Od 2008 roku pracuję online

Spotkanie autorskie, to chyba spełnienie marzenia każdego autora. Nie dość, że uczestnicy chcieli kupić książkę, to jeszcze chcieli ją odebrać i mieć kontakt z autorem w bezpośredniej dyskusji nad książką.

Niektórzy czekali na tą okazję 4 miesiące, bo pomysł na taki wspólny wieczorek zrodził się jeszcze w październiku kiedy zaczęła powstawać książka „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”. To z myślą o tych najbardziej wytrwałych osobach odbyło się pierwsze spotkanie.

Dzięki zaangażowaniu uczestników spotkanie przebiegło w charakterze szczerej i otwartej dyskusji nad książką, w której czytelnicy dzielili się swoimi osobistymi historiami i wyzwaniami w temacie tworzenia wymarzonego życia zawodowego. Dziękuje wszystkim obecnym za przybycie i otwartość!

Było tak fajnie, ze zastanawiam się czy robić kolejne spotkania:) Tym bardziej, że taka sugestia wypłynęła od samych gości. Co Ty na to? Chcesz wpaść?:)

Możesz liczyć, że będzie kameralnie, bezpośrednio, inspirująco. Sama wyszłam z pomysłami do napisania kolejnych 365 książek

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnym spotkaniu proszę o informację w komentarzach pod tym postem czyli wprost na blogu www.pracanawymiar.pl/blog lub na maila.

Moc pozdrowień,

Izabella Wojtaszek – Autorka książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”

PS: Więcej o książce znajdziesz tutaj www.pasjatozamalo.pl