Od 2008 roku pracuję online

Nie masz pomysłu na siebie, prace czy biznes?
A może masz, ale zbyt wiele pomysłów i nie wiesz od czego zacząć?
A może tylko nie do końca jesteś pewny swoich pomysłów i to cię powstrzymuje przed działaniem?

Zobacz nagranie interaktywnej rozmowy na ten temat. Zapraszam w imieniu swoim oraz Anny Kupisz-Cichosz z Być Właścicielem swojej firmy wg Softway, która mnie przepytała z wyżej wymienionych tematów.

Spotkanie odbyło  się na Facebooku na Fanpage Firma jest kobietą. Zobacz nagranie ze spotkania poniżej.

Ebook z pogłębieniem tematu, o którym mowa w nagraniu znajduje się w tym linku:  https://pracanawymiar.pl/ebook/ – Klinkij i ściagnij na maila teraz gratis.

Potrzebujesz więcej wsparcia w generowaniu pomysłów na siebie? Skontaktuj się ze mną.

Moc pozdowień!

Iza

O autorce bloga:  Izabella M. Wojtaszek, Projektant kariery, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

Iza ma 14 lat doświadczenia w branży zdobywania pracy, włączając w to doświadczenia z bycia po drugiej stronie muru jako rekruter. Jej misją jest sprawienie, by każdy kto chce odkrył do czego jest naprawdę zdolny. I wykorzystywał to zawodowo. Wierzy, że dzięki temu można mieć WYMARZONE ŻYCIE (nie tylko) zawodowe i dlatego na co dzień pomaga je stworzyć. Nim do tego doszło rekrutowała w Agencji Zatrudnienia (Randstad) i działach personalnych (m.in. pion techniczny sieci Play). Ponadto szkoliła z umiejętności potrzebnych na rynku pracy m.in. klientów Biura Karier oraz studentów International i Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia jest Magistrem Psychologii oraz kwalifikowanym Trenerem Biznesu. Jest autorką programów Odkryj i zdobądź pracę marzeńPEWNY KROKTYGRYSI SKOKWŁASNY LOTwielowymiarowej metody pisania CVnaWymiar o oraz książki „Pasja to za mało czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”.