Okres okołoświąteczny, to czas kiedy również spełniają się marzenia zawodowe.

Wiesz dlaczego?

Bo to jeden z najlepszych okresów na szukanie pracy!

Myślisz – Ale jak to?!:)

Poznaj 5 powodów dlaczego tak jest. Z posta w linku dowiesz się też, jak w miłej atmosferze świątecznej można szukać pracy.

Jeśli Twoim celem na 2017 rok było zdobycie pracy marzeń, to jeszcze możesz to zrobić!
Tylko działaj teraz w oparciu o najbardziej efektywne sposoby szukania pracy i wykorzystaj ten jeden z najlepszych okresów na szukanie pracy jakim jest koniec roku.

Jeśli jednak planujesz zmiany zawodowe dopiero na początku 2018 roku, to działając teraz możesz zdobyć przewagę nad tymi, którzy szukanie pracy odkładają na początek kolejnego roku.

Atmosfera świąteczna może również ci sprzyjać nawet jeśli rozwój zawodowy jest na liście Twoich długoterminowych celów. Jeśli chcesz mieć nową pracę, zlecenia czy klientów dopiero za np. dwa lata, to już dziś małymi kroczkami warto budować fundamenty pod ten cel. Wszak wszystko nie stanie się samo jednej magicznej nocy.
Jeśli potrzebujesz inspiracji co możesz zrobić dziś, by rozwijać się i budować swoją markę nieśpiesznie i długoterminowo, to TU jest coś dla Ciebie.

Jeśli chcesz zmaksymalizować efekty, to możesz też skorzystać z mojego wsparcia.

  • Aby określić czego chcesz, skorzystaj z książki „Pasja, to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” mojego autorstwa – dowiedz się więcej o książce
  • W napisaniu CV pomoże Ci mój zestaw narzędzi do CV zgromadzony w Narzędziowniku CV na wymiar
  • Aby odnaleźć opcje rozwoju wewnątrz organizacji, w której pracujesz obecnie możesz skorzystać z książki “Bogaty pracownik”

Z okazji świąt, przygotowałam specjalny Megapakiet Świąteczny. Teraz kupując wyżej wymienione pomoce zamiast zapłacić 162,9 zł, zapłacisz 123 zł, czyli moją książkę dostaniesz w prezencie.

Zgarnij MEGAPAKIET ŚWIĄTECZNY Z KSIĄŻKĄ W PREZENCIE

Zamów teraz, to wyślę przed świętami.

Rozwojowej końcówki roku!

Iza

Izabella Wojtaszek
Projektant kariery & Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

www.PracaNaWymiar.pl