Od 2008 roku pracuję online
Ciężko mi uwierzyć, że to jest pierwszy newsletter od zeszłego roku!;)
W tym poście przeczytasz kolejno:
 • Cóż to był za rok! – podsumowanie roku 2012
 • Plany rozwojowe Praca na wymiar w 2013 i jak Ty możesz na tym skorzystać
 • Prezent noworoczny – jedna rzecz, którą możesz zrobić dziś, by od jutra żyć wymarzonym życiem

CÓŻ TO BYŁ ZA ROK!

Wiem z interakcji z czytelnikami, że wielu z nas bardzo ciężko pracowało w 2012 roku, by zbudować nową karierę czy zdobyć pracę.
Wydarzyło się tak wiele niesamowitych rzeczy – pozyskanie nowych wspaniałych prac i zleceń, zdobycie prac za granicą, działania ku wybudowaniu biznesu i przejścia na samozatrudnienie, a także rozpalenie miłości i narodzenie dzieci:)
Zrobiłam podsumowanie moich ulubionych niesamowitych rzeczy, które osiągnęli klienci Praca na Wymiar w minionym roku:
 • Dla menedżerki bankowości po rzuceniu dotychczasowej pracy i przeprowadzce do Polski zostało utworzone specjalne stanowisko
 • Maciek C. dostał się do opieki nad drużyną Danii na Euro 2012
 • Zarządzający sprzedażą po pół roku braku odzewu na CV i LM zlecił nam ich korektę i dostał od razu zaproszenie na rozmowę
 • Polski dziennikarz przebił się do mediów zagranicznych
 • (A dla siebie … pozyskałam kontrakt przez media społecznościowe na prowadzenie coachingu poszukiwania pracy dla ekspatów:))
To tylko niektóre sukcesy osób, które bardzo ciężko pracowały nad zdobyciem wymarzonej pracy w minionym roku i zechciały podzielić się swoimi sukcesami. Gratuluje!
Ze swojej strony, aby mieć pełny obraz skuteczności naszego wsparcia zaczęłam je mierzyć kwestionariuszowo. Oto rezultaty:
– w kontekście pisania CV i LM na zamówienie możemy powiedzieć iż 99% naszych klientów ocenia usługi na dobre lub bardzo dobre
– mój nowy program 3-MIESIĘCZNY Coaching Zdobywania Pracy  jest oceniany na 5 (w skali 5-cio stopniowej:))
Oprócz pracy z moimi wspaniałymi klientami miałam też w minionym roku prawdziwie znaczące i radosne doświadczenie przeprowadzenia mojego pierwszego w historii warsztatu Skype pt. „Jak zdobyć wymarzoną pracę”. Przedłużeniem warsztatu były gratisowe konsultacje dla uczestników. Choć warsztat i konsultacje miały charakter wprowadzający, to wiele osób deklarowało, że było to bardzo pomocne doświadczenie w poszukiwaniu pracy i budowaniu kariery. Oto co napisał Artur Kubanik po gratisowej konsultacji w komentarzach na blogu WymiaryKarier.pl:
” Właśnie jestem po sesji coachingowej z Izabellą Wojtaszek. Iza to profesjonalistka. Praca z Nią zaczęła się już przed sesją, bo trzeba było wypełnić przygotowany kwestionariusz i odpowiedzieć na BARDZO WAŻNE PYTANIA. (…) Odpowiedzi na nie już ukierunkowywało moje myślenie, świeże myślenie. (…) Dzięki pytaniom Izy na poczekaniu ujrzałem na nowo swoje życie zawodowe! (…)
Wszystko ułożyło mi się w SPÓJNĄ całość! Nie będę tutaj opisywał wszystkich wartości sesji z Izabellą Wojtaszek – żeby się o nich przekonać trzeba po prostu zamówić coaching u Niej. Bardzo ważne jest to, że Iza nie usiłowała mnie na siłę zgarnąć do grona swoich Klientów. Jak uznała, że ktoś inny może mi więcej pomóc – bez wahania dała mi do niego namiary. W dzisiejszych czasach takie podejście jest bezcenne! Z całego serca polecam usługi Izabelli Wojtaszek!”
Dziękuję Arturze! Cieszę się, że mogłam pomóc!

PLANY ROZWOJOWE Praca na Wymiar I JAK  TY MOŻESZ NA TYM SKORZYSTAĆ

W kolejnym roku pragnę podzielić się moją wiedzą z jak największą ilością osób dlatego jestem otwarta na kolejne warsztaty „Jak zdobyć wymarzoną pracę”.

PREZENT NOWOROCZNY – JEDNA RZECZ, KTÓRĄ MOŻESZ ZROBIĆ DZIŚ, BY OD JUTRA ZACZĄĆ ŻYĆ WYMARZONYM ŻYCIEM

Na koniec, nie byłabym sobą gdybym nie dała Ci jeszcze jakiegoś upominku na Nowy Rok. Chcę Ci bardzo gorąco polecić ćwiczenie, które od dwóch lat testuję na sobie, czyli napisanie sobie na kartce papieru lub komputerze jak krok po kroku wyglądałby Twój idealny dzień (gdyby wszystko było możliwe).
To ćwiczenie jest bardzo ważne, gdyż:
 • pozwala sobie uzmysłowić czego chcemy od życia, co jest dla nas najważniejsze i jak można to wprowadzić w codzienne życie,
 • pomaga realizować plan idealnego życia (są przypadki osób jak np. marketingowiec Frank Kern który twierdzi, że wystarczy to opisać i włożyć pod poduszkę i samo zacznie się realizować. Ja jestem nieco bardziej realistyczną optymistką i uważam, że samo się nic nie zrobi. Jednak zaplanowanie jest to kroczek do przodu. Wytrwałość w realizacji to krok milowy i wielka satysfakcja – nawet jeśli nie jest w 100% idealnie)
 • motywuje do działania w wymarzonym kierunku i życia w upragniony sposób (dlatego warto czytać to codziennie i starać się wplatać choćby namiastkę aktywności z idealnego dnia)

I wreszcie:

 • określenie co jest dla nas ważne i jak ma się to przejawiać jest kluczowe dla naszej satysfakcji, spełnienia, realizacji marzeń i osiągania celów. Pamiętajmy, nasze życie składa się z małych chwil. Jeśli codziennie znajdziemy choć chwilę, by działać w wymarzonym kierunku zyskamy większą satysfakcje z życia i większe szanse, że  kiedyś odniesiemy 100% sukces!
Za Twoje Wymarzone Życie i Pracę!
Powiązane posty: