Od 2008 roku pracuję online

Dzień Dobry Dzień Dobry!:)

Jak tam dzień? U mnie dziś od rana kipi energią!:)

Tak wiem, niestety nie dla wszystkich poniedziałki są takie dobre. Mam jednak nadzieję, że jeżeli jest coś co dziś osłabia ci energię w pracy, to mój post choć trochę ci jej doda:)

Rajcuję się ciągle tym artykułem w INNPoland.pl, o którym pisałam ostatnio. Wiesz dlaczego?

Kiedy został opublikowany była tylko jedna firma powszechnie znana z tego, że oferuje workation na etacie. Dzięki temu artykułowi w zaledwie dwa dni od udzielenia wywiadu weszłam w posiadanie kolejnych 5 namiarów do takich firm!

Jeśli słyszałeś o kimś, kto oferuje, bądź oferował workation, to daj znać w komentarzu pod tym postem na Facebooku (albo w odpowiedzi na tego maila). Chce zrobić taką pierwszą w historii listę pracodawców, którzy oferują workation. Pomożesz mi?

Dzięki temu możemy ułatwić trafienie tym, którzy marzą o workation do odpowiednich pracodawców. Kto wie może i Tobie, albo Twoim znajomym przyda się taka lista. Chyba już ci to kiedyś pisałam – szukanie pracy w grupie, to jedna z najlepszych metod szukania pracy marzeń. Tak więc działajmy i wspierajmy się razem.

Ja tu sobie gadu gadu o workation, a tymczasem czuję, że być może Ciebie, tak jak wielu czytelników mojego newslettera, interesuje w pierwszej kolejności temat pracy zdalnej.

Nie dziwię się, bo przecież jak już się ma pracę zdalną, to workation można sobie samemu urządzić. Chociaż oczywiście nie zaszkodzi jak pracodawca zapłaci nam za transport, lokum i jedzenie w naszej wymarzonej lokalizacji. Jeśli interesuje cię, jak worakation może wyglądać na etacie, to zobacz to na przykładzie tej firmy.

W każdym razie, nie każdy chce czy może od razu skorzystać z takich przywilejów u pracodawcy. No i żeby pójść na workation czasem trzeba najpierw przekonać pracodawcę do pracy zdalnej albo… znaleźć takiego co będzie przekonany.

Pisałam już o tym gdzie szukać ofert pracy zdalnej i jak wiesz nie jest to najłatwiejsze, bo te oferty „nie leżą na ulicy”. Odkrycie ich jest jednak łatwiejsze i bardziej dostępne niż kiedykolwiek. Zwłaszcza dla tych, którzy zgłębiają wiedzę w tej dziedzinie i wcielają ją w życie.

Tak więc dziś czas na to, jak szukać możliwości pracy zdalnej, w tym jak „hakować oferty” czyli przechwytywać nim znajdą się w portalach, w rękach konkurencji, pośredników czy na stronach pracodawców Zobacz wideo na ten temat.

Poza tym przeprowadziłam właśnie wywiad z kolejną uczestniczką mojego programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”, która przeszła od „ciepłej” i stajonarnej acz wykańczającej ją posady do pracy zdalnej na swoich warunkach z Australii. Mowa o Patrycji Drobot ze Stylowego Sukcesu, o której wspominałam Ci ostatnio. Wywiad „się składa” i opublikuję go wkrótce na Youtube, także zasubskrybuj mój kanał jeśli chcesz jak najszybciej skorzystać z nagrania, doświadczeń Patrycji i się zainspirować.

Tymczasem zapraszam jeszcze na webinar „Odkryj i zdobądź pracę marzeń” – czyli spotkanie wprowadzające do mojego programu zdobywania pracy marzeń – gratis. Będzie to kameralne spotkanie, na którym pomogę ci postawić najważniejszy krok do zdobycia pracy marzeń. Będziesz mieć też możliwość zadania swoich pytań.  Spotkanie już w tą środę. Jeśli znasz kogoś, kto ma palące pragnienia zdobycia wspaniałej pracy, to proszę o polecenie.

Szczegóły webinaru i zapisy są tu.

Miłej reszty dnia!

Iza
Izabella Wojtaszek
Psycholog, trener biznesu i zdobywania pracy marzeń
www.pracanawymiar.plPS: Jeśli ci się spieszy ze zdobyciem pracy marzeń, to najlepiej skorzystaj od razu z tego.PPS: A jeśli potrzebujesz tylko wsparcia z CV, to przejdź tu.