Chcesz super prezent?

A list do Mikołaja napisany? Nie?! Proponuje napisz go teraz. Nie, nie jest za późno! Na spełnianie marzeń nigdy nie jest!:)

Ale musi to być niezwykły list. Napisz w nim czego naprawdę pragniesz. Napisz jak chcesz się czuć w kluczowych obszarach życia jak miłość i relacje, zdrowie i praca. Napisz co może sprawić, abyś czuł się tak jak chcesz się czuć. Napisz czego pragniesz jeszcze w tym lub w przyszłym roku. Lub jeszcze dziś:)

Często nasze pragnienia się nie spełniają, bo zwyczajnie ich nie wyrażamy, nie mówimy czego chcemy. List do Mikołaja jest świetną okazją, by zacząć mówić:

  • Ja chcę…
  • Ja potrzebuje…
  • Ja pragnę…

Komunikat “JA” jest dobry, bo jest tak zwanym porozumieniem bez przemocy (z ang. nonviolent communication), którego twórcą jest Marshall Rosenberg. Taka komunikacja jest podstawą asertywności i empatii, które są przydatne w każdej sferze życia, w tym oczywiście w pracy. List do Mikołaja jest świetny, bo daje pełne przyzwolenie na mówienie o sobie i swoich pragnieniach bez naruszania pragnień i potrzeb innych. Może być świetnym i pierwszym krokiem do wyrażenia Twoich pragnień, co być może przyczyni się do ich spełnienia. Tego Ci życzę!

Chętnie usłyszę o Twoich pragnieniach w komentarzach poniżej na blogu jeśli chcesz się podzielić:)

Może Cię zaciekawi, że w moim liście nie ma prezentów, które chcę dostać od innych. Większość treści odnosi się do moich pragnień w życiu zawodowo-osobistym, które sama mogę zrealizować. W sumie wyszedł mi z listu zalążek planów końcowo-noworocznych. Kto by pomyślał, że list do Mikołaja może być wstępnym narzędziem do planowania.

Jedno z pragnień z listu do Mikołaja właśnie się realizuje. W związku z tym będę miała dla Ciebie pewien niezwykły prezent. Napiszę Ci o tym więcej jeszcze w tym tygodniu. Nie mogę się doczekać kiedy Ci go dam! Upewnij się, że jesteś zapisany na mój newsletter, aby odebrać wiadomość z prezentem.

Zapis na listę wysyłkową jest tutaj https://pracanawymiar.pl/gratis/

Miłego pisania!

Iza