Od 2008 roku pracuję online

Wychodząc naprzeciw wysokiemu zapotrzebowaniu – na pomoc w zmianie zawodowej, oraz aby zminimalizować ryzyko bezpośredniego kontaktu -postanowiłam oddać Wam do dyspozycji książkę „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać” w formie ebooka.

Zainspirowała to Anna, która zgłosiła się na konsultację w sprawie szukania pracy na kwarantannie. Okazało się, że Ania zupełnie nie wie jaką pracę chce, oprócz tego, że dobrze płatną. Tymczasem określenie celu zdobywania wpływa na dobór pozostałych metod szukania pracy, autoprezentację i w efekcie na zdobycie odpowiedniej pracy.

Z Waszych historii jak i z wyobraźni widzę, że wiele osób obecnie potrzebuje przemodelować swoją pracę czy biznes. Ta książka zawiera do tego narzędzia. Pomaga określić, przejrzeć i poukładać zasoby (pasje i kompetencje transferowalne) oraz na tej postawie wytworzyć nowe pomysły na siebie. Na przetrwanie, dorobienie czy na całkowitą zmianę.

Korzystajcie jeśli potrzebujecie. Tutaj jest strona z opisem książki. Tutaj link do sklepu. Możesz wybrać książkę papierową i wysyłkę po epidemii. Lub tą samą treść w PDFie, który był oddawany do druku w drukarni.

Zdrowia! Czytaj i działaj!:)

Iza