Od 2008 roku pracuję online

Słyszę ostatnio często pytanie, jak szukać pracy, zleceń czy klientów, żeby zdobyć szybko odpowiednią pracę. Szybko czyli najlepiej od jutra. Optymalnie przed sezonem urlopowym. Najpóźniej na jesieni.

Niektórzy już zdają sobie sprawę, że w wakacje może być różnie z tym szukaniem. Co to jednak konkretnie znaczy? Jak się na to przygotować? Jeśli ma być różnie, to może warto przyśpieszyć? Tylko jak?

Napisałam nowy post o plusach i minusach szukania pracy latem. Dowiesz się z niego, jak do tego podejść i dostaniesz podpowiedzi – czy przyśpieszyć teraz z szukaniem czy zastosować inną strategię.

Racjonalne wymienienie za i przeciw, nie pokazuje jednak, jak szukanie pracy latem może się przekładać na psychologię poszukiwacza. Dlatego podsyłam ci pewną moją starą, ale aktualną dla wielu osobistą historię. Opowiadam w niej jak to było, kiedy miałam do czynienia pierwszy raz z szukaniem pracy w wakacje.

No i wreszcie, zapraszam na webinar.
Trzy rzeczy które możesz zrobić dziś, by zdobyć zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne w przyszłym tygodniu. Już w tę środę. Gratis. Kliknij, by dowiedzieć się więcej i się zapisać.

Do usłyszenia!

Iza

Izabella Wojtaszek
Psycholog, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń
www.pracanawymiar.pl