Od 2008 roku pracuję online

Wraz z życzeniami na Nowy rok dostałam również podziękowania za udział w programie od (nie) jednego z kursantów „TYGRYSI SKOK – zdobądź pracę marzeń”.

To największy prezent i wynagrodzenie, gdy na koncie mam historie ludzi, którym mogłam pomóc. A co sprawia, że TY widzisz, że Twoja praca ma sens?

Pełna wzruszenia chcę się z Tobą podzielić opinią kolejnej osoby, z którą miałam przyjemność pracować:

Znalazłem kontrakt w Holandii, potem użyłem metod poznanych na Twoim szkoleniu i zdobyłem wewnętrznie następny. Mimo dużych redukcji w firmie mam kontrakt:) Twoje szkolenie w połączeniu z obszarem asertywności odnosi sukcesy:) Przeczytałem też Twoją książkę – jest fantastyczna. Dziękuję!:)

Maciej Młyński, Cybersecurity Consultant

Dzielę się tą opinią tym chętniej, że od szukających pracy marzeń ostatnio słyszę, że zobaczenie, że ktoś odniósł sukces i zdobył naprawdę fajną pracę mimo wyzwań działa bardzo motywująco.

Skłoniło mnie to więc do zebrania na stronie informacji zwrotnych, które dostałam wcześniej po programie ale trzymałam w „szufladzie”. Tak więc na stronie możesz teraz przeczytać też inne nowe opinie, które do mnie spłynęły. Są tutaj. Zapoznaj się z opiniami i zainspiruj. Skoro inni mogą zdobyć pracę marzeń, to Ty też możesz!

Przy okazji, postanowiłam wprowadzić super gwarancję satysfakcji jakiej jeszcze nie było! Także jeśli do tej pory wahałeś się czy skorzystać ze wsparcia w zdobywaniu pracy, to mam nadzieję, że już nie będziesz. Bo jak widzisz na żywym dowodzie powyżej takie wsparcie naprawdę pomaga plus teraz w kursie „Tygrysi skok” masz dodatkową gwarancję bezpieczeństwa w postaci mojej książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”. Szczegóły na stronie programu.

Zapoznaj się i dołącz teraz!

INFORMACJE O PROGRAMIE „TYGRYSI SKOK”

Pozdrawiam,

Iza

Izabella Wojtaszek

Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

www.pracanawymiar.pl