“Chciałbym zmienić coś w mojej karierze, a przede wszystkim zwiększyć zarobki, ale nie wiem od czego zacząć. Moje działania są nieskuteczne, a czuję, że to jest ten moment kiedy potrzebuję zmiany i wsparcia, dobrego CV.”

W takiej sytuacji zaczęłabym od określenia jakiej pracę chcesz i możesz wykonywać, żeby zwiększyć zarobki o tyle ile chcesz.

Potem jest kwestia sprawdzenia co zostało zrobione i nie działa oraz poprawienia tego, w tym napisania dobrego CV pod docelową pracę.

Jeśli chcesz wsparcia w samym CV, polecam to.

Jeśli popracowania – oprócz CV – nad dookreśleniem pracy i resztą elementów zdobywania, to zapraszam tu – na kurs zdobywania pracy.

Generalnie polecam drugie rozwiązanie większości osób, bo pomaga najbardziej skutecznie zmienić pracę. Dla osób mających palące pragnienie zmiany pracy i zainteresowanych na poważnie udziałem w tym programie mam zaproszenia na Gratisowe konsultacje wprowadzające. Szczegóły są w powyższym linku. Poza tym zapraszam na gratisowy webinar, na którym poznasz 3 rzeczy, które możesz zrobić dziś, by zdobyć zaproszenia na rozmowy kwalfikiwacyjne do pracc marzeń w przyszłym tygodniu. Kliknij tu i dołącz na webinar.

Jeśli chcesz poczytać więcej o tym, dlaczego warto zacząć od określenia celu, a nie od razu od CV, to polecam tą dodatkową lekturę na początek. Dowiesz się z niej m.in. jak się zabrać za pisanie CV w zależności od celu.