Od 2008 roku pracuję online

Iza PINKiedy mówię nowo poznanym osobom o pracy marzeń, to nieraz słyszę, że jest to trochę takie cukierkowe i bajkowe.

Rozumiem, że może być ciężko do końca uwierzyć w stworzenie wymarzonego życia zawodowego, kiedy tak wielu z nas nie spełnia się w pracy i przeżywa w niej frustrację, czy gorzej – marazm.

Co jednak ciekawe, coraz więcej osób na świecie, choć nie dzieje im się jakaś wielka krzywda w pracy, to ma tak serdecznie dość tkwienia w niezadowoleniu z pracy, że postanawia to zmienić.

Frederic Laloux zbadał tą kwestię i okazało się, że sprawa jest na tyle poważna, że zaczął się wręcz wyłaniać trend nowych organizacji tzw. organizacji turkusu.

Są one stworzone tak, by dawać więcej satysfakcji ludziom bez względu na szczebel, na którym pracują. Mimo, że firmy te opierają się na regułach, które nie istniały nigdy wcześniej, to świetnie prosperują. Dlatego też coraz więcej osób na świecie chce wdrożyć te reguły zarządzania u siebie.

IMG_3247Jeśli marzysz o czymś więcej zawodowo, to polecam Ci zapoznanie się z materiałami, które mówią o tej globalnej zmianie w świecie pracy, która powoli nadchodzi.

Zapoznaj się tutaj.
Oczywiście nie żyjemy w bajce i nie jest tak, że praca marzeń spadnie z nieba nam wszystkim bez odpowiedniego działania. A już na pewno nie od razu, bo to złożony proces:) Jednakże im więcej osób dowie się o turkusowych organizacjach, zacznie wspierać i wdrażać te zasady, to tym prędzej zmienimy nasz świat pracy jako ludzkość.

Jedno jest pewne, pierwsi wdrażający te zasady będą mieć szybciej dobrze. No i być może spłynie na nich gloria i chwała innowatorów:)

Jeśli nie możesz się doczekać zmiany w Twoim życiu zawodowym, to zapraszam do programu coachingowo-szkoleniowo-doradczego „Odkryj i zdobądź pracę marzeń”, który startuje wkrótce.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TERAZ

Weź sprawy swojego dobrego samopoczucia w pracy we własne ręce. Szkoda życia na czekanie, aż inni zrobią to za Ciebie, bo możesz tego nie doczekać.

Iza_main_panel_PM

Iza
Izabella M. Wojtaszek, Career Designer
Pomagam stworzyć WYMARZONE ŻYCIE zawodowe
www.PracaNaWymiar.pl – Spełnienie, Rozwój, Pieniądze

PnW_logo_claim_red 2