Jestem bardzo zadowolona z wzięcia udziału w warsztacie. Pouczające i porządkujące kwestie. Polecam tym, którzy nie wiedzą jak zacząć.

Joanna Konieczna

Teraz trwa retransmisja

Po zapisie dostaniesz dostęp do nagrania

Chcesz zrobić tygrysi skok w karierze?

Awansować? Przebranżowić się? Przekwalifikować?

Zdobyć szybko pracę?

Zapisz się na webinar, podczas którego dowiesz się, jakie 3 rzeczy możesz zrobić dziś, by zdobyć zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne do Twojej pracy marzeń w przyszłym tygodniu.

Z a p r a s z a m !

Co jeszcze mówią uczestnicy moich wystąpień?

 

Pomógł mi TYGRYSI SKOK. Czułem, że tak trzeba, bo koledzy z pracy mówili, że po przerwie nie znajdę pracy ( 1,5 roku podróżowałem ). I że za małe pieniążki… Pracę znalazłem i za większe pieniądze niż chciałem. Izo, dzięki! Byłaś jednym z powiewów, które uruchomiły domino.

Marcin Rudzki

IT Consultant, po godzinach Wolontariusz w www.KodujdlaPolski.pl, MarcinRudzki.net

Ten warsztat pomoże Wam otworzyć oczy na wiele spraw i uniknąć błędów w życiu zawodowym.
Jacek Zawadzki

Ekspert komunikacji internetowej

Z przyjemnością polecam udział w warsztacie wszystkim poszukującym pracy oraz tym, którzy myślą o zmianie pracy.
Wiedza zdobyta podczas warsztatu, może pomóc w odpowiednim przygotowaniu się do poszukiwania pracy, pozwoli również uporządkować posiadane przez kandydata informację lub zweryfikować posiadaną wiedzę z obecnymi wymaganiami na rynku pracy.
Paulina Uchmańska

Dzięki temu co usłyszy się od Ciebie, człowiek zaczyna wierzyć w siebie i dostaje takiego kopa czy nową moc, że po prostu zaczyna robić coś więcej w tym kierunku.
Bogusław Stasiuk

(…) pozwalają zauważyć błędy jakie robimy podczas szukania sobie pracy.
Przez udział w tych warsztatach można się bardzo dużo nauczyć o sposobach, metodach skutecznych poszukiwania pracy.
Warsztaty te na pewno polecam osobom, które straciły pracę po dłuższej pracy zawodowej.
W dzisiejszych czasach znalezienie sobie nowej pracy wygląda zupełnie inaczej a niżeli 20 lat temu i dlatego gorąco polecam do udziału w takich warsztatach. Warto skorzystać z tak  profesjonalnej pomocy.
Krzysztof Szulc

Gratuluję wspaniałego wystąpienia! 🙂
Maciek Młyński

(…) szkolenie potrzebne każdemu na wstępnym etapie poszukiwania satysfakcjonującej pracy ale również dla osób, które chciałyby zmienić obecną pracę ale brakuje im odwagi i wiedzy potrzebnej do podjęcia takiej decyzji i umiejętnego zaplanowania kolejnych kroków niezbędnych dla takiej zmiany.
Arkadiusz Kostecki

Kim jestem, żeby cię uczyć?

 

Izabella M. Wojtaszek

Mentor kariery

 Iza-Wojtaszek-72sIza ma wieloletnie doświadczenie w branży zdobywania pracy, włączając w to pracę po drugiej stronie muru jako rekruter. Obecnie pomaga stworzyć wymarzone życie zawodowe pracując jako trener zdobywania pracy marzeń.

Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej.

Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz certyfikowanym Trenerem Biznesu i Coachem menedżerskim. Jest autorką książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” oraz m.in. programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”.

Gdzie i Kiedy?

 
Webinar będzie prowadzony w Twoim pokoju lub biurze, w dowolnym miejscu na świecie czyli na żywo przez Internet:)

TERAZ TRWA RETRANSMISJA

Zapisz się teraz i nie przegap

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)