Od 2008 roku pracuję online

Sezon szukania pracy w pełni. Tyle mam zapytań o wsparcie od szukających pracy, że nie miałam czasu napisać przez cały tydzień. Ale już nadrabiam. Tym bardziej, że mam coś, co może Cię zainteresować.

Chcę Cię zaprosić do udziału w prelekcji pt.: Audyt kariery, sprawdź czy jesteś na dobrym kursie. Zostałam zaproszona do jej poprowadzenia na konferencji „Strefa zmian” w Laboratorium Zmieniacza.

Uważam, że ten temat to strzał w dziesiątkę, bo wiele osób potrzebuje po paru latach zredefiniować się zawodowo, a nie zawsze wie od czego zacząć. Tymczasem audyt kariery pozwala zweryfikować na ile to co mamy, to jest to co dalej nam służy. Poza tym audyt pomaga określić cele zawodowe, co jest podstawą do wytyczenia dalszej ścieżki dojścia do celu.

Jeśli chcesz więcej poczytać o audycie, to zapraszam do lektury artykułu pt. Jak zacząć zmianę zawodową, żeby dobrze skończyć. Znajdziesz w nim sporo podpowiedzi do szukania pracy. Jest tutaj – kliknij.

Jeśli chcesz wpaść na prelekcję, to mam dla Ciebie specjalną zniżkę. Jaką? Przekonasz się wpisując kod „czaszmiany” na stronie zakupu tutaj https://strefazmian3.evenea.pl/?source=PracaNaWymiar
Kod rabatowy jest ważny do poniedziałku (20/02). Jeśli kupisz przez ten link Ty zyskujesz promocyjną cenę, a ja dostanę wynagrodzenie za zaproszenie Ciebie oraz za wystąpienie.
Jeśli się zdecydujesz pamiętaj koniecznie kup bilet przez ten link.

Jeśli nie możesz dotrzeć fizycznie, to zapraszam do wirtualnych spotkań w programie „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”, w których audyt jest podstawą.

Patrzę pomyślnie na Twoją karierę!

Iza

Izabella Wojtaszek – Career designer – Projektant Kariery, Psycholog i Trener biznesu i zdobywania pracy
www.pracanawymiar.pl – Stwórz WYMARZONE ŻYCIE zawodowe