myśl, że możesz się uwsteczniać zawodowo?

To dobry moment, by dać sobie zielone światło na zmianę!

Możesz to zacząć robić czytając książkę „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” – więcej w linku.

Jeśli jednak nie możesz ruszyć, bo zmiana napawa cię stresem i strachem i nie wiesz jak to zrobić, żeby wyjść na tym dobrze, to zapraszam do skorzystania z programu coachingowo-szkoleniowo-doradczego „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”, gdzie możesz dokonać zmiany w najbezpieczniejszych warunkach.

Bez względu na to co wybierzesz – trzymam kciuki za Twoje spełnienie w wymarzonym życiu zawodowym!

Iza

O autorce bloga:  Izabella M. Wojtaszek, Projektant kariery, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Iza ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Uważa, że praktycznie każdy może mieć WYMARZONE życie zawodowe i dlatego na co dzień pomaga je stworzyć. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play). Ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Jest autorką programów Odkryj i zdobądź pracę marzeńPEWNY KROKTYGRYSI SKOKWŁASNY LOTwielowymiarowej metody pisania CVnaWymiar o oraz książki „Pasja to za mało czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.

PS: Zastanawiasz się ze znajomymi jak często zmieniać pracę? Podziel się z nimi tym wideo!