Od 2008 roku pracuję online
Przedwczoraj na webinarze było sporo mowy o tygrysich skokach w karierze.
Czym są; dlaczego jest ważne, by je robić w pracy i jak się za nie zabrać, by zrobić je z klasą itp. (Jeśli nie byłeś na tym webinarze, to możesz jeszcze obejrzeć nagranie ze spotkania tutaj).
 
Wczoraj pierwszy telefon z rana – Paweł zapytał mnie, czy moim zdaniem jest gotowy na „Tygrysi skok”.
 
Powiedział, że opis tego programu na mojej www brzmi jak przygoda i praktycznie przekonał go do udziału. Jednakże chciałby się upewnić, czy to na pewno jest dla niego. Czy też może powinien wybrać inny kurs zdobywania pracy i jeśli tak, to który.
Być może i Ciebie zastanawia:
 

PO CZYM POZNAĆ, ŻE JESTEŚ GOTOWY NA „TYGRYSI SKOK” W KARIERZE?

 
Aby móc wykonać taki ruch musisz mieć określone, jaką pracę dokładnie chcesz obecnie zdobyć.
 
Innymi słowy, mieć zdefiniowane CO (poziom stanowiska, rodzaj pracy/specjalizację) i GDZIE (branża, sektor, miejsce, rodzaj organizacji), chcesz robić obecnie zawodowo.
 
Potrafisz to określić w żołnierskich słowach – jednym zdaniem, w maksimum minutę.
 
Kiedy mówisz innym, co chcesz robić zawodowo, to potrafisz opisać to tak, że mają oni absolutną jasność czego chcesz.
 
Nie masz praktycznie żadnych wątpliwości co do obecnego celu zawodowego. Choć wiesz, że mógłbyś się odnaleźć w wielu różnych pracach, branżach itp., to obecnie nie rozważasz innych opcji. Chcesz tylko tej jednej.
 
Podsumowując, jeśli potrafisz tak opisać cel zdobywania pracy, czujesz się gotowy na jego zdobycie, ale nie wiesz jak go dokładnie zdobyć, to „Tygrysi skok” jest stworzony dla Ciebie. Możesz śmiało zapisać się od programu tutaj.
 
Jeśli jednak, nie wiesz, lub nie jesteś pewny, jaką pracę chcesz zdobyć. Codziennie budzisz się z nowym pomysłem zawodowym na siebie, albo co gorsza z pustką w głowie, co dalej ze sobą robić, to na „tygrysi skok” przyjdzie jeszcze czas. Najpierw musisz postawić „pewny krok” i ugruntować się w tym, jaka praca będzie dla Ciebie właściwa. W tym celu na początek przerób kurs „Pewny krok”.
 
Jeśli jednak chcesz zrobić pewny krok i tygrysi skok za jednym zamachem, to skorzystaj z kursu: Odkryj i zdobądź pracę marzeń.
Moc pozdrowień,
Iza
Izabella Wojtaszek
Projektant kariery & Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń
www.pracanawymiar.pl