Od 2008 roku pracuję online

Mam dziś coś niesamowitego. Mega ofertę pracy dla Ciebie. Ofertę pracy marzeń, która została obwołana najpozytywniejszą pracą na świecie. Co najciekawsze, nie jest to jakiś nieaktualny przykład oferty pracy czy teoria. Właśnie toczy się rekrutacja do tej pracy i możesz ją zdobyć.

Jest to oferta, która łączy wiele aspektów wymarzonego życia zawodowego. Zacznę od tego co pewnie interesuje Cię najbardziej czyli od wynagrodzenia.

Wiele osób narzeka, że w większości ofert nie są podane kwoty i nie wiesz o jaką stawkę grasz. Tutaj mamy tą informację podaną z góry czarno na białym. Wiemy dokładnie jaka to kwota i… ta kwota mówiąc delikatnie jest niemała. Można zarobić 60 tysięcy złotych. A teraz najlepsze – w miesiąc.

Biorąc pod uwagę większość ofert pracy jest to szokująco dużo. Super pieniądze. Także jeśli szukasz możliwości, by zarobić dobre pieniądze w szybki sposób, to może być ta okazja, na którą czekałeś.

To jednak nie koniec pozytywnych stron tej pracy.

Myślę, że nie bez znaczenia będzie dla Ciebie to, że większość tej pracy będzie można wykonać online, przez internet. Innymi słowy z dowolnego miejsca w Polsce czy na świecie. Ty sam wybierasz, gdzie będziesz pracować większość czasu. Chyba nie muszę ci tłumaczyć, że to pozwoli Ci wieść styl życia jakiego pragniesz i zachować balans.

Podsumowując, miesiąc pracy (część zdalnie) i 11 miesięcy urlopu.

Nieźle, co?

To najważniejsze jeśli chodzi o warunki.  A co trzeba zrobić?

Być pozytywnym człowiekiem, który jest zawsze na „tak”.

Umieć powiedzieć „Tak” w 11 językach.

Wszystko po to, by pomóc Chromie – największej drukarni internetowej w Polsce – w utrzymaniu gwarancji jakości obsługi klienta.

Bez wątpienia będziesz mieć czym się pochwalić nie tylko w CV ale przed znajomymi. A najważniejsze możesz zdobyć pracę bazującą na Twoich mocnych stronach.

Tutaj jest link do szczegółowej oferty wraz z wymogami [KLIKNIJ].

Zapoznaj się od razu i zaaplikuj póki oferta jest ważna.

Do zobaczenia w pracy marzeń!

Iza

Izabella Wojtaszek

Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń