Od 2008 roku pracuję online

Gorąco na dworze i gorąco w niektórych poszukiwaniach pracy.

Piszecie mi takie wiadomości jak ta…

„Martwi mnie skuteczność:( Motywacja po wysłanym kolejnym CV spada coraz bardziej. Mówiłaś o 16 CV – ja ich wysłałam 4×16.”

czy ta….

„Podłamałam się, kolejna odmowa……chyba do końca życia będę związana z…”Jeśli też martwi Cię brak odzewu na Twoje CV, to mam do zaproponowania dziś 3 rzeczy:

1) Zapraszam Cię na gratisowy webinar o CV, na którym pokażę Ci co i dlaczego poprawić w Twoim CV w pierwszej kolejności.

Webinar będzie w tą środę (26/06/19) wieczorem – poznaj szczegóły i zapisz się tu.


2) Zobacz też film o tym, jak zwiększyć szanse w rekrutacji odpowiadając na ofertę pracy. Zobacz wideo.3) Możesz z tego skorzystać i może to Ci wystarczy w obecnej sytuacji. Jednak aby mieć pewność zdobycia pracy musisz wziąć pod uwagę, że na skuteczność CV ma też wpływ jeszcze 6,5 elementów procesu zdobywania pracy. 
Dlatego szczerze polecam skorzystaj z całościowego programu zdobywania właściwej pracy, w którym przerobisz wszystko co trzeba.

Jestem pewna, że nic ci tak nie pomoże jak przerobienie i wdrożenie krok po kroku wszystkich 7 elementów odkrywania i zdobywania pracy marzeń. 

Jeśli jesteś gotowy pójść na całość w Twoim zdobywaniu pracy marzeń, to dołącz teraz koniecznie do programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”. 
 

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Chcesz żywych dowodów, że to działa? Zobacz opinie i wywiady z klientami.


Masz pytania na temat programu? Tu są odpowiedzi.


Masz pytania na temat Twojego udziału w programie? Zadzwoń teraz na 602 398 000.

Uprzejmie informuję, że powoli kończy się nabór do kolejnej grupowej edycji, która startuje już w lipcu wieczorową pora. Mam już tylko ostatnie miejsca w grupie o 19:30 w czwartki.

Znasz kogoś, kto potrzebuje zmiany zawodowej, ale mu to nie idzie tak jakby chciał? Prześlij mu proszę ten post.

Do zobaczenia w pracy marzeń!

Iza