Od 2008 roku pracuję online

Muszę podzielić się z Tobą tym newsem!:)

Kiedy Partycja Drobot – doradca stylu i PRowiec, była uczestniczka mojego programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń” –  napisała mi po moim powrocie z Tajlandii abym wydała książkę o workation, to pomyślałam, że mi słodzi.

Ale jak tydzień później Adam Sieńko, dziennikarz z cieszącego się respektem portalu jakim jest INNPoland.pl, poprosił mnie o wywiad na temat mojego wyjazdu służbowo-rozrywkowego, to normalnie zrobiłam wielkie oczy ze zdziwienia.

Jako psycholog wiedziałam, że praco-wakacje to fajna opcja, która może wyzwolić dodatkowy flow. Już samo to jak dużo nakręciłam nieplanowanych wideo postów w trakcie wyjazdu jest świetnym dowodem na to, jak taki wyjazd może wpłynąć na:

  • kreatywność,
  • produktywność,
  • energię,
  • i otwartość.

No ale, że może to interesować tak szeroką publiczność!?

Bardzo bardzo się cieszę!

Tak więc przedwczoraj udzieliłam wywiadu, a wczoraj ukazał się artykuł. No i dowiedziałam się, że swoim wyjazdem na workation trafiłam w podobno rosnący trend w Polsce!:)

Zaraz wkleję ci link do artykułu. Jeśli interesuje cię możliwość decydowania o warunkach swojej pracy, to workation zdecydowanie jest jedną z opcji dla Ciebie. Możliwym benefitem pracy (jak się zaraz przekonasz nie tylko zdalnej).

Wyobraź sobie. Możesz pracować kiedy chcesz i gdzie ci pasuje – choćby spod palmy w salonie, z ogródka, od znajomych na wsi, z Międzyzdrojów czy jeśli zechcesz z zagranicy. A jeśli zatęsknisz to możesz wrócić do biura albo do coworkingu.

Ech, żyjemy we wspaniałych czasach! Dziś można naprawdę mieć wymarzone życie – nie tylko zawodowe.

A i jeszcze jedno! W artykule poznasz jedną z firm w Polsce, która już zafundowała pracownikom workation poza urlopem (i podobno planuje kolejne – sic!, a i ma otwarte rekrutacje).

Tak więc załączam link do artykułu.

Workationującej lektury!

Iza
Izabella Wojtaszek
Psycholog, trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

PS: Zwolniło się jedno miejsce w programie „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”.
Jeśli chcesz pogadać o Twoim udziale w kursie i dostać informacje zwrotne na temat Twojej sytuacji szukania pracy marzeń, to skontaktuj się ze mną teraz i umówimy się na niezobowiązujące spotkanie.