Od 2008 roku pracuję online

Wow! Co za słodkie jak posypka na lodach święto! Nie trzeba faszerować karpia, pakować prezentów, czy robić pisanek. 
Ponieważ chcę abyś się zrelaksował, a nie dokonywał jakieś ciężkiej lektury, postaram się aby ta wiadomość była krótka i słodka.

Jednym z najnowszych smakołyków na mojej stronie są ikonograficzne szablony CV do łatwej edycji w PowerPoint. To może być świetnym sposobem nie tylko na odświeżenie swojego CV ale i spojrzenie na nie w zupełnie nowy sposób. 
Może być też miłym upominkiem dla osób, które chcą zdobyć nową pracę. 
Chyba sama sobie takie zrobię – choćby dla zabawy. Szablony te są częścią majowej edycji Narzędziownika CV na wymiar ale będą dostępne zupełnie bezpłatnie do końca majowego weekendu i o jeden dzień dłużej. Kliknij tutaj, żeby ściągnąć.

Inne nowości:

Karta Samospełnienia – Voucher Doradztwa Personalnego:
Pokaż partnerowi życiowemu jak wiele dla Ciebie znaczą jego marzenia zawodowe i samospełnienie. Wesprzyj go w upragnionej zmianie fundując sesje z pisarzem CV.

Voucher Urodzinowy – Narzędziownik + Sesja z Coachem Kariery:
Niech tym razem marzenia o nowej pracy bliskiej Ci osoby faktycznie się spełnią. Sprezentuj najnowszą edycję Narzędziownika CV na wymiar wraz z szablonami i wzorami dokumentów oraz bonusową sesją z coachem kariery.

Więcej o bonach prezentowych możesz dowiedzieć się zadając pytania w komentarzach do tego postu.

Napiszę za kilka tygodni (albo jakoś tak) o kolejnych nowościach. W między czasie zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku. Życzę wspaniale relaksującego i pełnego radości Święta Pracy! Życzę też dnia wypełnionego marzeniami zawodowymi i nie tylko:)