Dziś jestem wyjątkowo podekscytowana. Ten post jest dla mnie szczególny. Wszystko przez spotkanie, o którym chcę Ci dziś opowiedzieć.

Jakiś czas temu o pomoc w zmianie branży zwróciła się do mnie Anna. W trudnych, dla wielu, czasach pandemii zdecydowała się na zmianę ścieżki kariery. Chciała przejść do IT. Zadanie nie lada, bo w końcu IT to branża męska i póki co jedynie 1% pracowników tego sektora to kobiety. Nie oglądając się za siebie i stereotypy, krok po kroku przeanalizowałyśmy dotychczasowe doświadczenie Anny, jej mocne i słabe strony. Określiłyśmy realne cele i… reszta jest już historią o tym, w jaki sposób Anna została IT project managerem i od kilku miesięcy spełnia się zawodowo

Wyjątkowe w tej historii jest to, że Anna zgodziła się podzielić z innymi swoją historią. Z naszego wywiadu dowiesz się w szczegółach, jak to jest z tym przebranżowieniem oraz jak obecnie wygląda branża IT w Polsce. W rozmowie zdradzamy również jakie są zarobki w IT, jak rozwija się IT i w związku z tym, gdzie możesz znaleźć zatrudnienie oraz czy ten czas jest dobry, by zmienić branżę.

Bardzo cieszy sukces każdego z moich klientów. Lubię widzieć uśmiech na ich twarzach i słyszeć, ile radości daje im praca, do której zdobycia dążyliśmy wspólnie. Tym razem i Ty możesz być świadkiem tego wszystkiego. Zapraszam do obejrzenia wideo. 

Linki z wideo: