Od 2008 roku pracuję online

Napisała do mnie m.in. Jowita z zapytaniem, kiedy znowu zrobię webinar.:)

Też chcesz popracować ze mną nad zdobyciem lepszej pracy?
A może nad pomysłem na Twój biznes i zdobyciem klientów? 

Mam dla Ciebie kilka propozycji.

Na początek przypominam, że możesz skorzystać ze spotkania pt. Najważniejszy krok do pracy marzeń.
Poprowadzę je już w ten czwartek na żywo w ramach Warszawskich Dni Kariery w Szkole Głównej Handlowej – tutaj.
Będzie mnie tam można spotkać również na stoisku – chwilę porozmawiać i dostać moje produkty ze specjalnymi bonusami jak np. książka „Pasja to za mało”  z autografem:) Zapraszam!

Jeśli jesteś top managerem i chcesz spotkać się „na luzie” i zapoznać, to polecam ci wizytę na wydarzeniu networkingowym WOMMs. Też tam jutro będę https://www.womms.com/warsaw Ale uwaga, zapisy jeszcze tylko dziś (23/04).

Ten termin ci nie pasuje? Nie możesz dojechać do Warszawy? Byłeś już na tym wystąpieniu? Chcesz wejść głębiej w temat? Chcesz jak najszybciej zdobyć, to czego pragniesz zawodowo?

Proponuję ci  – skorzystaj z moich internetowych programów związanych ze zdobywaniem pracy marzeń, zleceń czy klientów.

Są one lepsze niż webinary, bo nie tylko rozszerzają tematykę, o której m.in.: mówię na grupowych wystąpieniach, piszę w newsletterze i na blogu.
Pracując indywidualnie mogę dopasować treść do potrzeb poszczególnych osób czyli do Ciebie:) Wiadomo każdy ma swoje unikalne wyzwania, sytuacje, dylematy czy potrzeby i formuła systematycznej współpracy indywidualnej ze specjalistą daje największą szansę osiągnięcia zawodowych celów.
No i jeśli to nie wybrzmiało, masz możliwość swobodnej rozmowy z ekspertem o efektywnej realizacji Twojego celu, czego z założenia nie mogą mieć grupowe szkolenia, kursy, czy interaktywne wideo.

Oto dwa najczęściej wybierane programy, nad którymi obecnie pracują moi kursanci i Ty też możesz:

WŁASNY LOT –  a w nim m.in.:

 • wypracowanie pomysłu na biznes i określenie jaki biznes będzie do Ciebie dopasowany;
 • opracowanie modelu biznesowego(na czym dokładnie możesz zarabiać i ile);
 • przetestowanie pomysłu i zdobycie pierwszych klientów;
 • wypracowanie sposobu ciągłego pozyskiwania klientów i stałego dochodu.

To jest program nastawiony na to byś jak najszybciej zaczął zarabiać na swojej działalności. Jeśli chcesz na biznesie zacząć zarabiać dopiero za kilka lat, to nie jest program dla Ciebie, bo to nie jest kurs teoretyczny tylko praktyczny. Owszem dostajesz wiedzę, ale potem musisz ją wykorzystać i wrócić do mnie z wynikami, by dostać wskazówki do kolejnego etapu. Także bez wdrażania w życie ten program nie ma sensu.

ODKRYJ I ZDOBĄDŹ PRACĘ MARZEŃ
To jest kurs dla osób, które:

 • chcą określić/upewnić się, jaka kolejna praca będzie dla nich obecnie właściwa;
 • chcą zdobyć odpowiednią pracę w jak najszybszym tempie;
 • wahają się ciągle między etatem, freelancingiem a działalnością;
 • myślą o biznesie ale na razie chcą odpowiednią pracę pomostową na etat, by zdobyć odpowiednie zasoby.

W tym projekcie przejrzymy Twoje zasoby i wybierzemy nową, wspaniałą pracę dla Ciebie, a następnie będziemy zdobywać, to co okaże się dla Ciebie najlepsze.

Dla osób zainteresowanych udziałem w wyżej wymienionych indywidualnych programach mam zaproszenia na Gratisowe konsultacje. Na spotkaniu wprowadzającym:

 • przedstawisz mi swoją sytuacje i potrzeby,
 • ja dam Ci informacje zwrotne jak to widzę,
 • i jeśli uznam, że mój program jest odpowiedni dla Ciebie, to zaproponuję Ci współpracę.

Nie musisz być pewny udziału w moim programie zapisując się na konsultację, tak jak ja nie jestem pewna czy – nie znając Twojej sytuacji – mogę Ci pomóc.
Jeśli jednak powyższy opis brzmi jak coś dla Ciebie i na poważnie bierzesz pod uwagę skorzystanie w najbliższym czasie z mojego osobistego wsparcia w wyżej wymienionych tematach, to zapraszam na niezobowiązującą rozmowę orientacyjną.

Oczywiście jeśli wiesz, że wolisz wszystko zrobić samodzielnie – ewentualnie czytając tylko moje teksty, to nie jest spotkanie dla Ciebie, działaj dalej (prawie) samodzielnie. Niezmiennie trzymam za Ciebie kciuki!

Jeśli jednak jesteś otwarty na współpracę mającą na celu przyśpieszenie, ułatwienie czy wręcz umożliwienie ci zdobycia upragnionej pracy czy klientów, to napisz mi wiadomość z prośba o Gratisowe spotkanie wprowadzające. W tytule wiadomości koniecznie zaznacz, który program Cię interesuje – Własny lot, czy Odkryj i zdobądź pracę marzeń.

Do zobaczenia na wystąpieniu, stoisku i na konsultacjach!

Iza