Od 2008 roku pracuję online

Umiejętność pracy projektowej to bez wątpienia jedna z kompetencji przyszłości a nawet bardzo przyszłościowy zawód.

Wiele osób rozwija się w tym kierunku ale nie wszyscy wiedzą jak zdobyć pracę marzeń w tej dziedzinie. Wielokrotnie trafiały do mnie osoby z tym wyzwaniem.

Być może dlatego zostałam poproszona przez organizację zajmującą się rozwojem kierowników projektów – PMI Chapter Poland – Warszawa Brunch o poprowadzenie prelekcji pt. Najważniejszy krok do pracy marzeń.

Oto opis prelekcji

Najważniejszy krok do pracy marzeń !

Chcesz w 2018 r. mieć już w końcu swoje WYMARZONE ŻYCIE zawodowe?

Podczas prelekcji dowiesz się jaki krok musisz wykonać, by je stworzyć. Poznasz krok, którego brak wydłuża, a czasem wręcz uniemożliwia, realizację marzeń zawodowych.

Dowiesz się również:

  • Jak sprawić, że praca, zlecenia bądź klienci będą jak najbardzej dopasowani do Ciebie, tak byś nie musiał dopasowywać się na siłę do rynku
  • Od czego zacząć zdobywanie pracy, zleceń czy klientów, by zdobyć właściwą pracę na jeszcze lepszym poziomie
  • Jak przekuć pragnienia w konkretny cel zawodowy, który może przynieść spełnienie, rozwój i pieniądze i da się zrealizować


O prowadzącej

Izabella Wojtaszek – Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Izabella ma ponad 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play).
Ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu.
Iza jest m.in. autorką książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” oraz kursów online pomagających dopasować pracę do osoby, zaprojektować zmianę zawodową i zdobyć właściwą pracę, zlecenia lub klientów.
Więcej o Izie możesz przeczytać na www.pracanawymiar.pl Na tej stronie możesz też skorzystać z licznych pomocnych materiałów w tym artykułów na blogu w temacie rozwoju zawodowego.

Zapisy

Spotkanie odbędzie się w tą środę (24/01/18) o godzinie 18:00 w NINA- Narodowy Instytut Audiowizualny na ul. Wałbrzyskiej 3/5, sala Minimax. Spotkanie jest otwarte. Wstęp wolny. Obowiązuje rejestracja w linku.  Więcej informacji i zapisy na wydarzeniu organizatorów spotkania – tutaj.

Updejt – Już po spotkaniu. Jeśli chcesz zobaczyć tą prelekcję, to w linku możesz zobaczyć moje nagranie wystąpienia o tym samym tytule na konferencji „Twój rok – 2018”.