Czy ten program jest właściwy dla mnie? Co będzie jeśli w trakcie okaże się, że nie spełnia roli w moim wypadku?

Jeśli Twoim celem jest możliwie jak najszybsze odkrycie i zdobycie satysfakcjonującej pracy na etacie, to ten program jest stworzony specjalnie dla Ciebie.

Szczegółowy opis, tego co jest w programie znajdziesz tutaj – zapoznaj się koniecznie z programem przed zapisaniem się.

Nie kupuj udziału bez wcześniejszego kontaktu z prowadzącą i zielonego światła od niej. Udział w programie jest selekcjonowany. To nie jest program dla każdego.

Czy i jakie masz dowody, że kurs działa? Jak możesz udowodnić, że to działa?

Kurs działa tak dobrze, że klienci w tym programie mnie zaskakują i zdobywają pracę niejednokrotnie szybciej niż ja – do bólu racjonalna optymistka z nastawieniem naukowym – przewiduję:)

W jednej z edycji 45% uczestników zdobyło wymarzoną pracę już w pierwszej połowie programu.
Warto byś wiedział, że kurs jest oparty na moich doświadczeniach z obu stron muru rekrutacyjnego, wieloletniej praktyce w pomaganiu w zdobywaniu pracy oraz dowodach z badań naukowych, które pokazują, że moja formuła wsparcia zdobywania pracy działa najlepiej jak to tylko możliwe.

Co będzie jeśli osiągniesz cel szybciej? Ustalisz kolejny i będziesz nad nim pracować. Bo pierwszy dzień w nowej pracy, to idealny moment, żeby zacząć szukać kolejnej.

 

Po co brać udział w płatnym programie, skoro można sobie tą wiedzę ściągnąć za darmo z internetu?

Zgromadzona w programie wiedza, to lata doświadczeń rekruterskich, badawczych, wiedzy psychologicznej, tona przeczytanych książek i pracy w międzynarodowych projektach zadedykowanych temu tematowi. Możliwe, że możesz przejść podobną ścieżkę, żeby się tego dowiedzieć samodzielnie.

Gdyby ta wiedza była na wyciągnięcie ręki dla każdego za darmo w internecie, to z pewnością już byś miał swoje wymarzone życie zawodowe. Ta wiedza, którą dostaniesz nie tylko skróci Ci drogę i zmniejszy ilość potyczek, co wręcz umożliwi dojście na szczyt Twoich możliwości zawodowych.

Czy takie wsparcie nie powinno być za darmo?

Fakt powinni nas wychowywać do szukania pracy w domach, szkołach, na studiach. Ponieważ jednak się z tym nie rodzimy ani nas tego nie uczą, to musimy się tego nauczyć. Bez tej nauki masz takie prace jakie umiesz zdobyć czyli najczęściej z przypadku.

Kiedy najlepiej wziąć udział w kursie? Na ile wcześniej przed planowanym zdobyciem pracy?

Z kursu najlepiej jest skorzystać kiedy wiesz, że faktycznie chcesz zdobyć nową fajną pracę, która da ci satysfakcję, idealnie w trakcie trwania programu, bo wtedy możesz uzyskać najlepsze efekty i nam się wtedy najlepiej pracuje.

Jaki dokładnie moment jest najbardziej odpowiedni to zależy od Twoich potrzeb, celów, stylu działania, posiadanych kompetencji.

Nie polecam odkładać udziału w programie na ostatnią chwilę szukania pracy, bo jak być może wiesz, prawo Murphiego głosi, że czas wykonywania działań zwykle się wydłuża w stosunku do planowanego.

Poza tym należy wziąć pod uwagę, że nauczenie się i wdrożenie nowych rzeczy też wymaga trochę czasu.

Czy są jakieś określone terminy udziału w programie?

Terminy zależą od Twoich potrzeb:

 • Czy jesteś zainteresowany udziałem w programie indywidualnym czy grupowym?
 • Dziennym czy wieczorowym?
 • Kiedy chcesz zacząć współpracę? Kiedy zdobyć pracę?

Program INDYWIDUALNY możliwy jest praktycznie w każdej chwili – jeśli tylko mam miejsce. Najłatwiej dostępne są terminy w ciągu dnia w dni robocze. Najtrudniej w weekendy oraz wieczorami m.in. dlatego, że tych terminów jest siłą rzeczy najmniej, a są najbardziej oblegane. Jeśli chcesz indywidualny tryb, to daj mi znać i poszukamy terminów, które będą Tobie pasować.

Terminy programu GRUPOWEGO zależą od zebrania się grupy. Rekrutację na program grupowy uruchamiam po zapisie pierwszej osoby do grupy. Im szybciej się zapiszesz, tym szybciej będzie grupa. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w grupowym programie, to zgłoś się jak najszybciej i uruchomię nabór do grupy.

Grupy były ostatnio najczęściej prowadzone o 8 oraz o 19:30 w dni robocze.Tak by mogły skorzystać również osoby pracujące, które szukają pracy. Istnieje możliwość zebrania grupy pod preferowany przez Ciebie termin. Spotkania odbywają się zwykle w pierwszych trzech tygodniach miesiąca. Czwarty i czasem piąty tydzień jest poświęcony na odpoczynek lub na nadrobienie ewentualnych zaległości w programie. Są prowadzone w stałej grupie osób i o stałej porze.
Jak wygląda wkład czasowy miedzy sesjami dla uczestników? Ile czasu zarezerwować, żeby móc ||iść dalej||?

Ilość potrzebnego czasu poza spotkaniami zależy od wielkości zmiany jakiej będziesz chcieć dokonać, oczekiwanego tempa tej zmiany i tego jak szybko się uczysz i wdrażasz wiedzę w życie oraz tego jaką masz gotowość itp.

Na pewno poza sesjami warto mieć zarezerwowany czas na studiowanie materiałów i robienie z nich zadań. Dostaniesz do każdej sesji PDFy, które w sumie objętościowo przypominają jedną grubą książkę. Możesz sobie oszacować potrzebny czas, bazując na tym, ile czasu potrzebujesz na czytanie czy studiowanie nowych treści. Poza tym będzie potrzeby czas na działania związane z szukaniem pracy, które warto prowadzić cały czas podczas kursu, bo dzięki temu możesz wdrażać wszystko w życie, ćwiczyć i zdobywać.

Mówi się, że szukanie pracy, to pełnoetatowe zajęcie. Z drugiej strony w programie wielokrotnie uczestniczyły osoby, które z powodzeniem szukały pracy „na zakładkę” czyli mając pracę szukały kolejnej. W każdym razie, im więcej masz do zrobienia tym lepiej będziesz musieć się zorganizować. Program z pewnością pomoże ci w lepszym zarządzaniu poszukiwaniem niż kiedy to robiłeś na własną rękę.

Dlaczego kurs trwa tak długo? Czy nie można znaleźć pracy szybciej?
Jak najbardziej pracę można zdobyć szybciej niż w 4-miesiące. Można ją zdobyć nawet w 1 dzień. Z tym że bez wcześniejszego przygotowania i bez znajomości najlepszych sposobów zdobywania i przekonywania będzie, to raczej pierwsza lepsza praca, a nie wymarzona. Fizycznie nie jesteś w stanie przyswoić całej potrzebnej ci wiedzy do zdobycia wymarzonej pracy i spełnienia w 1 dzień, nie mówiąc o jej wdrożeniu. Bo gdyby to było możliwe, to już byś miał wymarzoną pracę.
Wiem dokładnie jakiej pracy chcę. Czy masz jakieś specjalne rozwiązanie dla osób, które wiedzą czego chcą, ale potrzebują tylko wsparcia w zdobywaniu?

Moje doświadczenie pokazuje, że wiele osób choć wstępnie wie czego chce, to musi to dopracować, zweryfikować pomysł lub się w nim utwierdzić. W praktyce często okazuje się, że:

– pomysł na siebie był ustalony zbyt powierzchownie albo nie do końca dobrze,

– dana osoba nie do końca jest sama przekonana do swojego pomysłu,

– dana osoba nie wierzy w siebie i w to że może zrealizować dany pomysł.

To się potem odbija na zdobywaniu pracy i uzyskaniu spełnienia w pracy.

Nawet jeśli już wiesz co chcesz, to dzięki wstępnym krokom kursu upewnisz się, że to jest jedna jedyna wymarzona praca i będziesz potem nie do powstrzymania.

Poza tym opracujesz swój cel pod kątem operacyjnym, co jest konieczne do zastosowania najbardziej skutecznych metod zdobywania pracy. Bez dobrze postawionego celu nie będziesz móc zastosować najlepszych metod zdobywania pracy. No i nie masz gwarancji, że zdobędziesz odpowiednią pracę.

Jeśli jednak wiesz ponad wszelką wątpliwość jakiej pracy dokładnie chcesz, nie masz innej opcji i czujesz 100% gotowość do jej zdobycia, to możesz skorzystać z programu „Tygrysi skok”.

Czy mogę kupić tylko część programu ponieważ potrzebuję tylko pomocy z .............?

Rekomendowaną przeze mnie opcją jest zainwestowanie w pełny i całościowy program „ODKRYJ i ZDOBĄDŹ pracę MARZEŃ!”.

Ten program, to cały spójny system zdobywania dobrze dobranej pracy i jego elementy są mocno ze sobą powiązane. Dzięki temu uzyskasz najlepsze rezultaty i to nie tylko pod kątem zdobywania pracy, co zdobywania właściwej pracy, a co za tym idzie spełnienia. Weź to pod uwagę, bo jak mawia „papież szkoleń” – „Sukces bez spełnienia, to porażka”.

Możesz też skorzystać z:

 • „Pewny krok” (planowanie kariery, określenie celów zawodowych, odkrycie mocnych stron i możliwości zawodowych dla Ciebie) – nie ma tam wsparcia w zdobywaniu
 • „Tygrysi skok” (zdobycie właściwej pracy – dla tych którzy wiedzą CO, GDZIE i z KIM dokładnie chcą robić i potrafią to precyzyjnie określić jednym krótkim zdaniem) – nie ma tam wsparcia w dopasowaniu pracy
 • Narzędziownik CV na wymiar (wzory CV, szablony CV, ebook- instruktaż o CV, CVnarium, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania) –  nie ma tam mowy o innych elementach poza CV, które wpływają na skuteczność CV
 • Więcej usług i produktów znajdziesz w moim sklepie. Wybierz sobie jaki co potrzebujesz w Twojej sytuacji. Osobiście rekomenduję program „Odkryj i zdobądź pracę marzeń!”, bo w nim jest wszystko co potrzeba, i czego przerobienie gwarantuje zdobycie pracy marzeń.
"Jak program "Odkryj i zdobądź pracę marzeń" ma się do programów "Tygrysi skok" i "Pewny krok"?"

Program „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”, to mój flagowy program, który ma dwa cele: 1- określenie jaka praca jest właściwa dla Ciebie i 2 –  zdobycie jej. Ten program powstał jako pierwszy, obejmuje cały 7-krokowy proces zdobywania pracy marzeń i dzięki temu jest najbardziej skuteczny i najpopularniejszy.

Prowadząc go zgłaszały się jednak do mnie osoby, które mówiły, że wiedzą dokładnie co chcą i dla nich wydzieliłam część programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń” o zdobywaniu i nazwałam ją „Tygrysi skok”.

Analogicznie, były też osoby, które:
–  czuły, że wiedzą jak zdobywać pracę, zlecenia czy klientów, ale nie wiedzą co tak naprawdę chcą zdobyć
–  czuły, że najpierw chcą ustalić, co chcą a dopiero potem zabiorą się za ewentualną naukę zdobywania
–  nie wiedziały czy chcą etat, czy freelancing czy założyć działalność i to blokowało je przed skorzystaniem z całościowego programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”, który jest głównie nakierowany na etat
– miały często wiele innych dylematów zawodowych wokół pragnień, celów, kompetencji; chciały to przepracować i zyskać większą jasność jaka praca będzie dopasowana do nich, tak by nie musieć się tylko dopasowywać do pracy

Innymi słowy „Pewny krok”, to pierwsza część programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”, a „Tygrysi skok” – druga. W „Pewnym kroku” przerabiamy 3 pierwsze kroki 7- krokowego programu zdobywania pracy marzeń, a w „Tygrysim skoku” 4-pozostałe.

Najlepiej jednak jest, gdy przerabiasz to wszystko w ramach jednego procesu bez przerwy czyli w programie „Odkryj i zdobądź pracę marzeń” (porównaj z grafiką powyżej).
Ten program jest stworzony dla Ciebie, gdy z góry wiesz, że chcesz pracę na etat. Ten kurs będzie również bardzo odpowiedni jeśli planujesz zdobyć odpowiednie prace, które pomogą Ci się przygotować kompetencyjnie podczas pracy na etacie do założenia własnej firmy w przyszłości.

Jeśli na poważnie rozważasz teraz założenie firmy, ale nie masz pomysłu (lub nie do końca jesteś pewny swojego pomysłu) to polecam edycję indywidualną i wtedy dostosuję program. Możesz też skorzystać z kursu „Własny lot”.

 

Co będzie jeśli nie będę móc dotrzeć na sesję?

Mam świadomość, że jesteś zajęty.
Dlatego jeśli będziesz akurat rodzić lub wypadnie Ci niespodziewanie coś bardzo pilnego, to nie musisz się martwić o tracenie rdzenia programu, bo w edycji grupowej dostaniesz nagrania ze spotkań na żywo przez Internet. Na zawsze.
To oznacza, że nie możesz „zostać w tyle”. Będziesz móc nadrobić zaległości w pierwszej wolnej chwili i korzystać z materiałów tak długo jak będziesz ich potrzebować. W tym i w jakimkolwiek innym poszukiwaniu pracy w przyszłości. Dożywotnio.
Pamiętaj, że spotkania odbywają się przez Internet. Możesz więc dołączyć do nich z dowolnego miejsca na Ziemi przez komputer lub smartphona, w którym jest Internet (i bateria:)). Nagrania możesz ściągnąć na swój sprzęt i odtworzyć w dowolnej chwili.
Dostaniesz również do ściągnięcia książki w PDF ze szczegółowym opisem kroków programu. Na spotkaniach na żywo robię pokazy slajdów z treścią merytoryczną.
Wszystkie spotkania na żywo są w pełni interaktywne i masz możliwość aktywnego uczestnictwa tzn. swobodnego zadawania pytań przez mikrofon i czat w dowolnym momencie spotkania. Proszę zauważ, że każde spotkanie grupowe zawiera również część coachingową z prowadzącą. Dlatego przede wszystkim zachęcam do udziału w spotkaniach na żywo przez komputer. Jeśli nie będziesz obecny na spotkaniu na żywo będziesz mieć dostęp do nagrań. Możesz też nadrobić zaległości na dodatkowych sesjach indywidualnych.

Jeżeli jednak z góry wiesz, że nie będziesz móc uczestniczyć w więcej niż trzech (3) spotkaniach grupowych na żywo, to polecam ustalenie z góry ze mną indywidualnego toku kursu.
Uczestnicy w programie są zobowiązani o przekazanie informacji o swojej nieobecności do prowadzącej z wyprzedzeniem.

Czy mogę skorzystać z programu indywidualnie?

Jak najbardziej! Tok indywidualny polecam w szczególności, gdy:

– zależy ci na czasie, chcesz jak najszybciej zrealizować swoje cele,

– i/lub pracujesz na stanowiskach związanych z zarządzaniem,

– i/lub rozważasz na poważnie założenie działaności w najbliższej przyszłości,

– i/lub nie masz czasu czekać na zebranie się grupy,

– i/lub nie możesz wziąć udziału w sesjach grupowych, bo terminy ci nie pasują,

– i/lub oczekujesz jak najbardziej indywidualnego podejścia i dopasowania.

 

"CV na wymiar" - jak rozumiem dotyczy samego tworzenia CV. Ta publikacja jest zawarta w kursach Twojego programu "Odkryj i zdobądź pracę marzeń", czy tak?

 CV na wymiar, dotyczy samego CV. Ta publikacja jest dostępna niezależnie jak i jest zawarta w kursach „Tygrysi skok” oraz „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”. W kursach przerabiamy Narzędziownik CV dogłębnie wraz z Twoim CV (w kursach jest dodatkowa sesja o CV z informacjami zwrotnymi).

Jeśli kupiłeś już Narzędziownik CV na wymiar i teraz chcesz skorzystać, z któregoś z ww programów, to daj mi znać teraz dostaniesz zniżkę na wybrany przez siebie program.

Ile osób jest w grupie? Jak dzieli Pani czas pomiędzy uczestników kursu?

W grupie jest zwykle od 5 do 10 osób. Tak by każdy uczestnik miał maksimum czasu dla siebie i jednocześnie by zapewnić grupie flow. Przez cały program przechodzi stała, ta sama grupa osób.

Każdy z biorących udział w programie ma swobodę wypowiedzi głosowej. To znaczy, że każdy kursant w dowolnej chwili może wypowiedzieć się przez wideo, mikrofon i czat. Poza tym prowadząca zadaje otwarte pytania na forum mające na celu zaktywizować uczestników. 

Sesja ma zwykle swój powtarzalny porządek i składa się z trzech części. Coachingowo-doradczej, szkoleniowej i podsumowującej.

Na początku jest 15-30 minut na omówienie sukcesów, wyzwań i zadań uczestników w związku z programem. Tu zwykle jest tak zwana rundka czyli jest oczekiwana krótka wypowiedź każdej osoby na temat statusu poszukiwań. Jest to też przestrzeń na pochylenie się nad wyzwaniem jakie napotkała dana osoba w wykonywaniu zadań programu w danym tygodniu. Przy pięciu osobach w grupie, to może być statystycznie ok 5 minut na osobę. W praktyce jednak wyzwania są podobne i jak omówimy coś w kontekście danej osoby, to reszta wynosi już z tego wartość i nie potrzebuje omawiać analogicznych wyzwań drugi raz.

W drugiej części spotkania jest omawiany nowy materiał/krok dotyczący zdobywania pracy marzeń. Cześć warsztatowa jest prowadzona interaktywnie z pytaniami, dyskusją, ćwiczeniami, omawianiem przypadków. Analiza przypadków i ćwiczenia są robione w miarę możliwości na przykładach chętnych uczestników. 

Trzecia część to podsumowanie, zalecenie zadań i deklaracja ze strony uczestników co z rekomendacji wdrożą w swoim poszukiwaniu. Każdy uczestnik jest proszony o krótkie podsumowanie na zasadzie – co wynosi i co zrobi.

Zalecane jest aby każdy uczestnik przychodził punktualnie i brał aktywny udział do końca sesji. Również rekomendowane jest przygotowanie się do spotkań nie tylko przez zrobienie zadań ale też przez zebranie myśli, pytań, wątpliwości, wyzwań, by wyciągnąć jak najwięcej ze spotkań.

 • Masz dalsze pytania do programu programu
 • Bierzesz na poważnie pod uwagę udział w najbliższym czasie
 • Masz palącą potrzebę zdobycia wymarzonej pracy
 • Chcesz się przekonać, czy ten program jest odpowiedni dla Ciebie

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na te pytania to umów się na Gratisową konsultację wprowadzającą z Izabellą Wojtaszek, autorką programu.

Na gratisowej konsultacji:

 • Zadasz mi swoje pytania i przejrzymy Twoje poszukiwania wymarzonej pracy
 • Dostaniesz informacje zwrotne co do Twoich poszukiwań i odpowiedzi na pytania co do programu
 • Zobaczymy, czy ten program jest odpowiedni dla Ciebie w Twojej sytuacji

Gratisowe konsultacje odbywają się przez Skype lub telefon.

Konsultacje są niezobowiązujące tzn. że ani Ty, ani ja, nie jesteśmy zobowiązani do podjęcia współpracy, na takiej rozmowie.

Jeśli chcesz skorzystać wyślij mi teraz wiadomość z prośbą o gratisową konsultację do programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń” na adres iw@pracanawymiar.pl

W tytuł maila wpisz Program „Odkryj i Zdobądź pracę marzeń” – edycja  indywidualna”.

Jeśli jednak rozważasz program grupowy, to po prostu napisz maila z pytaniami – w tytule wpisz „Odkryj i Zdobądź pracę marzeń” – edycja  grupowa”.