Od 2008 roku pracuję online

Zadzwoniła dziś do mnie moja imienniczka z informacją, że po blisko pół roku zbierania się postanowiła wreszcie zaktualizować CV, ale nie wie od czego zacząć, gdyż nie robiła nic z CV już ok 10 lat.

Bardzo ucieszył mnie ten telefon, bo super widzieć jaką mają moc postanowienia noworoczne i że niektórzy przeszli w końcu już do działania!

A jak jest z działaniem u Ciebie?:)

Jeśli na Twojej liście rzeczy do zrobienia jest również stworzenie CV, to polecam następujące rzeczy:

1. SKORZYSTAJ Z NARZĘDZIOWNIKA CV NA WYMIAR
Przede wszystkim skorzystaj z Narzędziownika CV. To jest cała moja najlepsza wiedza z warsztatu pisarza CV na zamówienie zgromadzona w jednym miejscu. Zbiór wszystkich narzędzi jakich potrzeba do stworzenia nowoczesnego CV. Stworzyłam to po to by pomóc osobom, które chcą stworzyć samodzielnie zwycięskie CV w swoim czasie. W pakiecie oprócz wzorów i szablonów CV oraz instruktażu dostaniesz CVnarium – czyli prowadzone przeze mnie osobiście szkolenie wstępne online o CV. Kliknij po więcej info o narzędziowniku.

2. PRZECZYTAJ POSTY O CV NA MOIM BLOGU

Możesz też skorzystać z moich artykułów na blogu. Jest ich naprawdę sporo. Na rozgrzewkę polecam dwa w kolejnych punktach, ale na tym blogu jest ich dziesiątki więc wpisz w pole z lupą CV lub inne zagadnienie. A jeśli nie ma mowy o Twoim temacie, to napisz w komentarzu. Będę zaskoczona:)

3. SPRAWDŹ CZY W TWOIM CV NIE MA ARCHAIZMÓW (i co to w ogóle są archaizmy)
Obowiązkowa lektura dla osób, które (dawno) nie pisały CV oraz dla tych, którzy mają obawy czy nie są dyskryminowane w rekrutacji ze względu na wiek, płeć itp. Sprawdź teraz w linku.
4. CV NA ZAMÓWIENIE – CZY TO Ci SIĘ NAPRAWDĘ OPŁACA?
Jeśli tli się w Tobie pomysł, by wydelegować całkiem robienie CV, to polecam najpierw dowiedzieć się, czy to się opłaca (nie tylko finansowo). Dowiedz się więcej w linku.
Powodzenia z działaniami wokół Twojego CV!

Iza i jej prawa i lewa ręka – na zdjęciu:)

PS: Jeśli chcesz skonsultować Twoje CV ze mną osobiście, to najszybciej możesz to zrobić teraz tutaj.