Od 2008 roku pracuję online

Zapraszam do obejrzenia nagrania konferencji „Twój rok – 2018”, która odbyła się 13 stycznia 2018 roku w Lublinie.

Jako pierwsze możesz zobaczyć moje wystąpienie pt.: Najważniejszy krok do pracy marzeń. O tym jak dopasować pracę do siebie, zabrać się za zdobywanie właściwej pracy, zleceń czy klientów.

>>> Chcesz w 2018 mieć już w końcu swoją pracę marzeń​​​​​​​? <<<

Na pierwszej prelekcji dowiesz się jak odkryć swoją pracę marzeń. Jak sprawić, że będzie dopasowana do Ciebie, tak byś nie musiała dopasowywać się na siłę do rynku. Dowiesz się też od czego zacząć zdobywanie pracy (a także zleceń czy klientów), by zdobyć to czego pragniesz czyli właściwą pracę na poziomie. ​​Zobaczysz również jak przekuć postanowienia noworoczne w konkretny cel zawodowy, który może przynieść ci spełnienie, rozwój i pieniądze i da się zdobyć w 2018 r.​​​​​​

Poza tym w pakiecie dostaniesz 5 innych nagrań m.in. o zwiększaniu skuteczności i lekkości w działaniu, pieniądzach i o prowadzeniu biznesu.

Możesz też obejrzeć inne materiały przedkonferencyjne na moim blogu:

Niech to będzie Twój rok! Oficjalne zaproszenie na konferencję

Poznaj prelegentki konferencji „Twój rok – 2018” i skorzystaj ze wsparcia ekspertek

Relacja z konferencji ” Twój rok – 2018″ [WIDEO]

Wszystkie nagrania i materiały z konferencji są tutaj.

Do zobaczenia na nagraniu!:)

Iza

O autorce bloga:  Izabella M. Wojtaszek, Projektant kariery, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Iza ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Jej misją jest sprawienie, by każdy kto chce odkrył do czego jest naprawdę zdolny. I wykorzystywał to zawodowo. Wierzy, że dzięki temu można mieć WYMARZONE ŻYCIE (nie tylko) zawodowe i dlatego na co dzień pomaga je stworzyć. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play). Ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Jest autorką programów Odkryj i zdobądź pracę marzeńPEWNY KROKTYGRYSI SKOKWŁASNY LOTwielowymiarowej metody pisania CVnaWymiar o oraz książki „Pasja to za mało czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.