Od 2008 roku pracuję online

„Zacznij z tym co masz, z tym co już potrafisz, tam gdzie jesteś.” 

Myślisz: Ale jak!? 
Ano tak…

Zrób audyt swoich zasobów i pomyśl kreatywnie jak możesz je wykorzystać, by zacząć zarabiać na tym o czym marzysz już dziś. 
Tak by nie czekać aż…
… skończysz kolejne studia,
… w końcu awansują cię w pracy,
… ktoś cię pociągnie do działania, zauważy czy odkryje,
… nadejdzie magiczny moment,
… [wpisz inne swoje wymówki;)],

Dobry moment, by zacząć realizować swoje marzenia jest teraz. Zaczynasz dziś z tym co masz. Dzień po dniu podnosisz sobie poprzeczkę i oferujesz bardziej zaawansowane (i droższe) usługi czy produkty. Aż w końcu będziesz mieć to wszystko o czym marzysz.

Co jest tą jedną czynnością/rzeczą, która możesz zacząć robić/oferować/sprzedawać dziś i która może być podwaliną pod Twoje marzenia?

Moją jedną rzeczą, która mogłam robić zdalnie nawet „z dzieckiem na kolanie” było kiedyś pisanie CV na zamówienie. Potem z tego powstały szkolenia z CV, a potem narzędzia do pisania CV (szablony CV, wzory CV, ebooki, kurs o CV itp). Potem pomoce do kolejnych etapów zdobywania pracy. 
Teraz kolejnym nowym obszarem, w którym jestem pytana coraz częściej o wsparcie jest biznes, w szczególności szukanie i wybieranie pomysłów na biznes oraz ich rozkręcanie.

Ten czas minął bardzo szybko. Gdybym nie zaczęła od tej najmniejszej rzeczy, to dalej tkwiłabym w miejscu.

Wszystko zaczęło się od tego co mogę zrobić z tym co mam. Co mogę robić by żyć i pracować tak jak chcę wykorzystując to co mnie pasjonuje, co potrafię i w czym potrafię pomóc.

Od czego Ty możesz zacząć już dziś?

Określ to i zaoferuj swoje usługi 5 osobom, które tego potrzebują. DZIŚ.