Od 2008 roku pracuję online

Jestem taka podekscytowana! Właśnie ma premierę odcinek programu „Mama i Firma” dla telewizji internetowej DlaNiej.tv ze mną i z moimi dziećmi w roli głównej.

Tak, tak. Dziećmi. Mam ich dwoje. Dostarczają mi tyle wrażeń, że nie mam ostatnio okazji pisać. Tym razem jednak udało się to połączyć, gdyż jak mnie przekonano fakt, iż godzę prowadzenie firmy (moje pierwsze w kolejności dziecko) z wychowywaniem mojego synka Jeremiaszka może być inspirujące nie tylko dla mam ale i dla innych osób szukających zbalansowanej kariery:)

Dlatego też, drogi Czytelniku postanowiłam się podzielić z Tobą fragmentem mojej bardzo osobistej historii zawodowej.

Jeśli wideo nie działa, to możesz je obejrzeć tutaj. 

Początkowo prowadzenie serwisu pisania CV było sposobem na szybkie przekucie na namacalne zyski tego co najlepiej potrafię. Stało się jednak sensem życia:)

Teraz wygląda to jako jedyna słuszna droga ale odnalezienie niszy, decyzja jak i wytrwanie w niej nie były proste. Więcej na temat mojego odkrycia obszaru na dopasowaną do umiejętności działalność jest tutaj.

Polecam też metodologię dojścia do pomysłu na biznes, której uczę w ramach programu „Własny lot”. Kliknij po więcej tutaj.

Coaching Zdobywania Pracy

Dla osób, które wolą zostać przy pracy etatowej i chcą zdobyć nową, wspaniałą pracę mam inną niespodziankę Z racji zwiększenia moich możliwości przerobowych (niania + biuro – sporo się zmienia od czasu nagrania:)) mam więcej miejsca na prowadzenie Coachingu Poszukiwania Pracy. Dla zainteresowanych tym programem oferuję obecnie gratisową konsultację. Więcej informacji i zapisy tutaj.