Chcesz zrobić tygrysi skok w karierze?

Awansować? Przebranżowić się lub przekwalifikować?

Zdobyć pracę po przerwie?

Pierwszą pracę w (nowym) zawodzie czy na nowym stanowisku?

Zdobyć pracę szybko?

Zapisz się na webinar, podczas którego dowiesz się, jakie 3 rzeczy możesz zrobić dziś, by zdobyć zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne do Twojej pracy marzeń w przyszłym tygodniu. Ponadto opowiem Ci o edycji kursu internetowego „ODKRYJ I ZDOBĄDŹ PRACĘ MARZEŃ”, czyli programie coachingowo-szkoleniowo-doradczym, z którym nauczysz się jak zdobyć pracę marzeń.

Z a p r a s z a m !

Kto wie może powiesz po niej coś takiego jak Marcin:

“Pomógł mi TYGRYSI SKOK. Czułem, że tak trzeba, bo koledzy z pracy mówili, że po przerwie nie znajdę pracy ( 1,5 roku podróżowałem). I że za małe pieniążki… Pracę znalazłem i za większe pieniądze niż chciałem. Izo, dzięki! Byłaś jednym z powiewów, które uruchomiły domino.”


– Marcin Rudzki, IT Consultant, po godzinach Wolontariusz w www.KodujdlaPolski.pl, MarcinRudzki.net

Jeśli widziałeś tą prezentację, a widziało ją już w sumie ok 1000 osób, to oczywiście zapraszam ponownie, jeśli masz ochotę. Proszę przekaż też zaproszenie osobom, które nie tyle narzekają na pracę, co chcą się rozwijać.

WIĘCEJ INFORMACJI i ZAPISY

Moc serdeczności,

Iza Wojtaszek

Psycholog & Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

www.pracanawymiar.plPS: Możesz też się od razu zapisać na program “ODKRYJ I ZDOBĄDŹ PRACĘ MARZEŃ”. Dla osób zainteresowanych udziałem w tym programie czeka specjalny prezent na dole strony podanej w linku