Od 2008 roku pracuję online

Zdobycie wymarzonej pracy jest ważne nie tylko ze względu na Ciebie.
 Nie jest tylko po to, żebyś ty był spełniony.
 Owszem, to też jest bardzo ważne. Tak samo jak ważne jest żebyś zarabiał pieniądze i robił to co lubisz, i w czym jesteś dobry.

To co robisz, lub czego nie robisz, tak naprawdę stanowi wielką różnicę dla Twojego otoczenia, dla Twojej rodziny, w tym dla Twoich dzieci, które będą brały z Ciebie przykład, i w ogóle dla Twojego świata.

Jeżeli robisz zawodowo, to do czego jesteś naprawdę stworzony, to zaprowadzasz na świecie większy ład i porządek. W Twoim życiu, otoczeniu i na świecie rodzi się wtedy więcej pozytywnych emocji i fajna miłość wtedy istnieje, w przeciwieństwie do sytuacji, gdy pracujesz w pracy, której nie znosisz.

Jeżeli nie znajdziesz lepszej pracy i będziesz tkwił w takim bigosie przez pół życia czy choćby dekadę, to Twoje dzieci i bliscy też prawdopodobnie będą w tym tkwić i później to powielać, bo oni biorą z Ciebie przykład.

Wiesz, że działanie w kierunku odkrycia i zdobycia wymarzonej pracy jest PIERWSZYM krokiem. Możesz go wykonać teraz zapisując się do programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń!”

Wyobraź sobie tylko..

Jak zdobycie Twojej wymarzonej pracy może wzbogacić życie Twoich ukochanych bliskich?

Jakie 3 korzyści wyniosą z tego Twoi bliscy?

Zapisz je na kartce lub podziel się komentarzach poniżej.

Może jedną z korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich będzie, to co dla Dominiki uczestniczki naszego kursu:

2015-04-22_1005-1

Dla mnie osobiście jednym z największych motywatorów do pracy jest właśnie robienie czegoś dla innych. Szczególnie pomaganie w tym na czym się sama świetnie znam i co daje rezultaty. Tak się składa, że tym czymś jest pomaganie w odkrywaniu i zdobywaniu wymarzonej pracy i spełnienia.

Właśnie dlatego postanowiłam zrobić ekspresową edycję programu „Odkryj i zdobądź pracę MARZEŃ”. Nie robię tego dla siebie. Prawdę mówiąc nie narzekam obecnie na brak zajęć. Tak więc dla kogo to dokładnie robię?

Robię to przede wszystkim dla Ciebie.

Dlatego, że chcę:

  • pomóc Ci odkryć i zdobyć Twoją wymarzoną pracę, kiedy naprawdę możesz ją zdobyć czyli przed wakacjami i spowolnieniem rynku,
  • abyś nie musiał stresować się w wakacje brakiem pracy i pieniędzy,
  • byś nie musiał pracować poniżej Twoich kompetencji w środowisku, które sprawia, że cierpisz, bo to jest zbyt obciążające dla Ciebie, Twojego ciała, głowy, serca, ducha i bliskich,
  • abyś też mógł cieszyć się w pełni latem, zielenią i słońcem z ukochanymi bliskimi, bo słońca i czasu razem nic nie zastąpi i mamy go tak niewiele,
  • abyś jak najszybciej mógł wzbogacić swoją pracą – swoje życie, i życie Twoich bliskich, bo na to zasługujecie. Ani Ty ani Twoi bliscy nie jesteście gorsi od innych,
  • abyś mógł podzielić się ze światem swoją pracą opartą na Twoich unikalnych kompetencjach, pasjach i talentach, bo świat tego bardzo potrzebuje, bez tego jest uboższym miejscem,
  • pomóc Ci teraz kiedy mam czas i miejsce. Mam tylko garstkę miejsca. Po jej zapełnieniu, mój cały czas zostanie całkowicie zajęty i pozostanie zajęty przez ok 6 miesięcy. Choć łamie mi serce kiedy muszę odmawiać wsparcia w zdobywaniu pracy, to będę nie do ubłagania. Nie jestem korporacją, prowadzę 1,5 -osobową działalność i mój czas nie jest z gumy, mam różne zobowiązania. By świadczyć najwyższą jakość usług potrzebuję też czasem odpocząć i pożyć. Co więcej, mam też ochotę spędzić czas z moim synkiem po pracy, a potem na jego ostatnich wakacjach przed pójściem do pierwszej klasy. Także aż do czasu kiedy nastąpi jego adaptacja w szkole nie będę pomagać w ramach programu grupowego, ani indywidualnego.

Także bardzo Cię proszę – jeżeli czujesz, że masz coś do przerobienia w odkrywaniu i zdobywaniu wymarzonej pracy, to zaplanuj to i zacznij działać w tym kierunku w odpowiednim czasie czyli teraz.

Nie narażaj siebie, ani co gorsza Twoich bliskich na złamanie serca i skwaszone miny z powodu braku Twojej wymarzonej pracy i zasobów na wymarzone wakacje i życie.

Nie wiem jak Ty, ale ja mam zamiar naprawdę wypocząć w te wakacje. Dlatego teraz mobilizuję wszystkie swoje siły do pracy i dlatego polecam Ci zapisanie się teraz do programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”.

Zaufaj swojej intuicji, skoro czytasz aż tak długi tekst, to może być poważny znak, że coś masz do przerobienia w tym temacie. Obiecuję, że zapisując się do mojego programu dostaniesz wszystko, co potrzeba w tym kierunku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TERAZ

Mam też gorącą prośbę do Ciebie. Proszę prześlij ten post znajomym, którzy potrzebują zmienić swoją sytuację zawodową, szukają pracy, narzekają na pracę, nie mają pracy itp.. Lub do tych, którzy mają ochotę dowiedzieć się do czego są naprawdę zdolni i robić to. Zawodowo:)

Na kogo mają liczyć jak nie na swoich bliskich takich jak Ty, którym nie są obojętni, którym na nich zależy. Z tego co wiedzę, to szukanie pracy dla wielu jest bardzo samotnym procesem i już sam gest w postaci linku i podpowiedzi może wiele dla kogoś znaczyć, nawet jeśli nie skorzysta.

Co roku pod koniec czerwca dostaję dużo, pełnych desperacji telefonów z prośbą o pomoc i pretensjami, że jak mogę nie pomóc drugiemu człowiekowi, a moja strona w czerwcu ma rekordową ilość wejść.

Jest tylko jeden problem wtedy już są wakacje, spowolnienie rynku i urlopy, i choćbym chciała pomóc, to jest to zwyczajnie słaby czas na szukanie pracy. Słowem jest już za późno za takie „szybkie” akcje.

Boli mnie to, bo lata temu sama byłam w takiej sytuacji. Kiedy wszyscy się relaksowali, ja się sama szarpałam z szukaniem. Jeśli ktoś chce zdobyć wymarzoną pracę szybko, to musi działać teraz w oparciu o najlepsze metody. Ja się tego nauczyłam boleśnie i teraz możesz nauczyć się na moich błędach i mieć łatwiej.

Zgłoszenia do współpracy przyjmuję jeszcze tylko przez najbliższe dni. Obiecuję pomóc najlepiej jak tylko będę mogła każdemu poszukującemu pracy, który do mnie trafi do poniedziałku.

Teraz oferuje nawet darmowy webinar i gratisowe konsultacje i inne bonusy – skocz po nie tutaj.

2015-04-21 17.15.13