Od 2008 roku pracuję online

Specjalnie na Dzień Ojca i Matki polecam zestaw 2 książek. „Pasja to za mało” i „Biznes ci ucieka”. Idealny miks dla osób marzących o prosperującej działalności, która pomoże wieść wymarzone życie rodzinne i zawodowe. Obie napisane przez rodzicieli firm:) Dowiesz się z nich jakie ziarna trzeba posiać, żeby biznes rozkwitł.

„Pasja to za mało” dlatego „Biznes ci ucieka”! Lub może uciec. Spraw by to nie spotkało Ciebie!

Z „Biznes ci ucieka” dowiesz się:

  • Czym jest filozofia „lekkiego plecaka”. Będziesz mógł sprawdzić, czy w swoim „plecaku” nosisz tylko to, co chcesz, czy raczej to, co wydaje Ci się, że powinieneś w nim mieć.
  • Dlaczego warto ćwiczyć „mięsień kreatywności”. Dzięki temu treningowi poczujesz, jak zamienisz się w „maszynę do generowania pomysłów”.
  • Jak przetrwać porażkę i „wygrać” ją na swoją korzyść. Dowiesz się, co możesz zrobić, gdy wszystko poszło nie tak, jak sobie to planowałeś i jakie działania podejmować, by mimo wszystko odnieść korzyść.
  •  Jak walidować pomysły. Jak bezkosztowo weryfikować skuteczność swoich pomysłów biznesowych – ograniczając ryzyko niepowodzenia, niemal do zera.

Więcej o książce na www.biznesciucieka.pl Cena okładkowa: 39,00 zł

Z „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” dowiesz się m.in.:

  • Dlaczego tak dużo firm pada po między piewszym a piątym rokiem działalności, a długoterminowi przedsiębiorcy się wypalają. Będziesz mógł temu świadomie przeciwdziałać.
  •  Jakie 3 składniki potrzeba, by postawić solidny fudament do działalności. Będziesz mógł wypracować swój pomysł lub sprawdzić czy ma solidną podstawę do długoterminowego przetrwania.
  •  Jakie są błędy i klucze w wybieraniu pomysłu na przedsięwzięcie. Poznasz je na licznych inspirujących przykładach, analizach przypadów z polski i zagaranicy oraz na badaniach.
  •  Dlaczego teraz jest świetny czas na udoskonalenia czy wręcz zmianę zawodową i jak się za to zabrać, żeby nasycić serce, głowę i żołądek.

Więcej o książce na www.pasjatozamalo.pl Cena okładkowa: 39,90 zł

Z okazji dnia matki 2 książki dostaniesz w cenie 1. Promocja ograniczona ilościowo i czasowo.

Zakup teraz przez ten link

Mnóstwo spełnienia dla rodziców!