Od 2008 roku pracuję online

Na początek dobrze jest wyobrazić sobie czego pragniesz. Zwizualizować tak, by poczuć i nazwać to co chcesz osiągnąć.

„Budzić się z inspiracją, chodzić spać z satysfakcją. Codziennie.”

„Czuć się całkiem dumnym z siebie, bo w końcu odkryłem co mnie może uszczęśliwić w pracy i jak to zdobyć”

„Mieć pracę, dzięki której mogę wieść wymarzone życie i dać mojej rodzinie to co chcę”

„Pracować dla najlepszych, rozwijać się i dobrze zarabiać na tym co najlepiej potrafię”

„Czuć tak dobrze w pracy, że będę wszystkich wokół zarażać swoją radością”

Dobrze też, jeżeli to co sobie wyobrażamy chcemy NAPRAWDĘ zrealizować. Gorzej, kiedy siedzimy po prostu przed laptopem, z słuchawkami na uszach i z filiżanką stygnącej kawy przy boku, i czujemy, że wyjście do ludzi i przekonanie ich do jakiej pracy jesteśmy naprawdę stworzeni jest ostatnią rzeczą, którą chcemy robić.
Jak skończyć z bezwiednym przeglądaniem stron i ofert w internecie i zacząć zdobywać pracę, której pragniesz, zwłaszcza jeśli nie wiesz jaka praca będzie najlepsza dla ciebie ani jak ją zdobyć? Jak się upewnić, że twój pomysł na siebie jest możliwy do zrealizowania? Jak weryfikować pracodawców, abyś nie wpadł z deszczu pod rynnę? Jak stworzyć takie aplikacje i profile, by zamiast być ignorowanym być zapraszanym na rozmowy i to do wymarzonej pracy? Jak masz profesjonalnie starać się o pracę, by magicznie sprawić, że najlepsi pracodawcy otworzą drzwi, wakat i podwoje firmy dla ciebie?

Otóż NIE ISTNIEJE przepis na takie szukanie pracy, które sprawi, że można jednym pstryknięciem palców (jedną Cefałką czy profilem albo kontaktem) sprawić, że ze 100% pewnością przywołasz wymarzonych pracodawców, ALE istnieją pewne skuteczne strategie, które gdy są dopasowane do sytuacji i wdrożone odpowiednio sprawiają, że możesz w przewidywalny, sukcesywny, logiczny i stosunkowo szybki sposób odkryć i zdobyć wymarzoną pracę.

Posłuchaj, czy chcesz tego?
Czy naprawdę chcesz zdobyć wymarzoną pracę?
Czy masz już jasny cel? Czy masz wizję swojej wymarzonej pracy i życia? Czy masz wiarę, że możesz to zdobyć? Czy masz wspierające do działania otoczenie? Informacje zwrotne od rekruterów? Czy masz już wymarzoną pracę?

Jeżeli nie masz w tym momencie tej wymarzonej pracy, a chcesz taką pracę mieć i zmagasz samotnie z jej zdobyciem, czujesz, że utknąłeś, jesteś zdemotywowany, znudzony czy wręcz sfrustrowany i zmęczony obecną pracą czy poszukiwaniami nowej, to mam program dla Ciebie. Teraz jest do niego rekrutacja i moment zapisu.

Program Odkryj i Zdobądź pracę MARZEŃ! może być Twoją wielką szansą, by w końcu poczuć podekscytowanie, energię i motywację kiedy myślisz o pracy. To też wielkie wsparcie umożliwiające Ci realizację pragnień o rozpoczęciu wymarzonej pracy i życia.

Jeżeli odnajdujesz się w tym co jest powyżej napisane, to zapisuj się na program od razu.

ZDOBĄDŹ WIĘCEJ INFO i ZAPISZ SIĘ

Jeżeli nie jesteś pewny udziału ale bierzesz na poważnie udział w najbliższym czasie i chcesz omówić wątpliwości, to umów się na Gratisową Konsultację.

Po prostu napisz wiadomość na iw@pracanawymiar.pl o treści:
„Cześć Iza, Proszę o zapis na Gratisową Konsultację do programu Zdobądź pracę MARZEŃ!.”

Jeżeli jesteś zainteresowany, sugeruję szybkie działanie. Ilość miejsc na Gratisowe Konsultacje jak i program jest ograniczona (mam tylko kilka wolnych miejsc na spotkanie w tym lub przyszłym tygodniu, a w programie została już tylko garstka miejsc).

Iza

Izabella Wojtaszek

Projektant kariery, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń

www.pracanawymiar.pl

PS: Cena jest nadal jeszcze niebywale atrakcyjna czyli wynosi niecałe 16 zł dziennie przez 4 miesiące. Czyli tyle ile wydajesz codziennie na używki, by poczuć się ciut lepiej w pracy, której czujesz się nieszczęśliwy lub po niej (co nie przybliża Cię do wymarzonej pracy i spełnienia). Nie wiem jak długo będzie taka cena więc korzystaj póki możesz czyli teraz.

PPS: PODEJMIJ TĄ WAŻNĄ DECYZJĘ TERAZ

  • albo skorzystasz z tej oferty za niebywale przystępną cenę, rzeczywiście zajmiesz się zdobywaniem wymarzonej pracy z naszą pomocą i odniesiesz sukces…
  • albo będziesz nadal tkwił w tym wszystkim sam i najprawdopodobniej dostawał takie rezultaty jak do tej pory.

Iza_main_panel_PM