ODKRYJ I ZDOBĄDŹ PRACĘ MARZEŃ - webinar wprowadzający

Trwa retransmisja

Udział w warsztacie otworzył mi oczy na kilka istotnych spraw, które pomijałam w przygotowywaniu się i poszukiwaniu pracy. Monika Grabowska

Zastanawiasz się, jak sprawnie poruszać się po rynku pracy, żeby móc przebierać w ofertach?

Jeżeli twój cel to, odkryć i rozwinąć swoją pasję oraz przekuć ją w zawód, to weź udział w zdalnym seminarium.

Na spotkaniu zobaczysz, że SĄ sposoby, żeby znaleźć WYMARZONĄ pracę.

Otrzymasz wiedzę, jak wygląda efektywny proces zdobywania pracy i czego należy unikać.

Ponadto zwiększysz motywację do szukania pracy i określisz następne kroki do działania.

Na spotkaniu powiem Ci również o 10-godzinnym kursie online “Odkryj i Zdobądź pracę MARZEŃ”,

w którym możesz jeszcze bardziej pogłębić wiedzę na temat szukania pracy.

Z a p r a s z a m !

Co jeszcze mówią uczestnicy moich webinarów?

Z przyjemnością polecam udział w warsztacie wszystkim poszukującym pracy oraz tym, którzy myślą o zmianie pracy. Wiedza zdobyta podczas warsztatu, może pomóc w odpowiednim przygotowaniu się do poszukiwania pracy, pozwoli również uporządkować posiadane przez kandydata informację lub zweryfikować posiadaną wiedzę z obecnymi wymaganiami na rynku pracy.

Paulina Uchmańska

„(…) szkolenie potrzebne każdemu na wstępnym etapie poszukiwania satysfakcjonującej pracy ale również dla osób, które chciałyby zmienić obecną pracę ale brakuje im odwagi i wiedzy potrzebnej do podjęcia takiej decyzji i umiejętnego zaplanowania kolejnych kroków niezbędnych dla takiej zmiany.”

Arkadiusz Kostecki

Jestem bardzo zadowolona z wzięcia udziału w warsztacie. Pouczające i porządkujące kwestie. Polecam tym, którzy nie wiedzą jak zacząć. Joanna Konieczna

(…) pozwalają zauważyć błędy jakie robimy podczas szukania sobie pracy. Przez udział w tych warsztatach można się bardzo dużo nauczyć o sposobach, metodach skutecznych poszukiwania pracy. Warsztaty te na pewno polecam osobom, które straciły pracę po dłuższej pracy zawodowej. W dzisiejszych czasach znalezienie sobie nowej pracy wygląda zupełnie inaczej a niżeli 20 lat temu i dlatego gorąco polecam do udziału w takich warsztatach. Warto skorzystać z tak  profesjonalnej pomocy.

Krzysztof Szulc

Kim jestem, żeby cię uczyć szukania pracy?

Izabella M. Wojtaszek

Trener biznesu i szukania pracy marzeń

Iza ma ponad 15 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy etatowej, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter.

Rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej.

Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu.

Trwa retransmisja

Webinar zacznie się za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)