CVnarium czyli webinar o CV. Za darmo.

Środa - 29/04/20 o 19:30

Gratis na żywo

Warto walczyć, a przede wszystkim, warto przyłożyć się i zrobić dobre CV. Dziękuję wszystkim za pomoc, a w szczególności Izie Wojtaszek i CV na wymiar za warsztaty i konsultacje, dzięki którym z nowym CV udało mi się znaleźć pracę marzeń w tydzień!  🙂 Julia Sienkiewicz

Agencja Reklamowa

Nie chcesz być ignorowany, chcesz być zapraszany kiedy aplikujesz do pracy?

Chcesz dowiedzieć się, jak napisać naprawdę dobre CV?

Jeśli TAK, to mam specjalny prezent dla Ciebie!

Dołącz na CVnarium.

Dlaczego warto skorzystać?

CVnarium jest Twoim najnowocześniejszym seminarium o CV online. Jest oparte na dowodach z obu stron muru rekrutacyjnego, badań psychologicznych, marketingowych i śledzenia wzroku rekrutera. CVnarium jest wspaniałym sposobem, by dowiedzieć się, jak stworzyć tak dobre CV, by nie mogli Cię zignorować.

Co jeszcze mówią uczestnicy CVnarium?

Iza, dziękuję za prześwietny, profesjonalny webinar, to był dobrze wykorzystany czas! Bardzo mi się podobał sposób w jaki go prowadziłaś – super jasno, czytelnie, ustrukturyzowanie, wspaniała dykcja 🙂 a także zawartość – doceniam kompetencje i chęć dzielenia się wiedzą ekspercką. Trafiłam na Ciebie przez google search i na tle innych rad i porad różnej maści (nawet na branżowych stronach) Twój webinar to kopalnia wiedzy praktycznej. Jeszcze raz wielkie dzięki! Elżbieta, Freelancer (opinia po CVnarium)

Przerabiam swoje CV według Twoich wskazówek i opowiadam znajomym o Twoim ostatnim webinarze i wskazówkach, które przekazałaś na temat CV. Naprawdę oglądałam wielu „coachów kariery”, ale Ty pokazałaś warsztatowo konkretne rzeczy podparte wiedzą np. eye tracking itd. Nie mam czasu i siły na testowanie kolejnych szalonych wizji i pomysłów” doradzaczy HR”, przemawia do mnie to co pokazujesz w swoim webinarze oraz to, że od razu mogłam wdrożyć to do swojego CV. Szacun za pracę i wiedzę!

Kto poprowadzi spotkanie?

 

Izabella M. Wojtaszek

Trener biznesu i zdobywania pracy

Iza WojtaszekIzabella ma wieloletnie doświadczenie w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter.

Misją Izy jest sprawienie, by każdy odkrył i robił to do czego jest zdolny. Zawodowo.

Rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (m.in.Randstad) i w działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play), ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej.

Przez wiele lat pisała CV na zamówienie oraz skonsultowała setki CV w wyniku czego opracowała niezwykle skuteczne pomoce do pisania CV.

Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii Społecznej oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Od ponad 11 lat pracuje w 99% zdalnie.

 

Gdzie i Kiedy?

 

Webinar będzie prowadzony w Twoim pokoju lub biurze, w dowolnym miejscu na świecie czyli na żywo przez Internet:)

Środa – 29/04/20 – o 19:30

Masz ochotę na więcej?

GWARANCJA 100% RZETELNOŚCI
 

Skorzystaj z programu “Odkryj i zdobądź pracę marzeń” dla szukających pracy, którzy chcą zdobyć tą właściwą pracę.Ten e-kurs pomaga dopasować pracę do Ciebie oraz ją zdobyć.

1) Opanuj wszystkie 7 elementów potrzebnych do zdobycia tej odpowiedniej pracy

2) Dopracuj CV od A do Z

3) Zyskaj wsparcie eksperta w całym Twoim procesie szukania pracy

4) Otrzymaj nagranie tego webinaru gratis