Od 2008 roku pracuję online

Coraz większej ilości firm zależy na tym, by idealnie dopasowywać pracowników z pracodawcami. Z tego powodu powstała innowacyjna formuła targów pracy.

Selektywne i specjalistyczne

Targi, o których mowa są podzielone na branże oraz są przeznaczone dla osób z odpowiednim do danej branży doświadczeniem zawodowym.
Dla przykładu, najbliższa edycja jest dedykowana dla handlowców czyli tzw. Targi Kariera Handlowca, wkrótce będą też Targi Kariera IT oraz Targi Kariera w Finansach, gdzie udział mogą wziąć tylko doświadczeni – odpowiednio – handlowcy, informatycy czy finansiści.
 Taka selekcja gwarantuje, że oferty pracy dotrą do dopasowanych kandydatów. Co więcej, organizatorzy zapewnią przegląd najbardziej aktualnego stanu rynku pracodawcy w wybranych dziedzinach. Zainteresowani i zmotywowani pracownicy będą mogli aplikować na prezentowane przez wystawców oferty pracy.

Atrakcje targów

Organizatorzy przygotowali też szereg wykładów. Na zbliżających się targach handlowca będzie można wysłuchać m.in..: „Nowoczesne narzędzia w pracy handlowca”, „Skuteczny sprzedawca w świetle badań i obserwacji”, „Strategie i scenariusze zamknięcia sprzedaży”, „Cykl kariery przywódców i rządzące nim prawa”.
 Praca na Wymiar również będzie brało udział w targach m.in. jako sponsor nagród oraz stoisko z poradami Praca na Wymiar.

Fot.ServiMedia.pl

Mam nadzieję do zobaczenia!