Od 2008 roku pracuję online

• Czy moje CV się wyróżnia?

• Czy moje CV przyciąga uwagę?

• Czy moje CV jest wystarczająco dobre?

• Proszę o ocenę w skali 1-10 lub w jednym zdaniu mojego CV.

To tylko niektóre pytania, które dostaję na co dzień w kwestii CV. Być może te pytania nurtują i Ciebie. Bardzo chciałabym Ci w tym wszystkim pomóc i ocenić Twoje CV w jednym prostym krótkim zdaniu, które sprawi, że:

 • wyróżnisz się z tłumu,
 • przebijesz się przez mur rekrutacyjny,
 • zostaniesz zauważony jako bardzo atrakcyjny kandydat,
 • i co najważniejsze, że zostaniesz zaproszony na rozmowę do Twojej pracy marzeń!

Wychodząc na przeciw tym i kolejnym tego typu zapytaniom przygotowałam listę 4 prostych rzeczy, które możesz zrobić (prawie) samodzielnie, żeby zweryfikować i poprawić swoje CV:

1. Zrób sobie test zerknięcia

Zapisz na kartce jaką pracę chcesz zdobyć (konkretne Co – nazwa stanowiska i jego poziom i Gdzie – jedna branża i sektor, w których chcesz wykonywać tą pracę).

Następnie pokaż swoje CV kilku osobom (najlepiej takim które cię nie znają) i poproś każdą, by w 6 sekund (z zegarkiem w ręku) zapisała na karteczce „post it” odpowiedź na pytanie jakiej pracy szukasz – Co i Gdzie chcesz robić. Ma to być Test Zerknięcia, więc nie dawaj podpowiedzi, powstrzymaj się z odpowiedzią na dodatkowe pytania.

Porównaj odpowiedzi ze swoją początkową deklaracją lub ofertą pracy i wyciągnij wnioski. Oczywiście nie każdy zna się na pisaniu CV, jednak może dać ci to pewne wstępne podpowiedzi.

Możesz też zwrócić się o fachową ocenę CV do mnie osobiście tutaj. Zdalna konsultacja CV da ci wskazówki od A do Z jak udoskonalić CV. Dla maksimum rzetelności – fachowa ocena CV jest poprzedzona analizą potrzeb docelowego pracodawcy oraz twojego CV, w trakcie prowadzona jest rozmowa, która pomaga wydobyć twoje ukryte atuty do CV.

Umawiam się na indywidualną konsultację CV z ekspertem.

Na konsultacji dzielę się moimi sekretami z wieloletniego pisania CV dostosowanymi do potrzeb uczestnika.

2. Zaaplikuj 

Na 10-30 dopasowanych CV powinieneś dostać przynajmniej 1 zaproszenie do kolejnego etapu rekrutacji. To jest średnia efektywności CV dla laików (osób, które nie uczyły się pisania CV) dotyczy najgorszych nawet zawodów i jest międzynarodowa. Jeśli szukasz w branżach czy na stanowiskach, które są na topie, albo korzystałeś z profesjonalnego wsparcia z CV, to Twój wynik powinien być znacznie lepszy. Jeśli po wysłaniu takiej ilości aplikacji nie masz zaproszeń na rozmowy lub te które dostajesz nie spełniają twoich oczekiwań oznacza to, że:

 •  Twoja aplikacja
  i/lub
 •  Twoje metody szukania pracy
  i/lub
 •  Powzięty przez ciebie cel szukania pracy (oferty na które odpowiadasz)

WYMAGAJĄ UDOSKONALENIA.

Najpewniej wszystkie trzy elementy naraz. W takim wypadku nie ma co dalej rozsyłać aplikacji. Trzeba najpierw poprawić te elementy.
Jeśli chcesz mieć wyższą efektywność pisania CV, to polecam zwrócenie się do eksperta zdobywania pracy, który może nie tylko skonsultować Twoje CV, co wykonać audyt twojego poszukiwania pracy i zasugerować co musisz udoskonalić, by dostać zaproszenia do pracy, której pragniesz. Najlepiej skorzystaj z tego od razu, bo szkoda czasu na marnowanie czasu i zasobów na popełnianiu błędów.

3. Pobierz Narzędziownik CV na wymiar

IMG_1479Choć internet kipi informacjami na temat CV, to można spotkać sprzeczne opinie albo pogubić się w natłoku informacji czy szablonów i wzorów. Wiem, bo od lat słyszę to samo od wielu osób, które korzystając z takiej wątpliwej wiedzy są ignorowane, zamiast zapraszane na rozmowy kwalifikacyjne do pracy marzeń. Nie pozwól, by to przydarzyło się Tobie!
Aby rozwiązać ten problem stworzyłam Narzędziownik CV na wymiar czyli zestaw sprawdzonych narzędzi do stworzenia nowoczesnego CV. CV, które będzie tak dobre, że nawet najlepsi pracodawcy nie będą mogli Cię zignorować!
W jednym zestawie dostaniesz wszystkie narzędzia, które są Ci tak naprawdę potrzebne do stworzenia CV działającego na Twoją korzyść.
Narzędzia te są świetnie sprawdzone:

 • w moim osobistym szukaniu pracy i zleceń,
 • po obu stronach muru, w tym przez rekruterów,
 • poparte badaniami naukowymi (psychologicznymi, marketingowymi, śledzenia wzroku rekrutera itp.)
 • są z powodzeniem stosowane do pisania CV na Zamówienie,
 • pomogły wielu osobom zdobyć spektakularne rezultaty szukania pracy (tak w Polsce jak i zagranicą)

1936715_131661652655_5569746_n

„Doskonale skrojone CV pozwoliło mi już w pierwszym podejściu zakwalifikować się do finału rekrutacji na stanowiska w UEFA!” – Maciej Chorążyk, Sports Manager
Więcej o Narzędziowniku CV na Wymiar znajdziesz na www.CVNaWymiar.pl

4. Skorzystaj z coachingu zdobywania pracy

Blog banerki.001Na koniec, najpotężniejsze wsparcie jakie możesz mieć w zdobywaniu pracy. Indywidualny Coaching Zdobywania Pracy pomoże zająć się kompleksowo całym twoim procesem zdobywania pracy m.in:
1. Określisz cel poszukiwania pracy, który da ci spełnienie i da się zdobyć
2. Nauczysz cię robić CV na wymiar, które pomogą Ci wskoczyć na wymarzony poziom zawodowy
3. Zhakujesz pracę czyli przechwycisz najlepsze oferty nim znajdą się na stronach pracodawców, w portalach, u pośredników czy w rękach Twojej konkurencji

Czego tylko potrzebujesz w swoim poszukiwaniu pracy, bądź pewny, że dostaniesz to w ramach tej usługi!

Więcej o tym kompleksowym programie na www.PracaNaWymiar.pl

Pomyślnych testów zerknięcia na Twoje CV!

PnW_logo_claim_red 2