Od 2008 roku pracuję online

Wkrótce wakacyjny sezon urlopowy, który poprzedza długi weekend. W związku z tym u mnie sporo się dzieje, bo wiele osób w tym momencie chce dopiąć sprawy zawodowe i szukania pracy.

Dlatego mam dziś tylko jeden ale bardzo ważny news. To już oficjalne – ruszył nabór nie tylko do porannych (7:00 i 8:00 rano) ale też do wyjątkowych, bo WIECZOROWYCH grup zdobywania pracy marzeń (o 18 we wtorki i/lub w czwartki o 19). Mamy już pierwszych zapisanych!

• Masz dość borykania się samotnie z szukaniem odpowiedniej dla Ciebie pracy?
• Chcesz mieć właściwą dla Ciebie pracę – taką która wniesie więcej sensu i znaczenia?
• Chcesz mieć odzew na Twoje starania się o lepszą pracę, a nie tylko odbijać się od ścian czy dostawać tylko niewłaściwe dla Ciebie propozycje?

W takim razie zapraszam Cię do programu „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”. 
W tym kursie online prowadzonym na żywo:

  • nie tylko odkryjesz dopasowaną pracę ale i upewnisz się jaka praca jest dla Ciebie najlepsza,
  • zweryfikujesz swoje działania pod kątem skuteczności zmiany zawodowej i je udoskonalisz.

I jeśli wdrożysz rekomendacje, to gwarantuję – będziesz mieć w końcu pracę marzeń!Przeczytaj relacje uczestnika:

“Myślę, że bez tego programu nie miałabym tej pracy, którą mam. Pracy, która mnie znalazła, ale tak naprawdę przez swoje działania znalazłam ją, dałam się znaleźć. Cieszę się, że nie zadowoliłam się byle czym. No i rzeczywiście, to co reklamujesz, to się potwierdziło. Tylko, że na początku, jak się przystępuje do tego programu, to się wydaje, że to jest taka trochę bajka, jest strasznie cukierkowe.”– Ania z Wrocławia, Awansowała do pracy za granicą

Oto niektóre z elementów programu:

AUDYT KARIERY: Odkryjesz swoją pracę marzeń i upewnisz się, że jest to ta jedna jedyna wymarzona praca, która da ci spełnienie, a nie tylko zarabianie na rachunki.SUPER MOCE PRACY MARZEŃ: Uwierzysz w siebie i swoje możliwości jako pracownik w Twojej wymarzonej dziedzinie. Ty też możesz zarabiać na tym co Cię pasjonuje!STRATEGIA SPEŁNIENIA MARZENIA: Zrobisz plan bezpiecznej i szybkiej zmiany. Odkryjesz swoje wewnętrzne zasoby i jak na nich skapitalizować.

„HAKOWANIE” OFERT: Poznasz metody szukania pracy, które pozwolą Ci przechwycić oferty pracy nim znajdą się w portalu z ogłoszeniami o pracę, u pośredników, na stronach pracodawców czy w rękach Twojej konkurencji.

SPOZYCJONOWANE CV I LISTY: Nauczysz się pisać dostosowane do siebie i potrzeb pracodawcy CV i Listy/Maile motywacyjne.

TRENING ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ: Opanujesz mój system 4-kategorii pytań rekrutacyjnych i być możesz powiesz: „Rozmowa rekrutacyjna jest najprzyjemniejszą z rozmów!”Zobacz cały opis programu tutaj.

Oto co jeszcze mówią byli uczestnicy:

Chcę podziękować za rady. Pozwoliły mi na uporządkowanie życia zawodowego i znalezienia kolejnej już pracy tam gdzie chciałem. Pierwsza udowodniła mi że praca w pseudo korpo nie jest dla mnie. Teraz jestem już 5 miesiąc w firmie, w której czuje się bardzo dobrze. Jeszcze raz dziękuję” – Bartek – Przekwalifikował się i zdobył pracę w nowym zawodzie“Program pomógł mi wyznaczyć ścieżkę rozwoju zawodowego pod kątem fundraisera; stworzyć dobre CV i list motywacyjny; dał wiedzę o przygotowaniu do interview. Najbardziej jestem dumna ze zdobycia pracy w NGO. Najcenniejsza była praca w grupie i wzajemna inspiracja. PRZED udziałem w programie miałam niewiarę w możliwość dostania pasującej do mnie pracy. PO programie mam większa wiarę w swoje możliwości na polskim rynku pracy i większą pewność siebie. Nie miałam ofert pracy przed programem. Nie szukałam w odpowiednim sektorze. Podczas programu dostałam około 6 ofert pracy i zwiększyłam miesięczne dochody o 1000 zł.”– Monika Morawska, Podczas programu przeszła z Biznesu do NGO

START w lipiec/wrzesień, zapis TERAZ.Dla osób, które zapiszą się przed tym długim weekendem mam specjalne bonusy.

  • 4 nagrania webinarów – gratis (czyli „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”, „Odkryj pracę marzeń”, „Najważniejszy krok do pracy marzeń”, „3 rzeczy, które możesz zrobić dziś, by zdobyć zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne”)
  • 12 maili-ćwiczeń na określenie siebie i swoich zasobów
  • możliwość skorzystania z materiałów PDF do każdego kroku zdobywania pracy przed startem – dostępne natychmiast po dopełnieniu formalności zapisu
  • 3 konsultacje indywidualne na temat wyzwań w Twojej karierze i zdobywaniu pracy ze mną w trakcie trwania kursu

Nie musisz być pewny, pewna udziału, ale bierz go pod uwagę i zapisz się TERAZ na Gratisową Tele-Konsultację, aby się przekonać, czy to jest dla Ciebie i się zakwalifikować.

Jeśli myślisz poważnie o programie, to proszę zaufaj mojej rekomendacji i zapisz się jeszcze DZIŚ, dzięki temu możesz zgarnąć bonusy i ze spokojną głową odpocząć podczas długiego weekendu.

By się zapisać na gratisową konsultację napisz na iw@pracawymiar.pl.

Moc pozdrowień!

Iza
PS: Liczba bonusów w postaci indywidualnych konsultacji ze mną jest ograniczona ilościowo, ze względu na mój czas – dlatego bonus 3 konsultacji w programie gratis jest tylko dla osób zapisujących się do wtorku 18/06/2019 roku.