Od 2008 roku pracuję online

Wakacje, wakacje i już prawie po wakacjach.

Dostaję ostatnio dużo zapytań o wsparcie w zdobywaniu pracy. Napisał do mnie m.in. Pan Marcin, który 8 lat nie może zdobyć pracy. Wyobrażasz sobie?

Korci mnie, aby napisać coś więcej o tego typu sytuacjach. Bo choć mamy najniższe bezrobocie od lat, to nie jest ono zerowe, i niestety wciąż się zdarzają takie rzeczy. Wszystkim się wydaje, że to nieprawdopodobne. Dopóki nie spotka to Ciebie.

Mam nadzieję, że nie masz żadnych wyzwań z szukaniem pracy. Jeśli jednak szukanie Ci się wydłuża, chcesz pracę szybciej albo bez przerwy, to zapisz się do jesiennej edycji programu coachingowo-szkoleniowo-doradczego „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”. Jest już pierwsza zapisana osoba. Anna ze Szwajcarii:) Zaczynamy ASAP. Dołączysz?

Jeśli chcesz zdobyć pracę po wakacjach, to ten program Ci to ułatwi, pomoże przyśpieszyć, a może nawet umożliwi. Jeśli interesuje Cię ten program, to zapoznaj się z nim klikając teraz w poniższy link:

INFORMACJE O KURSIE ODKRYJ I ZDOBĄDŹ PRACĘ MARZEŃ

Rozważasz na poważnie udział w tej edycji kursu ale masz pytania?

PRZECZYTAJ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dalej się wahasz?
Umów się ze mną na Gratisową Konsultację.
Na konsultacji porozmawiamy o Twoich pragnieniach i wyzwaniach w zdobywaniu pracy marzeń.
Odpowiem na Twoje dalsze pytania co do programu. Także najlepiej napisz do mnie teraz na iw@pracanawymiar.pl z prośbą o Gratisową Konsultację wstępną do programu.

Skoro mowa o programie, szykuję też wywiad z byłą uczestniczką kursu, która właśnie zdobyła pracę jako dyrektorka pewnej instytucji mimo, że wcześniej pracowała tylko jako specjalistka. Mam nadzieję, że uda mi się podzielić z Tobą wkrótce tą inspirującą historią. Tymczasem tu jest historia wideo Dominiki, a tu Anny – jeśli jeszcze nie widziałeś.

Miłej lektury i do usłyszenia!

Iza
Izabella M. Wojtaszek, Career Designer
Pomagam stworzyć WYMARZONE ŻYCIE zawodowe
www.PracaNaWymiar.pl – Spełnienie, Rozwój, Pieniądze

PnW_logo_claim_red 2

Iza_main_panel_PM