Od 2008 roku pracuję online

Jak zarządzać pracą w trudnym czasie jakim jest panująca pandemia?
A jak podejść obecnie do szukania pracy?
A jak w ogóle do kariery czy jej planowania na przyszłość? 

Moim zdaniem – jeśli chodzi o samo szukanie pracy – to teraz bardziej niż kiedykolwiek nabiera na znaczeniu używanie skutecznych metod szukania pracy. Wprowadzenie do nich znajdziesz w moim nagraniu prezentacji z czwartku. Zobacz teraz.

Wielu z nas jednak, kiedy słyszy zwrot „szukanie pracy” automatycznie myśli, że trzeba od razu zmieniać pracodawcę. A także, że trzeba poszukiwać na szerokim rynku i to najlepiej przez powszechnie dostępne oficjalne oferty pracy na stronach.

Niewielu jednak wie, że jedną z metod zmiany zawodowej, jest coś co nazywam – (prze)projektowaniem pracy. I teraz praktycznie wszyscy znaleźliśmy się w sytuacji, że możemy – czy wręcz musimy – to wykorzystać.

Czy to po to, by łatwiej odnaleźć się w tej pełnej wyzwań sytuacji.
Czy po to, by lepiej zadbać o zdrowie nas wszystkich.
Czy to po to, bywykorzystać ten moment jako odskocznię do upragnionej zmiany zawodowej, do której nie miałeś dotąd siły przebicia, a teraz jest konieczna.

Na czym to polega przemodelowanie pracy?
Pisałam o tym – obok innych 7 metod – w mojej książce„Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwiać i zarabiać” więc jeśli masz tą książkę, to zwróć na to w niej uwagę. Ponadto posłuchaj w wideo.

Tych z Was, którzy są zainteresowani obecnie dalszą pracą nad swoją zmianą pracy i szukaniem pracy zapraszam na szkolenie online „Odkryj i Zdobądź pracę MARZEŃ”.Szczegóły są w linku.

Zastanawiasz się, czy to jest program dla Ciebie?
Umów się na spotkanie ze mną, by to sprawdzić.
Klikając przejdziesz do mojego kalendarza, w którym możesz wybrać termin dla siebie.

Do zobaczenia!

Iza