CVnarium czyli webinar o CV. Za darmo.
Warto walczyć, a przede wszystkim, warto przyłożyć się i zrobić dobre CV. Dziękuję wszystkim za pomoc, a w szczególności Izie Wojtaszek i CV na wymiar za warsztaty i konsultacje, dzięki którym z nowym CV udało mi się znaleźć pracę marzeń w tydzień!  🙂 Julia Sienkiewicz

Agencja Reklamowa

Wtorek - 29/10/19 - o 18:00

Gratis na żywo

Nie chcesz być ignorowany, chcesz być zapraszany kiedy aplikujesz do pracy?

Chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć naprawdę dobre CV?

Jeśli TAK, to mam specjalny prezent dla Ciebie!

Dołącz na CVnarium.

Dlaczego warto skorzystać?

CVnarium jest Twoim najnowocześniejszym seminarium o CV. Jest oparte na dowodach z obu stron muru rekrutacyjnego, badań psychologicznych, marketingowych i śledzenia wzroku rekrutera. CVnarium jest wspaniałym sposobem, by dowiedzieć się, jak stworzyć tak dobre CV, by nie mogli Cię zignorować oraz jak zdobyć zaproszenia na rozmowy do Twojej wymarzonej pracy u najlepszych.

Co jeszcze mówią uczestnicy moich wystąpień?

 
Ten warsztat pomoże Wam otworzyć oczy na wiele spraw i uniknąć błędów w życiu zawodowym. Jacek Zawadzki, Ekspert komunikacji internetowej

(…) szkolenie potrzebne każdemu na wstępnym etapie poszukiwania satysfakcjonującej pracy ale również dla osób, które chciałyby zmienić obecną pracę ale brakuje im odwagi i wiedzy potrzebnej do podjęcia takiej decyzji i umiejętnego zaplanowania kolejnych kroków niezbędnych dla takiej zmiany. Arkadiusz Kostecki

Uczestniczyłam w Twoim CVnarium za co Ci bardzo gorącą dziękuje. Jestem pod dużym wrażeniem przekazanej przez Ciebie wiedzy. Mam za sobą prawie 20 lat pracy w jednej firmie na różnych stanowiskach. Chciałabym tą pracę zmienić. Mam za sobą kilka wysłanych cv. Dziś uświadomiłaś mi archaizmy w moim cv. Monika, Dyrektor

Iza, dziękuję za prześwietny, profesjonalny webinar, to był dobrze wykorzystany czas! Bardzo mi się podobał sposób w jaki go prowadziłaś – super jasno, czytelnie, ustrukturyzowanie, wspaniała dykcja 🙂 a także zawartość – doceniam kompetencje i chęć dzielenia się wiedzą ekspercką. Trafiłam na Ciebie przez google search i na tle innych rad i porad różnej maści (nawet na branżowych stronach) Twój webinar to kopalnia wiedzy praktycznej. Jeszcze raz wielkie dzięki! Elżbieta, Freelancer (opinia po CVnarium)

…jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu profesjonalnego CV i LM, bo teraz moje CV wygląda imponująco – słowa mojego męża, a tym samym w dużej mierze przyczyniłaś się do mojego sukcesu w poszukiwaniu pracy. Kinga, Specjalista - Finanse

Przerabiam swoje CV według Twoich wskazówek i opowiadam znajomym o Twoim ostatnim webinarze i wskazówkach, które przekazałaś na temat CV. Naprawdę oglądałam wielu „coachów kariery”, ale Ty pokazałaś warsztatowo konkretne rzeczy podparte wiedzą np. eye tracking itd. Nie mam czasu i siły na testowanie kolejnych szalonych wizji i pomysłów” doradzaczy HR”, przemawia do mnie to co pokazujesz w swoim webinarze oraz to, że od razu mogłam wdrożyć to do swojego CV. Szacun za pracę i wiedzę!

Kto poprowadzi spotkanie?

 

Izabella M. Wojtaszek

Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Iza-Wojtaszek-72sIzabella ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter.

Uważa, że praktycznie każdy kto naprawdę chce może mieć pracę marzeń, i dlatego na co dzień jest m.in. trenerem zdobywania wymarzonej pracy.

Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej.

Przez wiele lat pisała CV na zamówienie oraz skonsultowała setki CV w wyniku czego opracowała niezwykle skuteczne pomoce do pisania CV.

Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii Społecznej oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu.

Gdzie i Kiedy?

 

Webinar będzie prowadzony w Twoim pokoju lub biurze, w dowolnym miejscu na świecie czyli na żywo przez Internet:)

Wtorek – 29/10/19 – o 18:00

Masz ochotę na więcej?

GWARANCJA 100% RZETELNOŚCI
 
  • Opanuj wszystkie 7 elementów potrzebnych do zdobycia pracy marzeń
  • Dopracuj CV od A do Z
  • Zyskaj wsparcie eksperta w całym Twoim zdobywaniu pracy marzeń
  • Otrzymaj nagranie tego webinaru gratis

Program “Odkryj i zdobądź pracę marzeń” jest dla doświadczonych pracowników, którzy chcą spełnienia w pracy, a nie tylko zarabiania na rachunki. Pomoże Ci dopasować pracę do Ciebie oraz ją zdobyć.