Od 2008 roku pracuję online

Jak myślisz, gdzie szukać ofert pracy, gdyby chcieć pracować z domu?

Pytam, bo właśnie przed chwilą usłyszałam to od znajomej, której koleżanka chce pracować z domu ze względu na dziecko, ale nie wie jak zacząć.

Postanowiłam się podzielić moją odpowiedzią, gdyż coś mi mówi, że praca z domu może być kusząca również dla Ciebie.
Wyobrażasz sobie czasem jakby to było, gdyby pracować bez wychodzenia?

Przyznaj się! Kto o tym nie myśli! Zwłaszcza w poniedziałek rano!;)

To pragnienie towarzyszy szczególnie mocno wielu przyszłym i obecnym rodzicom, ale nie tylko.
Jest ważne dla tych, którzy cenią sobie czas z ukochanymi bliskimi. Choćby z psem czy z paprotką;)
Także dla tych, którzy chcą niezależności. Czy dla tych, którzy są po prostu nastawieni zadaniowo.

Bardzo mnie cieszy, że coraz więcej osób nie tylko o tym fantazjuje, ale to realizuje. Nie mam oczywiście nic przeciwko pracy w biurze, czasem fajnie wyjść i mieć kontakt na żywo. No ale czasem, zwłaszcza kiedy panują te wszystkie wirusy lepiej nie wychylać nosa. (Właśnie – Jak tam Twój nos? Bo mój zakatarzony:()/

W każdym razie, fakty są takie, że wiele prac tak naprawdę nie wymaga fizycznej obecności w miejscu pracy. Można je równie dobrze, a nawet lepiej wykonać pracując zdalnie. Co więcej, nieraz w domu, nawet z dzieckiem przy boku, mamy lepsze warunki do pracy niż w niejednym biurze. Nieprawdaż?
No a że technologia nam dziś umożliwia pracę zdalną to nie dziwne, że coraz więcej osób domaga się takiej opcji od pracodawców.

Co w takim razie robić, gdy chcemy pracować z domu? Co zrobić, gdy nie chcemy np. oddawać dziecka całkiem na wychowanie innym, a jednocześnie chcemy pracować? Gdzie szukać ofert pracy z domu?

Zapraszam do przeczytania odpowiedzi na tytułowe pytanie kliknij tutaj.

Jeśli nie chcesz pracować z domu, ale znasz kogoś kto chciałby, to prześlij proszę ten post dalej.
Wiele osób szuka takich informacji, a nie są powszechne więc dzięki temu pomożesz komuś kto pragnie lub potrzebuje takiego rozwiązania.

Miłej pracy i zdrowia!

Iza

PS: W mojej książce „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać rozwijać i zarabiać” znajdziesz jeszcze więcej informacji w temacie szukanie pracy na Twoich warunkach. Chętnie wyślę Ci egzemplarz jeszcze dziś wprost z mojego domu do Twojego:)  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ i ZAMÓW TERAZ