Od 2008 roku pracuję online

Taki wątek pojawił się pod jednym z moich postów na Instagramie. Pomyślałam więc, że się przedstawię.

Tym bardziej, że charakter mojej pracy sprawia, że część osób, które osiągnęły swoje cele w temacie odchodzi. W ich miejsce przychodzą kolejne, które mogły pominąć wcześniejsze posty o tym.

Jestem magistrem psychologii społecznej z doświadczeniem w rekrutacji (agencje pośrednictwa, działy personalne, head-hunting) oraz certyfikowanym coachem menedżerskim i trenerem biznesu z wieloletnią pracą na koncie jako szkoleniowiec.

Własną działalność szkoleniowo-doradczą zarejestrowałam w 2008 r.. Pomijam już, to co robiłam przed tym, jaki i przed rekrutacjami, bo wydaje mi się to mniej istotne na tym etapie. Jedno jest pewne – nie urodziłam się w HRach.;) Zaczynałam tak jak wiele osób bez względu na branżę – od zera – rozwijając się w różnych projektach. 

Nim stworzyłam kompleksowy program pomagania w zdobywaniu pracy marzeń byłam trenerem freelancerem tzw. umiejętności miękkich (głównie przemawianie i kariera). Pracowałam na zlecenia NGO, biznesu, uczelni. Poza tym zajmowałam się pisaniem CV na zamówienie. Dało mi to jeszcze głębszy wgląd w potrzeby i wyzwania różnych organizacji i osób.

Podczas pracy z ludźmi zauważyłam, że – bez względu na rolę zawodową, pozycję, pochodzenie – wielu z nas jest niespełnionych zawodowo – nawet będąc na najwyższym poziomie zarządzania.

Długo zastanawiałam się, dlaczego tak jest i to nawet u tych, którzy z pozoru mają wszystko.
Zauważyłam, że problem tkwi w niedopasowaniu do prac oraz w braku wystarczająco rozwiniętych kompetencji zdobywania pracy jakiej pragniemy. Ciągle ktoś zwracał się do mnie z tym tematem, pomagałam, a moje działania przynosiły efekty.

W między czasie napisałam o elementach zdobywania 10 ebooków i stworzyłam m.in. 7-krokowy program „Odkryj i zdobądź pracę marzeń!”. To tak w wielkim skrócie. Dziś pomaganie w zdobywaniu pracy marzeń, to jest moja jedyna praca. Nie licząc bycia mamą.:)

Tu można zobaczyć mój profil zawodowy na LinkedIn wraz z potwierdzeniami https://www.linkedin.com/in/izabellawojtaszek/

Co myślą moi klienci?

Poznaj ponad 70 opinii moich klientów – kliknij

Co powinien mieć trener kariery i zdobywania pracy, by zyskać Wasze zaufanie?:)

– Podzielcie się w komentarzu.