Od 2008 roku pracuję online

Jak tam po najczarniejszym tygodniu roku?

Mam nadzieję, że Blue Monday i Week nie były dla Ciebie takie złe jak je malują. W każdym razie cieszę się, że to już za nami. Jeśli nawet było najciężej, to teraz może być tylko lepiej!:)

Tym bardziej, że dziś mam dla Ciebie pełną garść wsparcia w temacie tworzenia wymarzonego życia zawodowego i zdobywania pracy, zleceń i klientów. W skrócie, mam zaproszenia na 3 wystąpienia i ofertę prawdziwej pracy marzeń, na którą może czekasz.

Zapraszam do obejrzenia nagrania konferencji „Twój rok – 2018”. Jako pierwsze możesz zobaczyć moje wystąpienie pt.: Najważniejszy krok do pracy marzeń. O tym jak dopasować pracę do siebie, zabrać się za zdobywanie właściwej pracy, zleceń czy klientów. Poza tym w pakiecie dostaniesz 5 innych nagrań m.in. o zwiększaniu skuteczności i lekkości w działaniu, pieniądzach i o prowadzeniu biznesu. Wszystkie nagrania i materiały z konferencji są tutaj.

Jeśli jednak wolisz wziąć udział w moim wystąpieniu na żywo, to możesz przyjść na moją prelekcję w Warszawie. Na zaproszenie PMI Chapter Poland – Warszawa Brunch – organizacji zajmującej się rozwojem kierowników projektów – wygłoszę ją już w tą środę wieczorem. Więcej informacji i zapisy na wydarzeniu organizatorów spotkania – tutaj.

Z kolei w czwartek o 14:00 zapraszam na gratisowy webinar wprowadzający pt. „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”. Ten webinar robiłam już niezliczoną ilość razy i wciąż dziwi mnie, że nie nie wszyscy go widzieli. Tym bardziej, że jest gratis. Opis i zapisy są tutaj. Zapraszam tym bardziej, że nie wiem czy i kiedy to powtórzę.
Na koniec mam dla Ciebie coś specjalnego. Zaproszenie do wzięcia udziału w rekrutacji do najpozytywniejszej pracy na świecie.
Szczegóły są w poście (wideo + tekst) na moim blogu.
Kliknij i obejrzyj od razu, żeby nie przegapić. Takiej oferty pracy jeszcze nie było i pewnie nie będzie nigdy więcej.

Do zobaczenia w pracy marzeń!:)

Iza
Izabella Wojtaszek
Projektant kariery & Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

PS: Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej wsparcia w zdobywaniu pracy marzeń, to zapraszam do zapoznania się z moją pełną ofertą na www.PracaNaWymiar.pl