Od 2008 roku pracuję online

Jak tam w nowym roku? Jak Twoje postanowienia?:)
Masz jakieś? Podzielisz się?:)

Wiesz kto ma największą szansę na realizację postanowień?
Jeśli wierzyć badaniom, ten kto podzielił się nimi z kimś kto może go pociągnąć co tydzień do odpowiedzialności i wytrwale je realizuje.

Dlatego na początek postanowiłam podzielić się swoim zobowiązaniem z Tobą:)

Otóż na kolejny rok zdecydowałam, że będę dalej publikować przynajmniej jeden post na blogu tygodniowo:) A może nawet częściej jak się uda. Będę informować przez newsletter. Jesteś zapisany?

Na pewno najwięcej przeczytasz ode mnie na moim Facebooku. Jesteśmy zaprzyjaźnieni?

Oczywiście nie chcę publikować tylko dla samego publikowania. Chcę, by to czym się dzielę było niezmiennie pomocne w tworzeniu wymarzonego życia zawodowego, bez względu na to, czy potrzebujesz określić się na nowo zawodowo, zdobyć pracę marzeń, czy stworzyć własny biznes-własną markę.

Prawda jest taka, że tworzę pomocne narzędzia non stop ale w natłoku zobowiązań zawodowych nie zawsze je Tobie wysyłam. Nie chcę jednak tworzyć do szuflady, chcę się dzielić. Szczególnie, że po publikacji toczy się wiele wartościowych dyskusji i dostaję m.in. takie wiadomości jak poniżej od Wioli:

Dlatego też w ramach dzielenia się tym co mam najlepszego ostatnio napisałam książkę „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”. Czytałeś?

Skoro jesteśmy w temacie postanowień, to dziś chciałabym podzielić się z Tobą tym co na ten temat wiem. Zacznę od tego, że to co mam do powiedzenia odnosi się nie tylko do zmian noworocznych, ale w ogóle do większych zmian w życiu.

Specjalnie dla Ciebie napisałam skrócony przepis na dostania tego czego chcesz. Nie dość, że przepis jest prosty, to jeszcze podany wizualnie:) Czytaj teraz.

Oczywiście nie musisz nic postanawiać na siłę akurat teraz. Szczególnie gdy pracujesz już nad jakimiś znaczącymi zobowiązaniami. Choć z drugiej strony, słyszałam jak jeden z ekspertów rozwoju twierdził, że najlepiej mieć jak najwięcej decyzji i zobowiązań.
Osobiście jestem za stawianiem celów z duszą czyli w zgodzie z tym, co Ciebie naprawdę motywuje do działania. No a że wielu z nas motywuje presja zobowiązań …
W każdym razie, ostateczną decyzję, czy robić postanowienia czy nie, zostawiam Tobie. Najważniejsze by były w zgodzie z tym co Ci w duszy gra. Bo uważam, że nie ma sensu postanawiać czegoś jeśli z góry wiesz, że nie masz zamiaru tego realizować.

Chętnie się dowiem w komentarzach poniżej, co myślisz o postanowieniach:

  • Robisz postanowienia noworoczne czy nie?
  • Jakie jest Twoje jedno postanowienie na ten rok?
  • Jaki masz sprawdzony sposób na postanowienia?

Moc serdeczności,

Iza

Izabella Wojtaszek

Projektant kariery, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

O autorze:  Izabella M. Wojtaszek, Projektant kariery, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Iza ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Jej misją jest sprawienie, by każdy kto chce odkrył do czego jest naprawdę zdolny. I wykorzystywał to zawodowo. Wierzy, że dzięki temu można mieć WYMARZONE ŻYCIE (nie tylko) zawodowe i dlatego na co dzień pomaga je stworzyć. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play). Ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Jest autorką programów Odkryj i zdobądź pracę marzeńPEWNY KROKTYGRYSI SKOKWŁASNY LOTwielowymiarowej metody pisania CVnaWymiar o oraz książki „Pasja to za mało czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.

Iza_main_panel_PM